Skocz do zawartości

Overwatch


The Silver Cheese

Recommended Posts

godzinę temu Waryate napisał:

To na hinski nowy rog mogą dać wszystkim skośnym jakieś fajne rzeczy bo czemu nie

 

JAWNA DYSKRYMINACJA. CO BĘDZIE NIBY NASTĘPNE? SKÓRKI TYLKO DLA HETEROSEKSUALNYCH POSTACI??????!!!!!1111111

A tak serio, to nadal czekam na skórkę dla Symmetry, która mnie urzeknie. Dla WInstona zresztą też.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zacznijmy od tego że jestem tolerancyjny jak mogę" XD

Odniosę się jeszcze do komiksu, moim zdaniem powinni być neutralni w tych sprawach, bo jak to mój kolega powiedział "te komiksy czytają dzieci "... Ale tyłek Wdowy nam nie przeszkadza XD

 

Co do przyszłych updatów no to z "tajemniczego źródła" wiem, że dadzą dla Sombry możliwość hakowania tarczy Reinharda z przodu.

 

I chciałbym aby była możliwość osobnego wybierania skinów na bronie, albo jeszcze lepiej zrobić 2 Warsztat Steam w Blizzardzie :D

 

Po za tym fajnie usłyszeć od Twórców, że cały czas coś robią, udoskonalają ,dodają nowe rzeczy a nie jak w CS'GO o którym szkoda strzępić ryja ;_;

 

Pozdrawiam

 

@Edit W Rosji Komiks Zbanowany

 

 

Edytowano przez Hurric4nePL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu Hurric4nePL napisał:

Co do przyszłych updatów no to z "tajemniczego źródła" wiem, że dadzą dla Sombry możliwość hakowania tarczy Reinharda z przodu.

 

To najgłupszy pomysł, o jakim od dawna słyszałem. Po to Sombra ma niewidzialność i swój "teleporcik", żeby móc się przekraść za szeregi wroga i od tyłu w nich namieszać, pozostając nieodkrytą do samego końca. Hakowanie od przodu Reinhardta przez tarczę ma tyle sensu co zabijanie wrogów na hita stabem od przodu (frontstabem? :wow: ) Spajem z TF2.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie podoba mi się pomysł z hakowaniem tarczy Reinhardta od przodu. Wiem, że planują Sombrę wzmocnić, ale jeśli tak ma to wzmocnienie wyglądać to lepiej niech poszukają czegoś co ma większy sens :v 

 

godzinę temu Hurric4nePL napisał:

"te komiksy czytają dzieci "

 

Nie no. To, że mają jakieś tam swoje drugie połówki nie oznacza, że Blizzard zaraz erotyczne sceny będzie w komiksach pokazywał :spike: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu Paplok napisał:

(frontstabem?

Facestab. Zdarzają się jak jest np szpieg ma wysoki ping, albo ogólnie grze się pokiełbasi.

 

Czy Overwatch spodoba się komuś, kto gra w Team Fortress 2?

Wydaje mi się trochę przekombinowany i oprawa audiowizualna też trochę bardziej w tf2 mi podchodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minuty temu EmSki napisał:

Czy Overwatch spodoba się komuś, kto gra w Team Fortress 2?

 

Ja, @Paplok i @PervKapitan graliśmy kiedyś w TF2. Teraz całą trójką uwielbiamy Overwatcha. Z czego mi osobiście podoba się o wiele bardziej niż TF2 z tego właśnie względu, że więcej się tam dzieje, jest więcej postaci i ogólnie no...ciekawiej jest. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu EmSki napisał:

Czy Overwatch spodoba się komuś, kto gra w Team Fortress 2?

Wydaje mi się trochę przekombinowany i oprawa audiowizualna też trochę bardziej w tf2 mi podchodzi.

Jak Uszatka pisała, grałam w TF2, ale dość szybko mi się znudził (300h na steamie naliczone), chociaż nie raz chciałam wrócić do tego zabawnego pykania zabawnymi postaciami to jednak trudno było, bo ciężko było fajny serwer znaleźć. Overwatch ma więcej postaci, więc jest większa różnorodność (niektóre można porównać do tych z tfa), w dodatku te postacie wychodzą. Eventy są dość fajnie i spoko urządzane, skrzynki też wypadają jak w tfie, ale powiem, że w OW łatwiej zdobyć itemek, który Cię interesuje niż jak to było w tf2. Rozgrywka też wydaje się ciekawsza i bardziej rozbudowana, ale raczej nie skomplikowana. 

Generalnie ja nie przepadam za fpsami, ale i OW i TF2 mają taką oprawę audiowizualną, takie ciekawe postaci, lore, że jakoś bardoz przyjemnie mi się w to gra ^^

Ah i trzeba pamiętać że w OW też są skille jak np w jakiejś mobie. Nie ma customowania broni, za to jest więcej postaci, które mają swoje skille. 

Czy się spodoba to ciężko powiedzieć. Ja byłam pewna, że nie spodoba mi się ta gra mimo że w tfa lubiłam grać no i postacie wydają się ciekawe, lecz kiedy zagrałam na koncie Uszatki chwilę to stwierdziłam, że kupuję :v 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu Waryate napisał:

Co nie znaczy, że grają dobrze :rainderp: Wczoraj/ostatnio-tylko-nie-dziś mi dobrze szło :c

Jak idzie ci źle, weź sobie Symmetrę na obronie Hanamury. Murowane odstresowanie :v

Ja tak dla odmiany trafiłem dzisiaj na trudne mecze, ale fajnych ludzi w drużynie, więc w sumie... Utopia! Aż żal się kłaść spać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu Hurric4nePL napisał:

Co do przyszłych updatów no to z "tajemniczego źródła" wiem, że dadzą dla Sombry możliwość hakowania tarczy Reinharda z przodu.

Też mi tajemnicze źródło. Hakowanie tarczy reinhardta z przodu występowało na PST jako bug podkreślony przez Blizzarda.

Jak to wyszło? Dla rozgrywki wyszło tylko na gorzej. Reinhardt stał się całkowicie bezbronny wobec Sombry. Takiego wzmocnienia się nie doczekasz. Prędzej zwiększenia obrażeń koszem kul w magazynku.

 

8 godzin temu EmSki napisał:

Czy Overwatch spodoba się komuś, kto gra w Team Fortress 2?

Ja głównie dlatego sięgnąłem po OW, bo TF2 mi się znudził - 1754 godziny w czasie 4 lat...

Overwatch mogę serdecznie polecić za możliwość wyboru wśród 23 bohaterów, których liczba ciągle rośnie. Na obecne czasy TF2 króluje w ilości map i trybów.

 

Jedyne co mi się spodobało w niedawnym Merry Smissmas Update.

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo jeszcze świątecznego komiksu, o ile kogoś interesują postacie...

 

...to co się odwaliło z Hanzo? Mam na myśli to, że ma wygolony bok i 4 chyba kolczyki na ryju :rainderp: wygląda jak rebel co w ogóle nie pasuje do jego charakteru i osoby. Wcześniej zauważyłam ten wygolony bok, ale pomyślałam że zrobili mu tak, bo to modne. Ale dzisiaj zerknęłam na to i zobaczyłam kolczyki na nosie i w uszach. Tęsknota za bratem aż tak go rozwaliła? :octcry: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to chyba sobie sprawie prezent, bo fajnie gra wygląda jak sobie poczytałem :) ok.134zł to okazyjna cena z tego co widzę (podstawowa wersja gry, ale origins ma tylko jakieś skórki do tej i paru innych gier co mnie w sumie nie interesuje zanadto - ale rozumiem, że tego typu rzeczy dropią ;D ). Ciekawi mnie D.VA (Nawiązanie do EVY z Evangeliona?) - fajnie wygląda ten motyw z katapultowaniem się z robota i możliwością dalszej gry, Żołnierz-76/Żniwiarz w sumie za typową i prostą (tak mi się wydaje) rozgrywkę niczym w typowym fpsie i ogólnie postacie typowo wyciągnięte z TFa2

Jak oceniacie polski dubbing?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu EmSki napisał:

fajnie wygląda ten motyw z katapultowaniem się z robota i możliwością dalszej gry,

 

I daje to spore możliwości zabawy, pomimo utraty meka.

 

3 minuty temu EmSki napisał:

Żołnierz-76/Żniwiarz w sumie za typową i prostą (tak mi się wydaje) rozgrywkę niczym w typowym fpsie

 

Oj, to tylko pozory. Bo jak się zdecydujesz pójść do przodu jak w typowych fpsie, dostaniesz tak po dupie, że głowa mała :ming: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Niklas napisał:

Oj, to tylko pozory. Bo jak się zdecydujesz pójść do przodu jak w typowych fpsie, dostaniesz tak po dupie, że głowa mała

Przez takie myślenie mój tem zamiast odbić punkt po jego utracie to ustawia się wokół niego i regularnie umiera. W życiu mógłbyś być tak zachowawczy, bo nie sądzę, żebyś się zrespawnował, ale to tylko gra :rainderp:
w wocie jest dokładnie to samo, tylko graczy więcej ergo wygląda to jeszcze gorzej D:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minuty temu Niklas napisał:

Oj, to tylko pozory. Bo jak się zdecydujesz pójść do przodu jak w typowych fpsie, dostaniesz tak po dupie, że głowa mała :ming: 

Chodziło mi bardziej o to, że nie umieją latać, wspinać się, stawiać tarcz, tylko po prostu biegają i strzelają. O tym jak kończy się szarżowanie solo słyszałem :)

 

22 minuty temu Waryate napisał:

Polski dub byłby...fajny(?) gdyby nie spolszczanie imion będących tam jakimiś przetłumaczalnymi słówkami. Podobno ciszej wrogów słychać niż w angielskim, idk. Also, skórki eventowe i z tej wersji origins nie dropią.

W dubbingach przeważnie wkurza mnie sam głos - słabo dobrany i zagrany (Spike, Rarity xD), nazewnictwo może zniosę (nie kłuło mnie w uszy podczas czytanie, zobaczę jak w grze)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...