Skocz do zawartości

Overwatch


The Silver Cheese

Recommended Posts

Nie rozumiem czemu nagle stwierdzili, że ich pomysł na systematyczne dodawanie legendarek dla postaci, które jeszcze eventowych legend nie mają jest zły. Owszem, bywały wyjątki jak Tracer, która dostała dwie eventowe legendy, ale no nie było tak, że event po evencie miała legendę :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hanzo i Genji nie dostali skórek w Rok Koguta, gdyż Japonia i Chiny kochają się jak Izrael z Palestyną. Blizzard nie jest głupi. Założę się, że w następnym wydarzeniu dostaną skórki. Będziecie mój post później wspominać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lucas no i właśnie z tego powodu skórki i prezentacje zagrania dostali: niemiec, brytyjka, małpiszon z Giblartaru, Austriaczka, Indyjka, świniak, mech bojowy, i koreanka. Ok :v 

Edytowano przez Sosna
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lucas Ah, jak ja kocham ten argument <3 

"Blizzard nie dał skórek Hanzo i Genjiemu bo oni są z Japonii wtf ludzie, a to Chiński nowy rog omg!!!!111!!!!1" 

 

"Szkoda" tylko, że w momencie kiedy skórki i inne bajery dostał Rein, Winston itd. to taki argument robi z autora debila. Serio. Tak to wygląda. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie postaci są potrzebne w tej grze i Bliżart na pewno się zrehabilituje...soon(trademark lol).

Spoiler

nie powiedział nikt, nigdy :kappa:

Zastanawiam się tylko co jest ważniejsze, granie, bycie dobrym w tę grę komputerową i fun z tego tam grania, czy shitload nowych skórek i masywne fapańsko do nich. Nawet nie pamiętam czy jest jakiś skin, który by mi się aż tak podobał :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...