Skocz do zawartości

Overwatch


The Silver Cheese

Recommended Posts

2780 chyba seson high.

Też liczę a diament w 5 sezonie.

Zamierzam głównie grać Makri i Zarią. Chociaż myślałam czy by nie zacząć Genjim grać na rankedach, ale rzadko kiedy team jest a tyle ogarnięty by był to dobry pick :/ 

Albo z @Paplok myślałam czy nie zacząć Pharmercy :v 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie picków na rankedy to zostanę chyba przy swoim standardzie czyli Tracer/Soldier, Mercy, D.Va. Myślałem jeszcze nad Wdową ale po pierwsze na brązie jest spory ból rzyci o wybieranie jej, a po drugie jestem jeszcze zbyt cienki na to by coś konkretniejszego nią zdziałać.

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz Sosna jakieś tipy od wdowy to zapraszam :D mogę cię nauczyć kilku rzeczy :)

Ja w 5 sezonie będę grać tylko Widow<3/Żołnierz/Reaper/Diva/Orisa/Winston/Ana/Zen

W tym sezonie grałem sobie Zaryą i Luciem i mam na nich win rate <30 % ;_; gdzie wdowa/76/ripur 60%+

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoria "nerfu" jest oparta o zmiany u Jacka, które pochodzą z tego samego źródła i się sprawdziły.

EDIT:

Ja też nie znam źródła, ale skoro tak się stało, to mogę przypuszczać, że się sprawdzi ponownie.

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Ktoś zamawiał świeżutki PTR?

 

https://playoverwatch.com/en-us/blog/20812212

 

Najważniejsze zmiany:

- NOWA MAPA - Kolonia Księżycowa Horyzont

- Ult McCree: ma zaznaczać "ofiary" po 0.2 sekundy, a nie po 0.8 jak obecnie.

- Pasywka Reapera ma teraz przywracać mu 20% zdrowia z zadawanych obrażeń, zamiast się bawić w zjadanie dusz, jak obecnie.

- Zmiany u Wieprza: 20% mniejszy critbox, 33% słabsza broń, ale szybkość strzału zwiększona o 30%, a magazynek zwiększony do 5 pocisków.

Edytowano przez Niklas
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny nerf dla wieprza xD Przy okazji... po kija grzyba robiłem wyzwanie Nexusa, jak i tak dodali te skiny jako zwykłe legendarki? :drurrp:

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewną tradycją przy OW jest to, że z okazji nowego patcha, czy to PTR, czy coś do głównej gry, coś się pierniczy. Tym razem, o dziwo, gra działała dobrze, popsuło się tylko ich forum:

 

Spoiler

cQ2b7Lp.png

 

:rainderp: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znalazłem video, w którym prezentowane są rzeczy dotyczące Horizon i Hammonda, a źródło to oczywiście 4chan.

 

W dużym skrócie, Hammond (nie wiadomo czy takie będzie miał docelowo imię) to support-budowniczy, szympans z cybernetycznymi wszczepami. Ma on być w stanie budować osłony z kilku słupków i rozstawiać nadajniki ogłuszające. I co ciekawe, jego bariera może się zregenerować, jeśli przeciwna drużyna nie zniszczy słupków :v Czy jakoś tak.

 

Tak czy siak, bierze się to z tego wpisu:

Spoiler

OyqfuvE.png

 

Zamieszczony dzień przed wrzuceniem mapki, info o niej się sprawdziło.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...