Skocz do zawartości

Overwatch


The Silver Cheese

Recommended Posts

1 godzinę temu, The Silver Cheese napisał:

 

Nie wiem czy aż takie wyeksponowanie skórki będzie ok, bo zwykle jej skórki nie były jakieś bogate w dekoracje i dodatki, a arlekin zwiększy to do potęgi n-tej.  

Jakie wyeksponowanie skórki? No cóż, arlekin na tym polega, pamiętaj że Sombra jest Meksykanką :v w każdym razie co w tym złego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyolbrzymienie może mieć różny wydźwięk. Jak uważasz, że coś jest spoko, to możesz to wyolbrzymiać i jest to dla ciebie jak najbardziej pozytywne. Jednak z punktu widzenia osoby, która tej rzeczy nie lubi może uznać to wyolbrzymienie za postawę negatywną.  

 

W moim przypadku to nie tak, że jest to źle, choć nie zaprzeczę, że można to tak odebrać, ale MOIM ZDANIEM mnie ta skórka nie przekonuję, bo jakoś mi się to nie klei z jej charakterem i designem. No i skąd porównanie arlekina do Meksyku? Tym bardziej się to nie klei xD.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, The Silver Cheese napisał:

Wyolbrzymienie może mieć różny wydźwięk. Jak uważasz, że coś jest spoko, to możesz to wyolbrzymiać i jest to dla ciebie jak najbardziej pozytywne. Jednak z punktu widzenia osoby, która tej rzeczy nie lubi może uznać to wyolbrzymienie za postawę negatywną.  

 

W moim przypadku to nie tak, że jest to źle, choć nie zaprzeczę, że można to tak odebrać, ale MOIM ZDANIEM mnie ta skórka nie przekonuję, bo jakoś mi się to nie klei z jej charakterem i designem. No i skąd porównanie arlekina do Meksyku? Tym bardziej się to nie klei xD.  

No to jeśli miałeś na myśli wyolbrzymienie a nie przesadę, to pisz wyolbrzymienie, a nie przesada. Przesada ma wydźwięk negatywny wyolbrzymienia.

Chodziło mi o ilość ozdób, to z Meksykiem. Jak nie zrozumiałeś wystarczy zapytać, a nie wyśmiać.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są również tutaj poprawki do Obszaru Treningowego. Zdarzyło wam się odejść na chwilę od kompa, by zobaczyć, że wyrzuciło was do menu? NEWA EGĘ!

A tak serio, limit wciąż jest, ale Blizzard zdecydowanie go wydłużył, ludzie na Reddicie piszą nawet o 4 minutach i 45 sekundach. 

 

Sprawdziłem to u siebie, sprawdzając różne celowniki dla postaci. Ani razu nie uświadczyłem napisu o nieaktywności. Gra zakończyła się dopiero tak po... 20 minutach, gdy zostałem wyrzucony z Obszaru z powodu "zbyt długiej gry" :v Także tego, #dobrazmiana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykorzystałem sobie jedną z nowości w OW - zapisywanie nagranych powtórek. Bo w sumie prychłem z samej akcji i z tego, że jak zwykle muszę coś spierniczyć. No i ta akcja uznana za LIFESAVER :lol:

 

Spoiler

 

 

PS: Pierwszy od ponad roku post na forumę, brawo ja :v

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Miszcz Tencz O fuck :D Koleś od Genjiego pewnie puścił niezłą wiązankę w stronę Mei :spike:

@Uszatka Sank ju i również witam :D ano byłoby to całkiem trafne, bo na tej autostradzie rzadko coś się dzieje :v

 

Grał ktoś już Doomfistem? Jeśli tak, jak wrażenia? Zagrałem nim kilka razy i muszę przyznać, że ten Akande jest całkiem całkiem (COMBOSY :lunaderp: ). Choć jest dla mnie dosyć trudny, przy praktycznie każdej akcji ginę nim. Może go kiedyś okiełznam :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doomfist jest ok. Bywa irytujący, ale to głównie wynika z niedopracowania. No bo jest trochę słabo, że może squishies eliminować po załadowaniu zaledwie połowy PJENŹDZI ZAGUADY™ :v No, pod warunkiem, że walnie nimi o ścianę.

 

Spoiler

20621040_484193981937994_539273970705956

 

No ale Rein ma wciąż cholerne bugi z szarżą. Zmiany miały sprawić, że będzie ona bardziej responsywna, ale niestety nie jest. Jeśli szarżuje się w grupę przeciwników, istnieje duże prawdopodobieństwo, że Rein się "ześlizgnie" po każdym i nikogo nie trafi. Często z Amolem trafialiśmy na sytuację, gdy szarża nie trafiła, mimo że powinna, a mnie raz wrogi Reinhardt trafił, mimo że już mu wyszedłem z zasięgu. Mijał mnie, a nagle gra wrzuciła mnie przed niego i dostałem z szarży :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Quick Play. A że go lubię, raz na jakiś czas wracam do gry nim. No ale niestety bugi są wciąż obecne i mają przełożenie na wynik meczu.

Na rankedy nam (mnie i Amolowi) się iść nie chce. Powody są różne, ale głównym jest to, że od czasu patcha z Doomfistem miewamy spadki fpsów.

Edytowano przez Niklas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam w ogóle denerwuje konieczność jakiejkolwiek postaci w mecie :kappa: W ogóle denerwuje mnie, że jest coś takiego jak "meta" i każdy oczekuje, że będziesz grał jedną z postaci, która w owej mecie jest. To jeden z powodów przez które nie gram już rankedów. 

  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...