Skocz do zawartości

Overwatch


The Silver Cheese

Recommended Posts

3 minuty temu EmSki napisał:

Mam pytanie do osób bez przycisku pod kciukiem w myszce. Pod jakim klawiszem macie atak wręcz? (teraz żałuję, że kupiłem sobie myche bez tego) Ja przypisałem go sobie na kliknięcie rolki myszki, ale może ktoś ma lepszy klawisz?

Ja mam na f. Trochę trzeba się do tego przyzyczaić, ale jak się przyzwyczaisz to idzie nawet sprawnie ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu EmSki napisał:

Mam pytanie do osób bez przycisku pod kciukiem w myszce. Pod jakim klawiszem macie atak wręcz? (teraz żałuję, że kupiłem sobie myche bez tego) Ja przypisałem go sobie na kliknięcie rolki myszki, ale może ktoś ma lepszy klawisz?

Domyślnie mam na V i jest ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu EmSki napisał:

Dziękuję. Chyba V mi lepiej przypasii, bo będąc blisko może zajść potrzeba ruszania się w bok, a z V na spację jakoś szybkiej się schodzi.

Mimo wszystko, kto ma przycisk boczny pod kciuk, to niech tam da uderzenie ręką. Jest wtedy dużo wygodniej i lepiej ogółem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Waryate napisał:

Kiedy chcę zaatakować melee w gierce, to odruchowo naciskam v. To standardowy przycisk na to, nawet dinozaury tak twierdzą.

Wiem że domyślny był pod kciukiem na myszce, alternatywny może był v nie pamiętam. Ale dałem v i c na wypadek gdybym się pomylił :v

 

Jeżeli chodzi o zrównoważenie postaci do wg mnie Fara jest zbyt przykoksowana. Zwłaszcza na otwartych przestrzeniach. Wylatuje w górę, nawala pociskami, spada i tak cały czas, aż do specjalnego ataku. Jak ją trafić jak jest 30 metrów nad ziemią?

Edytowano przez EmSki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu EmSki napisał:

Jak ją trafić jak jest 30 metrów nad ziemią?

Snajpery, midrendże, bastiony, jebane wieżyczki, druga, lepsza fara. Hak też się czasem sprawdza. Ult t.rzy też, źle wymierzysz i nie masz jak uciec, albo myślisz, że jesteś poza zasięgiem ale i tak ded. A tak to nie wiem. Ale jak jesteś na ziemi zbyt długo to nie pożyjesz. Bez heala często też nie, bo to co wymieniłem się na ciebie czai (i vice versa(?)). Zawsze możesz próbować teleportować się na balkony raperem, stąd chyba problem z ustrzeleniem ptaszyny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie postacie które wymieniliście mają predyspozycje, ale trzeba mieć cela i uważać na to co się dzieje dookoła. Zanim się spadnie na ziemię po strzelaniu z góry unosząc się na paliwie wyrzut spod shifta jest już naładowany, a lądować sobie można u siebie na tyłach. Mogli by chociaż zmniejszyć pole rażenia jej wyrzutni rakiet, wtedy ona musiałaby latać niżej żeby lepiej celować. Może pogram więcej Farą i zobaczę jak mnie będą zabijać :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu EmSki napisał:

Pewnie postacie które wymieniliście mają predyspozycje, ale trzeba mieć cela i uważać na to co się dzieje dookoła.

Kek, widzisz Farę w przeciwnym temie to rób więcej zygzaków i patrz co jakiś czas w niebo xP Poza tym cel i zwracanie uwagi na otoczenie...przyjdzie z czasem? Nie wiem jak to nazwać, ale chyba o to chodzi w grze, jeśli chcesz zrobić coś więcej niż podziwianie mapek i sprejowanie ścian. No Mercy czy Reinem to jej raczej nie ubijesz.

3 godziny temu EmSki napisał:

Zanim się spadnie na ziemię po strzelaniu z góry unosząc się na paliwie wyrzut spod shifta jest już naładowany,

O ile masz (już) wyczucie/farta. A jak dostaniesz heada to i skakanie nie pomoże xD

3 godziny temu EmSki napisał:

lądować sobie można u siebie na tyłach

Wszędzie można, chwilki potrzebujesz tylko coby podładować bateryjki w jetpacku albo rozglądnąć się za jakąś apteczką, w przypadku gdy healer jakoś nie ma ochoty nakleić ci plasterka na kuku. Ale i tak zawsze możesz oberwać przypadkowym granatem wytrzeszcza czy tam szczałką od Hanzy.

3 godziny temu EmSki napisał:

Mogli by chociaż zmniejszyć pole rażenia jej wyrzutni rakiet

Ajtam ajtam, jak strzelasz do kogoś, wywalasz cały magazynek i każdym pociskiem trafiasz go po 10-15hp a on ucieka ci będąc na pierdnięcie komara i za chwilę znów ma pełne hp, to nie ważne jaki splash ma rakieta. Direct hit, albo niemal-bezpośrednie trafienie to je ono. Wtedy robisz kuku i "pole rażenia" nie ma znaczenia.

3 godziny temu EmSki napisał:

wtedy ona musiałaby latać niżej żeby lepiej celować

nope. chyba, że ma lęk wysokości.

3 godziny temu EmSki napisał:

Może pogram więcej Farą i zobaczę jak mnie będą zabijać

Farą się gra prawie jak w quake. Fajnie się stoi za węgłem i strejfuje bastiony. W ogóle bo Fara ez postać, łatwiejszy jest tylko Aimbot-76 :kappa:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja PST dnia 05.01.2017

Spoiler

 

  • Nowe menu
    • Dodano trzy nowe menu, od teraz można wybrać do czterech emotek, kwestii oraz graffiti. Wybierać można za pomocą LPM oraz PPM, menu graffiti znajduje się pod przyciskiem „Y”.
    • Menu graffiti

      • Można użyć tylko jednego, nie można stawiać różnych obok siebie.

  • Ana

    • Granat biotyczny

      • Boost leczenia zmniejszony o 50%

  • D.Va

    • Zdrowie zwiększone z 200 do 400

    • Armor zmniejszony z 400 do 200

    • Działka fuzyjne

      • Zmniejszone obrażenia pocisku z 3 do 2

      •  

        Ilość pocisków na strzał zwiększona z 8 do 11

         

  • Wieprzu

    • Złapana osoba będzie poruszała się bezpośrednio przed Wieprza

      • Koniec sytuacji, w których Wieprzu łapie kogoś, robi obrót o 180 stopni i zrzuca swoją ofiarę z klifu.

    • Pozycja Wieprza będzie określała, czy dana osoba ma zostać złapana, czy nie.

      • Koniec łapania ofiar za ścian.

  • Sombra

    • Hakowanie

      • Zmniejszono czas potrzebny do zhakowania przeciwnika z 1 sekundy do 0.8 sekundy

I został "zhakowany".


 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu MasterOfRainbows napisał:

Nie ma to jak się nie przedstawić i spamować ludziom zapkami do drużyny co nie :drurrp:

Na 29 stronie podawałem battlelogin. Widocznie nikt się nie zainteresował D:

Zamiana pancerza na zdrowie coś zmienia dla D.VY? Zdrowie szybciej się leczy od pancerza czy coś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu EmSki napisał:

Zamiana pancerza na zdrowie coś zmienia dla D.VY?

Przytaczając tutaj wypowiedź pewnego Romana:

"Dva - Bedzie troche bardziej podatna na ataki typu "shoot gun" (wieprzu, zniwiarz, d.va itd) , czyli nerf na przezywalnosc. 
Zmniejszone obrażenia pocisku z 3 do 2
Ilość pocisków na strzał zwiększona z 8 do 11
Czyli dawniej 3x8= 24, a teraz 2x11 = 22 Czyli na ataku tez nerf, zwlaszcza na postaciach posiadajacych pancerz (Torbjorn, Reinhard, Bastion, dva, winston."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj, że wystarczy trącić Zombrę, by straciła cały efekt hakowania, stąd właśnie ten boost do szybkości. Odnowienie hakowania jest na dobrym poziomie, inaczej Sombrero stałaby się zbyt OP.

 

I tak nawiązując do wspomnianego wyżej Romana:

Spoiler

xu0in3r.png

 

Edytowano przez Niklas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 sekund to stanowczo zbyt długo jak na tak dynamiczną grę i sumie podstawową umiejkę. 10 sekund byłoby odpowiedniejszym czasem. A czas potrzebny do zhakowania jest odpowiedni, bo nie wkurzało mnie, że byle trącenie niweluje cały efekt, tylko właśnie to, że jak zhakuje np. apteczkę to nie mogę zbytnio nic zrobić poza strzelaniem jeszcze przez parę sekund

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...