Skocz do zawartości

Overwatch


The Silver Cheese

Recommended Posts

To już sezon się kończy? :drurrp: Also tak propo eventu... Ja tam czekam na siedzącą i tańczącą Sombrę, jakąś ładną skórkę i w sumie tyle. Chętnie obadałbym też nowe mapy, które mają wyjść i mam nadzieję, że rozróba będzie prezentowała poziom takiej Insurekcji, czy CTF, a nie poziom śnieżkowej bitwy Mei.

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu Gryfeł napisał:

Gone in November, można?

 

A Overwatch wciąż za drogi ;) Może kiedyś... jak Blizzard zmądrzeje.

 

Blizzard zmądrzeje? O ile wiem Blizzard ma siedzibę we Francji. Kraju, gdzie walutą jest EURO. Dla nich obecna cena (19,99 za zwykły i 39,99 za Game of the Year) to grosze. Nie zmniejszą ceny tylko dlatego, że biedne polaczki mają słabą walutę :v 

  • +1 2
  • Nie lubię 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy obecnej płacy w Polsce lepiej może zapłacić podatki, kupić jedzenie, niż wydawać kasę na grę, która wcale tak dobra nie jest :) Overhype'nięta owszem.

 

Powtarzam: jak Blizzard zmądrzeje, wtedy zastanowię się nad kupnem tej gry. Mam jednak na wishliście dużo ciekawsze tytuły. Overwatch nie jest wcale taki specjalny. Zagrałbym, ale nie za taką cenę.

  • Nie lubię 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Gryfeł napisał:

Przy obecnej płacy w Polsce lepiej może zapłacić podatki, kupić jedzenie, niż wydawać kasę na grę, która wcale tak dobra nie jest :) Overhype'nięta owszem.

 

Powtarzam: jak Blizzard zmądrzeje, wtedy zastanowię się nad kupnem tej gry. Mam jednak na wishliście dużo ciekawsze tytuły. Overwatch nie jest wcale taki specjalny. Zagrałbym, ale nie za taką cenę.

Całą tę wypowiedź można podsumować w sumie jednym hasztagiem #nikogo

 

  • +1 2
  • Nie lubię 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4505 kredytów mam obecnie. Stać mnie na jednego skina, ale ciężko mi się będzie zdecydować :wow: Mam nadzieję, że do końca eventu, albo dropną, albo się nazbiera do tych 12 000, 9 000 chociaż. W sumie sporo jeszcze czasu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym to zawsze najlepiej czekać do końca eventu. Bo a nuż akurat po zakupie wypadnie ci duplikat :v Chyba że nie wypadnie, jak w moim przypadku skórka dla Mercy z Insurekcji, wredne skrzynki :cyg: 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wpadły dwie legendy w jednej skrzynce. Myślę sobie "wow", a tu skin dla Zarii (ten zwykły), który jest ładny, ale no...nie gram nią, a poza tym event. Druga legenda natomiast to eventowy Bastion, który mi się nie podoba ;__; 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...