Skocz do zawartości

Overwatch


The Silver Cheese

Recommended Posts

Nie wiem po kij w ogóle są te mecze klasyfikacyjne, skoro i tak kija dają i nie otrzymuje się nowej klasyfikacji tylko tę z poprzedniego sezonu tylko obniżoną. Chyba pora zakończyć granie w owerłocza na stałe, albo przynajmniej do czasu, kiedy zdecydują się zrestartować punktację sezonową

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też szczerze się ten pomysł nie podoba. Myślałam że tym razem dostanę od razu złoto, a tu prawie brąz :v Ale powoli już coraz bliżej złota. Powinno za każdym razem oceniać od zera 

 

@The Silver CheeseJa jedną ponifikację Reapera i Soldiera dałam do innego tematu, właśnie o różnych ponifikacjach ^^

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kwalifikacjach dostałem brons :v Poprzednio miałem srebro. Już nie wiem czy tak źle gram, czy inni gracze nie chcą współpracować/lepiej dobierać bohaterów. Ale chyba da radę dźwignąć, bo dość szybko punkty lecą w górę z tego co widzę. Jak doświadczenia z bastionem? Chyb dokoksili go za bardzo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz EmSki napisał:

Po kwalifikacjach dostałem brons :v Poprzednio miałem srebro. Już nie wiem czy tak źle gram, czy inni gracze nie chcą współpracować/lepiej dobierać bohaterów. Ale chyba da radę dźwignąć, bo dość szybko punkty lecą w górę z tego co widzę. Jak doświadczenia z bastionem? Chyb dokoksili go za bardzo.

Bo dostajesz na ogół rangę o 200-400 niższą niż miałeś w tamtym sezonie, bardzo mądre, nie? :v

Ale tak, więcej na początku dostajesz za wygraną niż odejmuje Ci za przegraną. 

Btw. Ja już swoje złotko wbiłam ^^

 

A Bastion? Hmm... Jest mocny, silny. Trzeba całej drużyny by go wyeliminować, ALE. Bastion jest dobry i w obronie jak i w ataku, więc obie drużyny spokojnie mogą mieć tą "op" postać, więc w sumie nie widzę by to było jakieś straszne. Często nawet jako Makrim potrafię takiego Bastiona ściągnąć, więc nie jest moim zdaniem tak źle jak wszyscy mówili

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minuty temu EmSki napisał:

Jak doświadczenia z bastionem? Chyb dokoksili go za bardzo.

Jakiekolwiek hard CC typu Ana+Roadhog/Rein i Bastion trafia tam, gdzie jego miejsce - na złom. OP wydaje się na quick playach, kiedy ludzie nie potrafią się dobrze zgrupować i Bastion strzela do nich jak do kaczek.

Czy buff się należał? Tak. 

Czy mi się to podoba? Ani trochę. Znów meta się betonuje i jak w poprzednim sezonie grało się 3 tanki i Ana, tak teraz tworzy się drużyny pod Bastiona. 

Dużo ludzi na forach narzeka na niego, więc pewnie Blizzard osłabi mu trochę pasyw, tak mi się przynajmniej wydaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest informacja, że Bastion dostanie zmiany xd. Ponoć dzisiaj na testowym ma mieć coś zmienione. Orisa z wyglądu mi się podoba, bardziej niepokoją mnie umiejętności. Połączenie działka Bastiona, przyciągania Zarii, osłony Winstona w kształcie tarczy Reinhardta i wzmocnienia obrażeń Łaski. Brzmi zbyt uniwersalnie.

Serwer testowy płonie :P

Edytowano przez EmSki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd wyglądem, ale jak będzie kosić, to zdanie nagle stanie się inne :v. No i nie spodziewajmy się, że każda postać musi być kawaii. Ma być odpowiedni klimat dla gry, a Orisa idealnie jest wpasowana, wiadomo skąd, z czego powstała i trzyma się to kupy. A pierwsze co to ... brzydka :pinkiep:.

 

Umiejki ma super. Ma połączone funkcje Winstona/Reinhardta oraz nieco słabszą umiejke ala ult Zarya. A ten skill, który uodparnia na efekty kontroli - to jest dobre, niech Reinhardt czy Mei teraz płaczą :rdblink:. Ult może być, ale też zależy czy ten cały totem można rozwalić czy nie, bo wtedy będzie trzeba kombinować z jego ukryciem. Jak dla mnie spoko tank.        

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu The Silver Cheese napisał:

Ult może być, ale też zależy czy ten cały totem można rozwalić czy nie, bo wtedy będzie trzeba kombinować z jego ukryciem. Jak dla mnie spoko tank.        

Jest nad nim pasek zdrowia po ustawieniu, więc pewnie da się go zniszczyć. Tank zajebisty, tylko czy nie za bardzo ;)

Ten atak przyciągający jest w stanie w części przypadków zrobić robotę za ult Zarii (zasięg z 7 metrów). Tarcza też dowalona w porównaniu do Winstonowej. Karabin wymiata na odległość. Ult trwa 15 sekund. Myślę, że osłabią ją szybko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOWA BOHATERKA

Prawdziwe dane: Orisa

Wiek: ##

Trudność: ★★★ (sugerowane)

Funkcja: Ochrona mieszkańców Numbani

Baza operacyjna: Numbani, Afryka

Przynależność: Brak

TŁO FABULARNE

Wiele lat po tym jak kryzys omniczny został zażegany i podpisano pokój, obywatele Numbani postanowili wzmocnić obronę, gdyż w ich mieście pojawił się przestępca, znany jako Pięść Zagłady. Wykorzystali w tym celu pozostałości po wojnie jakimi były OR-14, roboty specjalnie zaprojektowane do unicestwienia ludzkich istnień. Przeprogramowali je i nazwali jako OR-15. Jednak przestępca był zbyt silny, a z robotów na lotnisku pozostała sterta złomu. Mieszkańcy widząc w nich druzgoczącą porażkę, poddali się. Wtem pojawiła się 11 letnia dziewczynka imieniem Efi Oladele. Była naocznym świadkiem zniszczenia jakie dotknęło Numbanię. Jako, że dziewczyna była utalentowana w robotyce i sztucznej inteligencji, zauważyła drzemiący w niej potencjał. Odbudowała ją, zaktualizowała jej system i ofiarowała jej serce. Nazwała ją Orisa. Jej główną funkcją jest ochrona mieszkańców Numbani.

 

POLSKIE FILMY BLIZZARDA

Spoiler

 

MOJE TRZY GROSZE

No to mamy komplet dla TF2.

Spoiler

Skaut - Smuga

Żołnierz - Fara

Pyro - Mei (pewnie znajdzie się lepszy)

Demoman - Złomiarz

Gruby - Orisa (wcześniej stawiałem tutaj Zarię, ale jak widać, znalazła się lepsza)

Inżynier - Torbjörn

Medyk - Łaska

Snajper - Trupia Wdowa

Szpieg - Sombra

Sama bohaterka jest dosyć uniwersalna oraz stanowi światowy grunt wobec alternatywy dla Reinhardta. Pora ją przetestować w boju. :rainderp:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu PervKapitan napisał:

Wydaje mi się, że będzie jak robocik Mei, czyli nie do zniszczenia, ale jak każdy projectile może być odbity przez Genjiego/zjedzony przez D.vę

 

Nope. Słuchałem sobie całej wypowiedzi Jeffa Kaplana o Orisie i mówił, że trzeba ten bębenek dobrzej ustawić, bo inaczej łatwo go stracić. Zresztą, ma same HP, bez tarczy jak taki teleport Symmetry xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się, że Gruby to Zarya albo Orisa. Skoro resztę porównujemy pod kątem podobieństwa gameplay'u, a nie designu, to pod Grubego z grubsza (hehehehehe) podpada Bastion. Nie ma w OW postaci zbyt podobnej do Heavy'ego, ale Bastion przez rozkładanie się, które podobnie do rozkręcania Sashy ogranicza poruszanie się (choć stanie w miejscu =/= powolne poruszanie się) wypada chyba najbliżej. Bonusem jest też to, że może się leczyć :D

Edytowano przez Paplok
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orisa posiada minigun, który podczas wystrzału spowalnia postać. No i jest tankiem. Zupełnie to samo z Grubym.

Bastion niby podobny? Właśnie Orisa jest bardziej podobna. Jedyne podobieństwo do Grubasa jakie ma Bastion to, że posiada sam minigun, lecz jego nie spowalnia, ani nie ma dużej puli HP. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruby nie jest tankiem i nigdy nim nie będzie, nie ma jak osłaniać sobą teamu, za to jest obroną, tak samo jak Bastion. I Gruby też nie ma dużej puli HP, właściwie to ma dokładnie taką samą pulę jak Bastion, z czego Bastion ma armora i jest bardziej tankowaty od Grubego. Jak dla mnie Gruby pasuje bardziej do obrony niż do bycia tankiem (zresztą tak też jest ukategoryzowany) 

No i ciężko powiedzieć, że Bastiona minigun nie spowalnia - spowalnia tak bardzo że musi stać w miejscu xD

Edytowano przez PervKapitan
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym, że Gruby najbardziej podobny jest do Bastiona: obie postacie mają minigun, obie postacie mogą się same leczyć, obie postacie są spowolnione kiedy używają miniguna. 

Niby z której strony Gruby ma przypominać Orisę? Orisa nie ma miniguna, który spowalnia. Orisa się nie leczy z tego co wiem. Gruby nie ma jakichś totemów, nie ma tarczy, nie ma szarszy. Zero podobieństw moim zdaniem. To samo z Zarią. Zupełnie inne skille i zupełnie inna rola. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...