Skocz do zawartości

Overwatch


The Silver Cheese

Recommended Posts

To ja też się wypowiem o tych meczach klasyfikacyjnych ... też nie wiem po co to jest :v

Miałem ~2800 , Dało mi ~2400 bo grałem #TalonTeam i wygrałem tylko 3 , bo jak ŁOPIE WIDOŁ po 40 fragów i 15 dmg+ to tak jak większość z tego forum, uważa widow za trola.

Potem trafiałem na normalnych ludzi i poszło gładko, że za każdą wygraną dostawałem po 60pk+ :v i witamy z powrotem w ~2800

Edytowano przez Hurric4nePL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Hurric4nePL napisał:

To ja też się wypowiem o tych meczach klasyfikacyjnych ... też nie wiem po co to jest :v

Miałem ~2800 , Dało mi ~2400 bo grałem #TalonTeam i wygrałem tylko 3 , bo jak ŁOPIE WIDOŁ po 40 fragów i 15 dmg+ to tak jak większość z tego forum, uważa widow za trola.

Potem trafiałem na normalnych ludzi i poszło gładko, że za każdą wygraną dostawałem po 60pk+ :v i witamy z powrotem w ~2800

Ja uważam za trolla pickanie postaci bez względu na okoliczności na rankedach. Od pickania czym ma się grać sa qmy, na rankedach trzeba bardziej strategicznie myśleć. Widow jest bardzo sytuacyjna i na ogół przydaje się jedynie na pierwszych punktach a potem się ja zmienia. Jeśli wygrasz grajac cały mecz Widow to nie zawsze musi oznazać, że była ta postać wtedy potrzebna

 

 

btw ta piosenka teraz jeszcze bardziej aktualna jest xD

 

Edytowano przez PervKapitan
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy chyba na PTR nową metę defensywną, zwłaszcza na Volskayi.

 

Bastion - główny DPS drużyny.

Orisa - drugi DPS, powstrzymywaczka pusha, anioł stróż Bastiona.

Reinhardt - druga tarcza, powstrzymywacz pusha, DPS w zwarciu.

Ana - Szpital.

Mei - Powstrzymywanie pusha, kolejny DPS, bycie demonem.

Symmetra/Torbjorn - support drużyny, stoją z tyłu i pilnują punktu przed zajęciem go przez wild AJNIDHILIN czy CZIRSLOW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu PervKapitan napisał:

Ja uważam za trolla pickanie postaci bez względu na okoliczności na rankedach.

 

A jakie są to okoliczności, jeśli możesz mi to wytłumaczyć, chociaż tak ogólnie :)

 

12 godziny temu PervKapitan napisał:

Od pickania czym ma się grać sa qmy, na rankedach trzeba bardziej strategicznie myśleć. Widow jest bardzo sytuacyjna i na ogół przydaje się jedynie na pierwszych punktach a potem się ja zmienia.

 

"Widow jest bardzo sytuacyjna" - to jak mówienie że genji nadaje się tylko wtedy kiedy jest zarya w teamie.

No ja wiem, jak wyciągam 2 healerów i 1 dps'a już po przejęciu punktu ,a mój team ich nie zatakuje bo przecież tarcza reina jest OGROMNA no to ... wiadomo wdowa "useless, change etc" bo przecież muszę wybijać cały team aby moja drużyna tylko na gotowe wchodziła.

Uwierz mi były nawet takie sytuacje gdzie walczymy 2 vs 4, zabiłem 2 tanki i dp'sa a Reinhard uciekał od Zeniaty ( rein miał ~50% hp)

 

Od razu mówię nie uważam się za boga tej gry czy boga Widow ale denerwuje mnie postawa ludzi względem niej.

 

btw Ile masz godzin Wdową że masz takie mniemanie o niej ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://us.battle.net/forums/en/overwatch/topic/20753516591#post-1

Najbardziej skillowy support dostaje nerfa.

Healerzy otrzymują mniej SR na rankedach. Jako heal main to jest mój ulubiony punkt. :x

Symmetra pozostaje rakiem.

Tower defense cały czas się bardzo dobrze trzyma.

T.rzy dalej przegrywa z Soldierem 1v1, a Roadhog onehituje łatwiej, niż przed "nerfem".

Placementy są bezużyteczne, ale za to mamy bezsensowny system lose/win streaków, które gra forsuje, aby mieć 50% wygranych.

Spoiler

05onfire1_xp-master768-v2.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu support dostaje mniej SR na rankedach? Jest ku temu jakiś powód, czy tak tylko to wcisnęli, by utruć bardziej życie supporterom?

Poza tym zastanawia mnie czemu nie dadzą T.Rzy 300 pancerza i 300 zdrowia, ale to już sprawa blizza który jest zadowolony z tego, że D.Va stała się niemal bezużyteczna jako tank.

W ogóle matchmaking jest do rzyci. Nad tym by popracowali, a nie nad utruciem życia tym, którzy lubią grać supportem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu Sosna napisał:

Czemu support dostaje mniej SR na rankedach?

Bo jego statystyki w porównaniu do innych graczy są wyraźnie mniejsze, poczytaj forum Overwatcha. Ludzie grający w teamie 6 osób jako supporty dostawali często po 200-300 mniej punktów od pozostałych graczy. Mimo kilku takich tematów dziennie Blizzard dalej nic z tym nie zrobił.

 

./edit 

Łap linki.

https://us.battle.net/forums/en/overwatch/topic/20745726495

Spoiler

 

 

 

Edytowano przez GoForGold
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osłabienie Any nawet rozumiem. Ma być bardziej "lecząca, a atakująca tylko przy okazji". Ale uleczenie granatem dałbym chociaż te 80 :)

Co do D.vy pewnie chodzi o to, że jako jedyna z postaci ma "zapasowe życie", dlatego tak ją osłabili. Ale te 300/300 powinna jednak mieć według mnie. Cóż z tego że wyskoczy z mecha, jak wtedy tankiem już nie jest :P No i jak ginie jej mech to zazwyczaj przy wrogu, który chętnie dobije Hankę.

Bastion dalej za silny według twórców i ma być w przyszłości zmieniony ;) Wydaje mi się że było na początku dobrze, zaczęli kombinować i zrobił się burdel.

 

Nie gram Trupią Wdową, bo mam słabego cela, ale w meczu 1 na 1 trafił mi się strzał 1 na 1000 xd

Spoiler

 

 

Edytowano przez EmSki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu EmSki napisał:

 

Osłabienie Any nawet rozumiem. Ma być bardziej "lecząca, a atakująca tylko przy okazji". Ale uleczenie granatem dałbym chociaż te 80

 

Dlatego nerfimy leczenie i obrażenia z granatu. :evilshy: 

Kwestia jest taka, że Ana jest postacią, która wymaga TRAFIANIA z leczenia, CC i granatu. W praktyce skaczącego Genjiego nie jest łatwo wyleczyć, granat to ostatnia linia obrony, a jeśli trafisz dobrą Tracer strzałką, to pogratuluję.

Po co mam brać Anę, która będzie średniawa i wymagająca umiejętności, skoro mogę wziąć Mercy, wyrzucić mózg i wskrzeszać jak leci, bo teraz nie da się jej zabić jak ultuje. Po co mam brać D.vę, która umiera 1vs1 na Soldiera/Mei, skoro mogę wziąć Hoga, który dalej ściąga dpsów na hita i w dodatku kontruje całkiem nieźle Bastiona.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się dalej zastanawiam. Co patcha jest niemal jest nerfiona i mimo to ciągle w mecie. Te zmiany też nie usuwają jej ulta, który jest dalej dobry oraz dalej Ana skontruje Zenka dość mocno. Ale teraz moim zdaniem mocno przesadzili mimo tych rzeczy i ciężko mi wyobrazić sobie ją w mecie 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale no w sumie już niech będzie z tą Aną, najwyżej zacznę abusowawć Roadshita, i tak wyjdę do diamentu. Każdy wie, że PTR jest do kręcenia hajpu, nie do testowania postaci, więc na Anie krzyżyk już postawiłem, było miło pani babciu, grało się przez te 2 miesiące bardzo fajnie.

 

Bardziej zastanawiają mnie moje dzisiejsze mecze, po których z 2700 spadłem do 2550, a dokładniej dlaczego dało mi ludzi, którzy mają ewidentnie wyjebane, biorą BjorTorna do ataku, teabagują leżące znaki drogowe i rzucają skille w ścianę zamiast chociać udawać, że im zależy. Bardzo ciekawe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu GoForGold napisał:

Dlatego nerfimy leczenie i obrażenia z granatu. :evilshy: 

No też nie rozumiem nerfienia leczenia. Widać zasugerowali się częstością wybierania Any i może zadanymi obrażeniami.

18 minut temu GoForGold napisał:

Bardziej zastanawiają mnie moje dzisiejsze mecze, po których z 2700 spadłem do 2550, a dokładniej dlaczego dało mi ludzi, którzy mają ewidentnie wyjebane, biorą BjorTorna do ataku, teabagują leżące znaki drogowe i rzucają skille w ścianę zamiast chociać udawać, że im zależy. Bardzo ciekawe.

Bo po prostu tacy ludzie istnieją ;) Ale żeby na poziomie 2500 takie chece były to trochę dziwne (chociaż w sumie nigdy nie doszedłem powyżej 1636 to na oczy tego poziomu nie widziałem xd)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu EmSki napisał:

 Ale żeby na poziomie 2500 takie chece były to trochę dziwne (chociaż w sumie nigdy nie doszedłem powyżej 1636 to na oczy tego poziomu nie widziałem xd)

 

Na ~3000 grając Luciem miałem brązowy dmg więc to nie od rangi zależy tylko od ludzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysputa o Doomfiście, rzekomym "wycieku" i tego typu podobnych rzeczach.

 

Spoiler

 

 

Czy się sprawdzi, trudno powiedzieć. Aczkolwiek już mielismy raz wyciek z 4chana i ten się akurat sprawdził, zarówno w kwestii eventu chińskiego, jak i tego, że przed Doomfistem będzie czworonożny żeński omnik/robot. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...