Skocz do zawartości

Overwatch


The Silver Cheese

Recommended Posts

mi z ogólnej puli skinów to najbardziej podobają się legendarki Mercy. A tak ogólnie to ja tam sądzę, że fun z gry jest najważniejszy, aczkolwiek skórki też są jej ważnym elementem. Zawsze to jakaś możliwość personalizacji postaci. Ograniczona ale zawsze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skórki w Overwatchu jak czapki w Team Fortress 2. :kappa:

 

godzinę temu Dead Man napisał:

Fara i Indianie ..... Lol ? Co ty w ogóle piszesz? Fara jest przecież Egipcjanką. 

 

godzinę temu Sosna napisał:

:youdontsay: chodzi o indiańskie legendarne skórki Fary

Spoiler

Screenshot 2017-01-25 23-38-42.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę powodu dla którego skiny miałyby być związane jakoś z postacią. Może Farelka lubi indian? Tak samo jak jej drugi, gundamopodobny skin (brzydki jak noc, tbh) też nie jest związany z niczym w sumie. I to jak najbardziej nie jest wada. Wadą jest to, że jest brzydki, ale niektórzy lubią i to. Powiem wimcyj, niech dadzą się ponieść tak badzo jak tylko mogą, podczas tworzenia tych skinów. Będą wtedy ciekawsze a nie wszystko klepane na jeden motyw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minuty temu Sosna napisał:

mi z ogólnej puli skinów to najbardziej podobają się legendarki Mercy. A tak ogólnie to ja tam sądzę, że fun z gry jest najważniejszy, aczkolwiek skórki też są jej ważnym elementem. Zawsze to jakaś możliwość personalizacji postaci. Ograniczona ale zawsze

 

No albo złota broń, to dopiero wielki skok w personalizacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złota broń pasuje też do nowego skina Bastiona i Symmetra. Oboje mają złote części na sobie. Tak samo pasuje do nowego skina Mercy i tego starego epika w złotym kolorze, który chyba się Bursztyn nazywa po polsku. Myślę, że i więcej skinów pasujących idealnie do złotej broni by się znalazło :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok takie luźne przemyślenia... niezależnie od tego, na jakich serwerach się gra, czy to europejskich, czy amerykańskich, czy azjatyckich wszędzie mówi się po angielsku, na serwerach azjatyckich wcale nie dominują nicki złożone z azjatyckich alfabetów. Czy to serwery azjatyckie, czy europejskie, czy amerykańskie ludzie wcale nie grają lepiej. Aczkolwiek na amerykańskich, jak i azjatyckich serwerach panuje dużo wyższa kultura wypowiedzi niż na europejskich. Dodatkowo... 400 pingu wcale nie uniemożliwia całkiem dobrej rozgrywki :rainderp: i w sumie niekoniecznie przeszkadza

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu Sosna napisał:

Ok takie luźne przemyślenia... niezależnie od tego, na jakich serwerach się gra, czy to europejskich, czy amerykańskich, czy azjatyckich wszędzie mówi się po angielsku, na serwerach azjatyckich wcale nie dominują nicki złożone z azjatyckich alfabetów. Czy to serwery azjatyckie, czy europejskie, czy amerykańskie ludzie wcale nie grają lepiej. Aczkolwiek na amerykańskich, jak i azjatyckich serwerach panuje dużo wyższa kultura wypowiedzi niż na europejskich. Dodatkowo... 400 pingu wcale nie uniemożliwia całkiem dobrej rozgrywki :rainderp: i w sumie niekoniecznie przeszkadza

Z tego co ja zauważyłem na amerykańskich mówi się po angielsku i dużo używa się mikrofonu. Na europejskich angielski tak w 80% reszta to niemiecki, ruski, francuski czy tam hiszpański - nie odróżniam ;) no i używa się go mniej. Grając na azjatyckim nie słyszałem jeszcze by ktokolwiek coś mówił, a na czacie tekstowym angielskiego i krzaczków z tego co widziałem było z pół na pół. Jeżeli chodzi o poziom gry to z mojego doświadczenia na amerykańskim serwerze ludzie lepiej dobierają skład myśląc więcej o drużynie niż o sobie (albo cenią sobie bardziej bohaterów wsparcia). Na Azji ponoć dużo cziterów :P Miałem takie wrażenie, ale może to wina pingu. Te 300ms już mi robi różnicę grając np Aną. Ciężko było celować przez lunetę, nanowzmocnienie potrafiło nie zadziałać mimo animacji odpalenia. No i ogólnie chowam się za przeszkodą a tu zostaję dobity. Ale przy postaciach typu Lucio wydawał się przeszkadzać mniej. Na amerykańskich serwerach mam 140 ms i jest ok. Kultura potwierdzam w 100% że na Europejskich ssie w porównaniu do reszty. Tylko na Europie zdarzało mi się wyciszać graczy ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...