Skocz do zawartości

Overwatch


The Silver Cheese

Recommended Posts

Wuteva. N

a podstawie sprejów osądzam co następuje:

-Genji w zielonym kimonku (tego się chyba nie odmienia XD) jako robot? Samo kimono jest fajne, w 3d pewnie też będzie fajne, ale na razie podchodzę do tego nieufnie.

-Mercy wygląda jak teru teru bozu. Piekło Tak, podoba mi się.

-Farelka-kleopatra. Biere w ciemno. Chociaż u niej każdy skin jest spoko, ale żaden megasuperhiperkładroturboultrauberfajny.

-Reinnn...ie.

-Wdowa jako mim? W KOŃCU DOSTANIE ŁADNEGO SKINA? :soawesome:

-Zaryja zawsze dziewica ma sens tylko w kospleju czerwonoarmisty.

-Symetra w kaftanie bezpieczeństwa. #hue

A, jeszcze te pokazane. Mei wygląda chyba fajnie. T.rzy wygląda zbyt różowo a jej mech jest zrobiony z ciastek.

2 godziny temu Uszatka napisał:

Skojarzyło mi się to z Shiki.

 

Fajne anime :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy klasyczna skórka D.VY najbardziej mi się podoba. Jaskrawymi kolorami najbardziej kontrastuje z resztą postaci. Te ubranie z roku koguta jakoś mi nie pasuje do jej słodkiego tsunederegowego charakteru. Może jakby ta spódnica była ciut bardziej obcisła? :)

Mei za to wygląda pięknie, tylko że... ten czerwony chyba ją trochę pogrubia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu EmSki napisał:

Szczerze powiedziawszy klasyczna skórka D.VY najbardziej mi się podoba. Jaskrawymi kolorami najbardziej kontrastuje z resztą postaci. Te ubranie z roku koguta jakoś mi nie pasuje do jej słodkiego tsunederegowego charakteru. Może jakby ta spódnica była ciut bardziej obcisła? :)

Mei za to wygląda pięknie, tylko że... ten czerwony chyba ją trochę pogrubia.

A od kiedy D.va ma cokolwiek z tsundere? Raczej jest przeciwieństwem bycia tsundere :rainderp:

A Mei jest gruba xD

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu PervKapitan napisał:

A od kiedy D.va ma cokolwiek z tsundere? Raczej jest przeciwieństwem bycia tsundere :rainderp:

A Mei jest gruba xD

Pyskata jest. Kuudere ani Dandere raczej do niej nie pasuje.

Mei ma gruby ten kożuch (tak myślę) a zmniejszyć jej nie mogą żeby zachować proporcje ciała w grze, to może dla tego tak wygląda. W bikini jej nie widziałem, ale jak masz jakieś oficjalne źródło, to poproszę :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu EmSki napisał:

Pyskata jest. Kuudere ani Dandere raczej do niej nie pasuje.

Ale wiesz że ludzie nie dzielą się na Dandere, Kuudere i Tsundere? :rainderp: Tsundere to przeciwieństwo D.vy. Ona jest sławną proplejerką w starcrafta i chętnie by wszędzie występowała, rozdając autografy i dzieląc się miłością, na co wskazują jej wszystkie teksty i emotki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu PervKapitan napisał:

Ale wiesz że ludzie nie dzielą się na Dandere, Kuudere i Tsundere? :rainderp: Tsundere to przeciwieństwo D.vy. Ona jest sławną proplejerką w starcrafta i chętnie by wszędzie występowała, rozdając autografy i dzieląc się miłością, na co wskazują jej wszystkie teksty i emotki

No to czytam definicję Tsundere.

Spoiler

No i faktycznie, chyba masz racje :v

 

Jak ona będzie wskakiwać do tego mecha z taką kiecką? Może chodzi o Panty Shot-y?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu PervKapitan napisał:

Ale ten przeciek jest od Chińskiego Blizzarda, wiec niestety raczej prawda

 

A skąd pewność, że chiński Blizzard nie zrobił sobie tej grafiki od tak? Nie wierzę, że nagle Blizz olał swój system dodawania skinów i da legendy postaciom, które dopiero co legendy dostały. Poza tym tam nawet nie ma Mei, która bądź co bądź raczej by była twarzą tego eventu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Uszatka napisał:

 

A skąd pewność, że chiński Blizzard nie zrobił sobie tej grafiki od tak? Nie wierzę, że nagle Blizz olał swój system dodawania skinów i da legendy postaciom, które dopiero co legendy dostały. Poza tym tam nawet nie ma Mei, która bądź co bądź raczej by była twarzą tego eventu. 

Mei i D.vę już widzieliśmy, pewnie to nie są pokazane te jako wszystkie skiny. Dużo postaci ciągle legendarek nie miała i dostawały inne postacie podczas innych eventów, więc nie zdziwiłoby mnie to.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz PervKapitan napisał:

Mei i D.vę już widzieliśmy, pewnie to nie są pokazane te jako wszystkie skiny. Dużo postaci ciągle legendarek nie miała i dostawały inne postacie podczas innych eventów, więc nie zdziwiłoby mnie to.  

 

Tylko, że nikt jeszcze nie dostał dwóch legendarek pod rząd. No bo serio wierzysz, że Zen dostanie legendę po legendzie? Tak samo Winston? A Wieprzu to już w ogóle...legenda->epik->legenda. Neee, to się nie trzyma kupy. Nie wierzę po prostu i dopóki nie zobaczę tego w grze to nie uwierzę :dunno:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Uszatka napisał:

 

Tylko, że nikt jeszcze nie dostał dwóch legendarek pod rząd. No bo serio wierzysz, że Zen dostanie legendę po legendzie? Tak samo Winston? A Wieprzu to już w ogóle...legenda->epik->legenda. Neee, to się nie trzyma kupy. Nie wierzę po prostu i dopóki nie zobaczę tego w grze to nie uwierzę :dunno:

No okej, nie każę Ci wierzyć :rainderp: ale to bardziej prawdopodobne niż te teorie ze sprejami :v 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...