Skocz do zawartości

Overwatch


The Silver Cheese

Recommended Posts

W niewielu skórkach złota broń pasuje jak ulał. :/ Przydałaby się jakaś srebna, bardziej biała.

No i Blizzard wkrótce doda złote skrzynki. Pytanie, gdzie i jak będą wykorzystywane. Moim zdaniem będzie się ją kupowało za punkty rywalizacji, a z nich będą wypadać przedmioty eventowe. :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem te złote skrzynki będą działać podobnie do epickich z HOTSa, czyli będą to skrzynki, które wypadają raz na 10 poziomów obok standardowych skrzynek i będą zawierać tylko przedmioty epickie i legendarne.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Kaplan potwierdził że nie będzie nic więcej za punkty rankingowe, bo chce by ludzie grali w rankedy dla rywalizacji a nie dla nagród. Przy obecnym stanie już i tak ludzie muszą abusować by dostawać durne punkty na głupie bronie, a co dopiero gdyby mogli za to skrzynki kupować...raczej te skrzynki i mam nadzieję będą co jakiś konretny lvl i posiadały obiecaną legendarkę, jak pisał Sosen. Ale wątpię by to co 10 lvl, jednak zbyt często a legendarek mimo wszystko dużo nie ma

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze opcja, o której mówią ludzie, że to skrzynki na powrót eventu igrzyskowego. Złote na wzór złotego medalu, w sumie to nie wiem jakie skrzynki były na ten event rok temu. 
Jest to teoria, którą przeczytałem na fp Blackwatch na fejsie, osobiście jestem za tym co Sosen z Perv pisali ^^ Co 25 poziomów skrzynka z gwarantowanym fioletem, co 50 poziomów gwarantowana legendarka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie serdecznie, jestem tutaj trochę nowa. :aj:

 

Jestem totalnym noobem w Overwatchu, ale gra naprawdę mocno mnie wciągnęła. Tak sobie pomyślałam, że jeśli ktoś z Was chciałby pograć na luzie, a jest w stanie przełknąć moje beznadziejne akcje i słabą grę, to moglibyśmy pograć kiedyś razem. :) W grupie zawsze weselej, prawda?

 

Na loot z eventu urodzinowego niestety nie mogę narzekać, wypadła mi skóra do Mei i Bastiona. Jestem jednak zdruzgotana, nie uzbieram wystarczającej ilości pieniążków żeby kupić skin do D.Vy. :( Jest naprawdę cudowny, nie wiem dlaczego, ale przypomina mi konsolę Nintendo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, Liszka.

Chętnie z tobą zagram. I nie martw się, że jesteś nowa, z czasem jej się nauczysz. Mi ta gra służy jako zastępca TF2, w którego przegrałem ponad 1100 godzin. :rainderp:

Mój battletag: Lucas#22674.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej przerwie :D

 

Kto miał takie szczęście jak ja ?

592e8e6b085e3_tojestart.png.7097181fb31482b24d09933f4c86be93.png

 

No ale na koniec końców skończyło się na 3100+ :pbat:

Drop ze skrzynek przeciętny, dropi mi to czego nie chciałem czyli: bastion, mei, taniec do gengu i 76 :(

No dobra pijany taniec do 76 jeszcze ujdzie :D 


No i oczywiście filmik 

Spoiler



 

A jakie są wasze plany na przyszły sezon ? Ja już wiem jakimi postaciami będę grać a jakie rzucę w nie pamięć, też tak macie?

Edytowano przez Niklas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowaliśmy z Amolem jeszcze zbliżyć się do Diamentu w S4, ale bez powodzenia. Dwie przegrane beznadziejnie gry, spadek 50 SR i u mnie się zatrzymał licznik na 2707. 

Może się uda w S5.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...