Skocz do zawartości

Overwatch


The Silver Cheese

Recommended Posts

Właśnie teraz Waryate napisał:

Jak Łinstona zszipujo to bedzie zoofilia :rainderp:

Niektóre teksy Harambe ma takie do Tracer że pozostawię waszej wyobraźni :kappa: 

https://hydra-media.cursecdn.com/overwatch.gamepedia.com/3/3f/Tracer_-_Winston%21_You%27re_an_animal%21.ogg

https://hydra-media.cursecdn.com/overwatch.gamepedia.com/2/2a/Winston_-_Empirical_evidence_suggests_I%27m_a_real_animal.ogg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ludzie mają do tej rzekomej "randomowości" dziewczyny Tracer? Bohater musi koniecznie być z innym bohaterem? Jeśli do siebie pasują (a na to wygląda, nie wydaje mi się, żeby to było "OMG POTRZEBNE LEZBY DORYSUJCIE KOGOŚ ZEGZI DLA TREJSER") to raczej nie powinno być problemów. To jakby się srać, że kumpel ma nieznaną nam dziewczynę spoza paczki przyjaciół, do których się przywykło :v No i skoro Widowmaker chodzi na grób męża (co nie powiem, zdziwiło mnie skoro ma teoretycznie mieć wytłumione uczucia, czyżby syndrom Geralta z Rivii?) to raczej nie w głowie jej igraszki z kimkolwiek, więc pairing Widowmaker x Tracer obalony byłby tak czy siak ;)

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

 

Jakie plany na przyszły rok?

  • Wydanie mapy Oaza na początku 2017 roku,
  • Sombra otrzyma wzmocnienie, są już konkretne plany co do niej,
  • Więcej zaskakujących eventów (wydarzeń sezonowych). Prawdopodobne walentynki,
  • Większa customizacja (nowy system) kółka komunikacji – do 4 emotek, 4 kwestii bohaterów oraz sprejów,
  • Kilka mniejszych poprawek – nowy przycisk zachęcający do dołączenia do czatu głosowego,
  • Blizzard pracuje nad kilkoma bohaterami, jeden z nich jest bardzo obiecujący,
  • Nowe mapy oraz tryby gry. Czekają nas mocne eksperymenty, najpierw nowe mapy będą dodawane do salony gier. Jeżeli tam się sprawdzą to zostaną dodane do normalnej rotacji,
  • Większe wsparcie dla e-sportu, poprawki trybu obserwatora,
  • Przeglądarka serwerów! 
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 210 zł na 155 przecenili o ile reklamy nie klamio. Ja kupiłem wersje cyfrowa za 40 ojro, bez przeceny i troszkę cebula się odzywa, troszkę żałuję. Jeśli chcesz grać to kupuj, będzie fajnie ^o^ Ale to i tak droga gra, w dodatku multi :^ Also, nie ma czegoś takiego jak "opłaca się" w stosunku do jebanej rozrywki. Jak dasz za grę 10zl a Ci się nie spodoba ani trochę to już można powiedzieć że się nie opłacało. Jeśli nie jesteś pewien czy lubisz grac w multika z randomami albo nie bardzo masz z kim grać, to polecam kupić czytnik ebookow albo jakąś fajną gierkę do singla. Dowolny fallout, bioshock 1,2, nowy doom, tyranny, wasteland 2, mógłbym wymieniać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu Lucas napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

 

Jakie plany na przyszły rok?

  • Więcej zaskakujących eventów (wydarzeń sezonowych). Prawdopodobne walentynki,

 

 

Szczerze nie widziałem tych 2 świąt jako eventy w Overwatchu :twiblush:.

Edytowano przez Cheese
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...