Skocz do zawartości

Overwatch


The Silver Cheese

Recommended Posts

Właśnie teraz Waryate napisał:

BERWI DLACZEGO POZMIENIAŁAŚ AWKI I SYGNY ;_____________;

A czemu mi nie kupiłeś chipsów? :c

 

Co do postaci zwierzaka (takiego zwierzęcego, nie Winstona np) to mogliby zrobić koteła a nie pieseła. Albo konika i by się synergiował z Makri i by mógł sobie jeździć na koniku z drugim graczem :x 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz PervKapitan napisał:

Po prostu jesteś zły i niedobry :c

Nie rozumiesz mnie :octcry:
 

 

1 minutę temu PervKapitan napisał:

Może by dodali Dragon Noodle'a jako postać do grania? <3 

Im więcej absurdalniedorzecznych pomysłów, tym więcej funu ^^ Niech też zrobią skina Zaryji przed operacją zmiany płci a Bastiona przerobią na automat z napojami :stachulwperuce:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Waryate napisał:

Im więcej absurdalniedorzecznych pomysłów, tym więcej funu ^^ Niech też zrobią skina Zaryji przed operacją zmiany płci a Bastiona przerobią na automat z napojami :stachulwperuce:

Ja tam bym go na kuchenkę przerobiła, by można ybło jeść zrobić :3

 

http://iamevee.tumblr.com/post/155029158216/arrested-overwatch

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż tak naprawdę to mi całkiem dobrze w grze. Nauczyłem się już jako tako (bardziej "jako" niż "tako") celować, jak widzę rozłożonego/rozkładającego się Bastiona to już nie umieram za prawie każdym razem, to samo z wieżami knypa albo przylepkami symetrycznej, trafiłem dwa razy oponę naspeedowanego wytrzeszcza, tylko snajperzy dalej wkurzają :rainderp: Więc mi w sumie obojętne co tam się stanie, bo mi jest całkiem dobrze. Chyba, że dadzą prawdziwą postać z  >uszko, wtedy będę musiał porzucić kajtowanie bastjonów, snajperów i wież oraz kładroturbodominację powietrzną na rzecz miziania i głaskania. Huh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz GoForGold napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

wg1jrxy.png

Chyba zostawię granie Gayjim i Soldierem innym ludziom. :v

Miałam na myśli konkretne mecze, statystki są do dupy. Generalnie każdy support bije dużo i jeśli nie masz w teamie innego dpsa (niekoniecznie postać z ataku) i skupiasz się na biciu to nic dziwnego mieć złoty na Anie. Ja nie raz miałam i 5 złotych na Ze-nya-cie i nie było to dziwne bo dpsa nie mieliśmy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz PervKapitan napisał:

Miałam na myśli konkretne mecze, statystki są do dupy. Generalnie każdy support bije dużo i jeśli nie masz w teamie innego dpsa (niekoniecznie postać z ataku) i skupiasz się na biciu to nic dziwnego mieć złoty na Anie. Ja nie raz miałam i 5 złotych na Ze-nya-cie i nie było to dziwne bo dpsa nie mieliśmy

Na czarnuchu tego nie czuję, smyram tylko tym głośniczkiem, Mercy to już w ogóle. Za to Zenyattą można naklepać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj zauważyłem, że nosząc skórkę Meikołaja u Mei, kwestia "mam tę moc" (Let it go) zostaje zmieniona na "pada śnieg! pada śnieg!" (zmienionego oryginału nie znam).

Od dawna wiem, że nosząc skórkę Święty Pancerkołaj u Torbjorna, kwestia ulta "przegrzanie!" zostaje zamienione na "świątecznego przegrzania!" (z czego mam bekę).

Coś innego zauważyliście nosząc nowe skórki świąteczne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grasz z polskim dubbingiem? Też o tym myślałem, ale nie podoba mi się głos D.VY i Genji bez japońskich akcentów to też nie to samo. Może zauważę co będzie mówiła Smuga w stroju elfa.

 

A tak poza tym nie ma to jak grać z nieogarami. Jeden gościu grając Łaską i będąc wśród drużyny wyjął pistolet i zaczął strzelać zamiast leczyć. Następny grał Aną. Latałem wokoło niego mając 10% zdrowia i krzyczałem o leczenie a ten biegł i mnie ignorował. Był też Torbjom, który przez cały mecz nie rzucił pancerzem. Jeden Reinhardt podczas ataku nagle schował osłonę i uciekł do tyłu xD. I ogólnie jest masa gości, którzy myślą, że jak się ich leczy to już są nieśmiertelni, a z nimi lecząca ich Łaska.

 

Moim zdaniem wszyscy gracze powinni widzieć stan zdrowia kolegów. Np Żołnierz76 może postawić apteczkę nawet jak ma pełne zdrowie, ale chce uleczyć innych, albo chociażby zaatakować kogoś, kto prawie zabił naszego kompana.

 

Dopis:

Smuga mówi podczas "śmigania": "I'm dashing through the snow"

I "Cheers love, the holidays is coming"

Edytowano przez EmSki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przechodząc z CS:GO (gdzie było dużo wielbicieli mojej mamy i innych mądrych ludzi) na Overwatch myślałem , że tutaj ludzie są normalniejsi bo i gra droższa ale jednak myliłem się ;_; w tej grze ludzie zazwyczaj patrzą tylko na siebie bardzo rzadko używają komunikacji a tym bardziej mikrofonu ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Hurric4nePL napisał:

Ja przechodząc z CS:GO (gdzie było dużo wielbicieli mojej mamy i innych mądrych ludzi) na Overwatch myślałem , że tutaj ludzie są normalniejsi bo i gra droższa ale jednak myliłem się ;_; w tej grze ludzie zazwyczaj patrzą tylko na siebie bardzo rzadko używają komunikacji a tym bardziej mikrofonu ...

Jak chcesz nietoksycznego community to popatrz na gry w które gra mało osób. Teraz jak gram sobie w statki (wows) to widzę, że nikt na nikogo nie najeżdża, choć ludzie mają sporo czasu by coś napisać pomiędzy salwami w takim pancerniku (śr. 30s przeładowania). Więc albo jest maksymalne skupienie, albo wiesz, że jak ktoś cię zniszczył to albo zostałeś dorwany, albo to ty właśnie zrobiłeś błąd przez który twój statek jest teraz dziurawym okrętem podwodnym.

Weź też pod uwagę, że ludzie przenieśli się z właśnie takiego cs'a na OW i na 100% jak w cs:go wyklinali wszystko i wszystkich to w OW również to będą robili ...

Jak chcesz pochwalić się jakimiś miszczami czatu z OW to zapraszam tutaj:
https://mlppolska.pl/topic/15312-hall-of-shame-sala-wstydu-overwatch-edition/

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...