Skocz do zawartości

Overwatch


The Silver Cheese

Recommended Posts

10 minut temu PervKapitan napisał:

ale to bardziej prawdopodobne niż te teorie ze sprejami :v 

 

Szczerze? Już bardziej wierzę w te spreje. Za wyjątkiem Hanzo tam się to trzyma kupy :v W sensie, że skiny na szprejach mają D.Va, Mei, Genji, Fara...no postacie, które jeszcze legend nie dostały. Mei dostała, ale wiadomo jaka jest z nią sytuacja. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Sosna napisał:

Znane. Tak ze trzy tygodnie już po sieci krąży :v

I chyba już tu było :drurrp:

 

I tak by nie robić offtopu:

Jakie skórki będą w następnym evencie dowiemy się na evencie :drurrp: Po co wybiegać w przyszłość i niepotrzebnie wkurzać się na niepotwierdzone info? A tak btw. to te skórki co są na plakacie są brzydkie xD

Kiedy w końcu bastion dostanie jakąś ładną skórkę? :flutterage:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu GoForMagnez napisał:

Fara też ma fajnego. I Smuga. Ale to nie powód żeby płacić miljon szekli wiemcej :<

MIliardy rubli każdego dnia tracą się na edycji origin :fluttercry2:

 

@Lucas Nie pomagasz ...

Edytowano przez MasterOfRainbows
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości wbiłem na amerykański serwer Overwatcha. Pierwsza różnica jaka się mi rzuciła w oczy to większy ping (Na Europejskich mam do 40 ms a tu do 140 ms). Włączyłem szybką grę i prawdę mówiąc nie zauważyłem żadnej różnicy z tego powodu. Za to zauważyłem różnicę w poziomie gry. Niebo a ziemia.

 

Po pierwszym szybkim meczu widząc, że ping nie przeszkadza, a ludzie grają z głową wbiłem na rywalizacje i na chyba z 5-6 meczy tylko jeden przegrałem. Ale nie z powodu ludzi którzy grają Aną i nie wiedzą że mogą leczyć strzeleniem w kolegę, tylko po prostu przeciwnikom poszło lepiej.

 

Po meczach wstępnych grając na Europie miałem srebro i 1648 punktów (3 na 10 wygrane bodajże :P ). Chciałem się odegrać, ale spadłem na 1200 z czymś (ciekawi mnie czemu nie spadłem na brąz, bo jest niby od 1500 w dół). Na krótko udawało mi się osiągnąć ledwo 1300, ale potem znowu spadałem poniżej. Wbiłem na amerykański serwer i dobiłem do 1433 od tak.

Amerykanie są bardziej ogarnięci. W chyba każdej grze ludzie mówili na komunikatorze że wroga Mercy padła, czy że Fara atakuje z góry, a nie jak w Europie, że jak ktoś się odezwie to najpewniej jakiś schrypiały dzieciak z hiszpańskim akcentem wyjący "Mersy, HYLYNG! łat da fak!?" xd

Ku mojemu zdziwieniu bohaterowie wsparcia na Ameryce byli wybierani praktycznie od razu (czasami po 2 albo i 3 łącznie z Symmetrą). Na Europie zazwyczaj wybierany jest na końcu (o ile w drużynie jest ktoś ogarnięty). To też o czymś świadczy.

 

Kiedy indziej pogram i sprawdzę czy to nie był przypadek, ale raczej w to wątpię.

Macie jakieś doświadczenia z innymi serwerami? Myślę sobie jak z pingiem i poziomem w Azji (poziom pewnie nie gorszy od Ameryki), ale jest jeszcze bariera językowa (no chyba że się ugadali, że po angielsku mówią :) )

 

 

Co do D.VY to trochę mi szkoda, bo to jedna z moich najczęstszych i ulubionych postaci, ale ma w końcu tarcze i wyskakuje z mecha po zabiciu, także rozumiem, że może wydawać się za silna. Ale myślę że Blizzard wie co robi (najwyżej potem dostanie jakieś wzmocnienie :] )

Edytowano przez EmSki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny przeciek chińskiego wydarzenia.

Podsumowując wszystkie obecne przecieki.

Nowe skórki dostaną: Mei, D.Va, Winston, Zenyatta, Reinhardt, Wieprzu, Łaska, Symmetra

Nowe emotki: Mei, Symmetra

Nowe prezentacje zagrania: Łaska

Nowa rozróba i zarazem tryb: Przejmij flagę

To nie jest wszystko co może jeszcze się znaleźć!

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...