Skocz do zawartości

Overwatch


The Silver Cheese

Recommended Posts

@PervKapitan

Jeszcze nie wyszło wydarzenie, więc nie ma co go już oceniać. Mam tylko wrażenie, że coś popsuli w doborze skórek...

A z nowego trybu się cieszę. Przez trailer widać, że postacie niosące flagę będą mogły używać podstawowych zdolności (tam Smuga mignęła).

Przypuszczam, że odwrotnie będzie co do ultów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak: nadal ciężko mi uwierzyć, że to prawda. 

 

Jeśli jednak prawda to Blizzard zwariował. Dopiero co musieli przepraszać za świątecznego skina Mei, a teraz wypuszczają (być może) skórki dla postaci, które dostały legendy w poprzednim evencie i evencie wcześniejszym. Moim zdaniem Blizzard nie jest taki durny. Co event zapewne widzą masę komentarzy "a kiedy wreszcie będzie coś dla np. Soldiera?!". No i do tej pory z eventu na event kolejne postacie legendy dostawały więc ludzi z tekstami jak ten wcześniej było coraz mniej. Jeśli teraz to zmienią...cóż. Strzał w kolano. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam spojrzeć na prezentacje zagrania. Wygląda na to, że możemy oczekiwać ich pierwszą legendarną formę, tak jak Zaria pierwsza dostała legendarną emotkę. Jej emotka charakteryzuje się posiadaniem 3 różnych animacji, które są włączane losowo. Ciekawe czym miałaby się wyróżniać legendarna prezentacja zagrania. :rdderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli patrzeć na wydarzenia - Zaria dostała pierwsza

Jeśli patrzeć ogółem - D.Va dostała pierwsza

 

Emotki spoczynku i śmiechu nie są związane z żadnym wydarzeniem.

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legendarne PotG wydaje się co najmniej... dziwne (no i skąd w ogóle przypuszczenie, że to dla Mercy ma być złote?), nie wiem jak musiałyby się różnić od epickich żeby zasłużyć na swoją rangę (hakowanie Sombry się wybija, nic innego nie mogę sobie wyobrazić jako złote PotG).

 

 

Z innej beczki, nieco bardziej przy ziemi. Mam wrażenie, że w skinach w OW brakuje jednego poziomu, ogniwa pomiędzy niebieskim a fioletowym. Dość głupie jest to, że takie skiny jak reniferowy Roadhog i Mercy-podobna Ana (ta biało-czerwona) charakteryzują się tą samą rangą co np ten nowy skin Symmetry. Widzę to tak:

 

skiny niebieskie - delikatne rekolory pojedynczych elementów postaci (bez zmian wobec tego co już mamy)

skiny np zielone - pełen rekolor postaci, np Sombra świąteczna albo bursztynowa Mercy

skiny fioletowe - zmiana kolorków postaci plus zmiany w modelu (wymienieni powyżej Roadhog i Ana)

skiny złote - to co fiolet plus zmiana tekstów/animacji umiejętności itp (także bez zmian)

 

Co myślicie?

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim Hanzo i Genji, to jest kurde Chiński nowy rok i nigdy nie zrozumiem jak można tak zmarnować taki potencjał dla postaci które posiadają chińskie smoki. 

Zresztą wszystkie skórki widziałam zupełnie inaczej...bardziej tak chińsko, bajecznie, a tutaj wielka porażka. Już tam mi nie chodzi kto dostał a kto nie, są zwyczajnie paskunde w porównaniu do tego co dostaliśmy w poprzednich eventach. Ale cóż, dzisiaj (?) chyba się dowiemy prawdy

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są takie rodzaje:

Niebiańskie (niebieskie) - miejscowy recolor klasycznego, bez zmian modelu/kwestii/animacji

Epickie (fioletowe) -  pełny recolor klasycznego i/lub zmiana modelu, bez zmian kwestii/animacji

Legendarne (żółte) - pełny recolor klasycznego, zmiana modelu, zmiany kwestii/animacji

Wyodrębnia się jeszcze legendarne, które są pełnym recolorem innych legendarnych.

 

Filozofia nowego haka:

Spoiler

 

 

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty spójrz jeszcze raz pod moją definicję. Wymienione przez ciebie postacie podchodzą pod epickie, ale do legendarnych brakuje im zmian kwestii/animacji.

Spoiler

Gościu zapomniał Zenyatty (jak już wielu innych postaci przy swoich poprzednich filmach), który również ma legendę.

 

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech nasyceniem koloru pokazują jak bardzo epicki jest dany epik, czy dana legendarka xD Będzie wtedy wiadomo które skiny są na jakim poziomie. :kappa:

Taka klasyfikacja jak jest teraz jest jak najbardziej ok. Jedyne co nie jest ok to to do jakiej kategorii niektóre skiny trafiają.

@Lucas

http://overwatch.gamepedia.com/Template:Sombra_Skins

Te epiki nie wydają się mieć jakieś zmiany w modelu. Powinny być niebieskie a nie fioletowe więc. :rd10:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucas, to ty może jeszcze raz spójrz w mojego posta. Zaproponowałem dodatkowy tier skinów, który uczciwie rozdzielałby badziewne epiki, które wręcz nie zasługują na podchodzenie pod fiolet, od tych uczciwych, żeby nie musiało być w definicji "i/lub zmiana modelu".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy trailer HD!

Spoiler

 

Podsumowując:

Nowe skórki dostaną: Mei, D.Va, Winston, Zenyatta, Reinhardt, Wieprzu, Łaska, Symmetra, Złomiarz, Smuga, Bastion

Nowe emotki: Mei, Złomiarz, D.Va 

Nowe prezentacje zagrania: Łaska, Smuga

Nowa rozróba i zarazem tryb: Przejmij flagę

 

Patrząc na trailer widzę takie zasady:

Trzeba czekać 2/3 sekundy na punkcie flagi, aby przejąć flagę

Trzymający flagę może używać umiejętności oraz ultów.

Śmierć trzymającego flagę = upuszczenie flagi

Żeby upuszczona flaga wróciła na swoje miejsce, musi podejść do niej przeciwna drużyna.

Czyli jak widać, nie ograniczyło to mechaniki gry, przy czym CTF wygląda jak powinno.

 

Na tą chwilę do moich zachcianek ląduje emotka Złomiarza, zagranie Smugi i Łaski, skórki do Mei, D.Vy, i może Łaski/Wieprza.

Cała reszta mi wisi.

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy tak wszyscy wpatrzeni w te przecieki? W WorldOfWarships od 20 stycznia jest maraton na chińską wersję japońskiego krążownika, a oficjalny portal https://worldofwarships.eu/ do teraz nie podał o nim informacji ... też mi się wzięło na porównanie ...

 

Ps. No i czemu wszyscy się tak uwzięli na świętowanie tego chińskiego roku???

Edytowano przez MasterOfRainbows
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to raczej już nie mam co liczyć na to, że te Wieprze i Winstony to kłamstwo. Ale! Nadal nie wierzę, że to jedyne co Blizzard ma dla nas do zaoferowania. Jestem przekonana, że skórki dla Hanzo i Genjiego na bank się pojawią, ale Blizzard specjalnie ich nie pokazuje by powkurzać wszystkich, którzy na nie liczyli :v 

 

No serio...nie mogą być aż tacy głupi. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...