Skocz do zawartości

Overwatch


The Silver Cheese

Recommended Posts

3 godziny temu Hurric4nePL napisał:

w tej grze ludzie zazwyczaj patrzą tylko na siebie

W tej grze? Tak jest przecież w każdej, to nie wina gry :rainderp: Gier 1v1 nie liczę, bo...no wiesz.

Albo może to wina gry? Że jak jest dymaniczna, jak cs czy inna szczelanka, to w takim natłoku rzeczy i tego że generalnie łatwo jest umrzeć, to się ludziom załącza instynkt przetrwania? XDDD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu EmSki napisał:

A tak poza tym nie ma to jak grać z nieogarami. (...) I ogólnie jest masa gości, którzy myślą, że jak się ich leczy to już są nieśmiertelni, a z nimi lecząca ich Łaska.

Który lvl? Jaka ranga? Jeśli masz pierwsze poziomy i/lub rangę >silver to się nie dziwić to normalne.

4 godziny temu EmSki napisał:

Moim zdaniem wszyscy gracze powinni widzieć stan zdrowia kolegów.

Jest to niestety opcjonalne, niedomyślne.

Spoiler

ScreenShot_16-12-29_21-09-05-000.jpg

 

3 godziny temu Hurric4nePL napisał:

Ja przechodząc z CS:GO (gdzie było dużo wielbicieli mojej mamy i innych mądrych ludzi) na Overwatch myślałem , że tutaj ludzie są normalniejsi bo i gra droższa ale jednak myliłem się ;_; w tej grze ludzie zazwyczaj patrzą tylko na siebie bardzo rzadko używają komunikacji a tym bardziej mikrofonu ...

Różnica między Overwatch a CS:GO jest taka, że gracze w pierwsze grze prędzej użyją czatu tekstowego i będą zwalać całą winę na swoją drużynę. Nie doczekasz się tutaj współpracy na niskich poziomach. Szczególnie rzadko jest używany mikrofon, ale zawsze próbuj ludźmi dyrygować, proponować, jakoś pomagać. Powinni się tym odwdzięczyć.

Ratowałem klika razy sojuszniczą Łaskę z opresji (to Mei, świniak na haku itd.), a w zamian trzymała mnie przy życiu, kiedy ja miałem ciężko. Osobiście będąc Łaską pomagam wszystkim, niezależnie kim jesteś, co robisz dla naszej drużyny. I zamian tylko proszę o małą ochronę, gdyż sam potrafię wybronić się pistoletem (ale nie zawsze jest na tyle łatwo).

Przyznaję, że na grupie facebook Overwatch Polska jest pełno gagadków od Master PC Race, którzy heją innych, gdyż sami nie potrafią lepiej. (też gram na PC, ale nie jestem jak oni). Za to w samej grze jak już spotykam Polaka, to miło się gra, a nie rzucamy się mięsem. No i na czacie nie widzę aż tak tego hejtu jak ty. Może to wina lvl i rangi gold. Nie wiem.

A tutaj jak wygląda moja typowa gra Łaską:

Spoiler

 

 

Edytowano przez Lucas
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Lucas napisał:

Który lvl? Jaka ranga? Jeśli masz pierwsze poziomy i/lub rangę >silver to się nie dziwić to normalne.

No niby ten 5-10 poziom. Alle wypadało by znać możliwości każdego z bohaterów. Ja przed grą z ludźmi na obszarze treningowym spędziłem dość dużo czasu, żeby oznajmić się z umiejętnościami bohaterów. Może niektórym się nie chce i idą od razu w szybkie mecze. Do rzucenia pancerzem albo strzeleniem w kolegę pociskiem uzdrawiającym nie potrzeba wiele doświadczenia ;)

Dzięki za tą opcję ze zdrowiem, wszedłem do gry tylko po to żeby to włączyć i iść spać, ale zobaczyłem że gracie. Za wspólną grę także dziękuję. Miałem tylko popatrzeć na mecz, bo o 5 muszę wstać, ale nie dało się długo patrzeć jak ktoś gra ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu EmSki napisał:

i idą od razu w szybkie mecze

Yolo. Ale nawet ja wcześniej poświęcam te kilka sekund by przeczytać chociaż "co się stanie jak wcisnę cokolwiek innego nż lpm" :rainderp:

Pograjmy kiedyś, dzięki Tobie już nie jestem "tym nowym" :kappa: Teraz Ty nim jesteś ^o^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu Waryate napisał:

Pograjmy kiedyś, dzięki Tobie już nie jestem "tym nowym" :kappa: Teraz Ty nim jesteś ^o^

Grałeś teraz? bo 2 osoby tylko stąd skojarzyłem.

 

Jeszcze mam pytanie odnoście tego teamspeaka. W grze da się gadać normalnie przez mkrofon. Po co więc teamspeak? Nie jest tak, że trzeba go skonfigurować na konkretne osoby poza grą? W grze rozmawia się z drużyną z automatu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świąteczne skórki:

Spoiler

 

  • Smuga jako Dzyń
    • "Świąteczna bombonierka dla ciebie" - ult
    • "Hejka słonko, święta przybyły!" - wybranie bohatera
    • Losowe teksty:
      • "Z górki na pazurki"
      • "Chyba dzwonią dzwonki sań" - nawiązanie
      • "Hoł, hoł, hoł"
  • Mei jako Meikołaj
    • Kwestia "Mam tę moc" na "Pada śnieg! Pada śnieg!" - nawiązanie
    • Kriostaza na bałwana
  • Torbjorn jako Pancerkołaj
    • wieżyczka na renifera
    • "Przegrzanie!" na "Świątecznego przegrzania!"
  • McCree jako Scrooge
    • Nawiązanie do "Opowieści Wigilijnej"
  • Winston jako Yeti

Reszta postaci poza tradycyjną kosmetyką nic nie wnosi ciekawego. Jeśli gdzieś się pomyliłem, proszę mnie poprawić.

 

 

 

Znalazłem świetny materiał na skórkę do Łaski.

Spoiler

c6b4ca029a.jpeg

Dzwoneczek z Piotrusia Pana. Ma skrzydła, niebieskie oczy i blond włosy. Prosta droga do nawiązania. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy użyteczność Roadhoga nie spadnie bardzo-bardzo przez tę "naprawę" haka. Wiadomo, nie wiem na razie jak to będzie wyglądało, ale w grze 3D hak wg mnie powinien mieć nieco "swobody" żeby móc zrobić cokolwiek. Za dużo winkli ¯\_(ツ)_/¯ No i tak właściwie ogarniając swoje otoczenie można łatwo unikać haków wrogich Roadhogów o ile tylko ma się pojęcie gdzie taki grubasek się znajduje (co przy jego tupaniu i brzękaniu nie jest zbytnim wyzwaniem) ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Paplok napisał:

wg mnie powinien mieć nieco "swobody" żeby móc zrobić cokolwiek.

Może i powinien, ale nawet gracze mainujący roadhoga (np. ja) po trafieniu przeciwnika hakiem nie wiedzą jak i gdzie zostanie on przyciągnięty. Bardzo często się zdarza, że nagle pojawia się gdzieś obok i nie da się go trafić.

To, że łapie zza ścian, to powoli się do tego przyzwyczajałem ...

Ale z tego co widzę, to będzie to tylko nerf haka, a nie pomoc dla mnie ...thx blizz :drurrp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu Niklas napisał:

Jest więc szansa, że już za niedługo skończy się frustracja związana z hakiem Wieprza (albo popsują go bardziej :drurrp:)

http://overwatchgame.pl/hak-2-0-u-wieprza-jeszcze-tym-tygodniu-pst/

Paczam i dziwią mnie nieco komentarze. Mam 152 gry i 21 godzin na Roadhogu i licząc tak "na oko", to przyciągnięcie kogoś zza tekstury zdarza mi się, no nie wiem, raz na 5-6 trafień hakiem. I to jeśli przeciwnicy mają pecha, bo naprawdę lwia część killi zainicjowanych pullowaniem wroga z mojej perspektywy jest czysta.

No właśnie, z mojej perspektywy. Ktoś wie, jak na to wszystko będzie reagować słynny Overwatchowy tickrate? Bo jeśli na moim ekranie wróg będzie widoczny, a ta osoba będzie już "u siebie" za rogiem, to nadal będzie można mieć ból dupy o hooki znikąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu Ever3Tree napisał:

No właśnie, z mojej perspektywy. Ktoś wie, jak na to wszystko będzie reagować słynny Overwatchowy tickrate? Bo jeśli na moim ekranie wróg będzie widoczny, a ta osoba będzie już "u siebie" za rogiem, to nadal będzie można mieć ból dupy o hooki znikąd.

 

Znowu będzie łapanie Zombr przez góry i doliny, bo hak wystrzelił zanim zniknęła w teleporcie, a "złapał" ją, gdy wylądowała przy transponderze xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nerf na miejscu. Grając Wieprzem lub będąc jego ofiarą dosyć irytujące było łapanie kogoś przez ściany. Sam nie raz nie wiedziałem, gdzie jest moja ofiara.

Używając haka przyciąga nam ofiarę z automatu. A gdyby tak skręcać myszką jakby siłować się z ofiarą na haku?

 

Nowe kwestie na zbliżający się Nowy Chiński Rok:awesomeface:

 

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu Ever3Tree napisał:

raz na 5-6 trafień hakiem.

Dziś miałem grę, w której przeciwny Reaper wyszedł, bo za każdym razem, kiedy używał Q na Oazie dostawal haka zza ściany. Na innych mapach nie jest lepiej, serio. Lubię Świnią grać, ale nie może tak być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu GoForGold napisał:

Dziś miałem grę, w której przeciwny Reaper wyszedł, bo za każdym razem, kiedy używał Q na Oazie dostawal haka zza ściany. Na innych mapach nie jest lepiej, serio. Lubię Świnią grać, ale nie może tak być.

 

Lel, może w takim razie wina leży w tym, że to ja za mało eksploatuję bugowość haka :rainderp: i stąd moje zdziwienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...