Skocz do zawartości

Overwatch


The Silver Cheese

Recommended Posts

38 minut temu, Niklas napisał:

A QP z kolei zaczyna od ciebie wymuszać wybór albo tanka, albo heala, bo każdy chce iść DPSem albo Spamzo/Wdową.

 

W QP to przecież nie ma znaczenia. To meczyk dla przyjemności i wcale nie trzeba tam grać najlepszym składem. Można se i 5 dpsów wybrać, albo w ogóle nie grać tylko pójść pogadać z drużyną przeciwną w jakimś miłym kąciku mapy ^^ 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Uszatka napisał:

Mnie tam w ogóle denerwuje konieczność jakiejkolwiek postaci w mecie :kappa: W ogóle denerwuje mnie, że jest coś takiego jak "meta" i każdy oczekuje, że będziesz grał jedną z postaci, która w owej mecie jest. To jeden z powodów przez które nie gram już rankedów. 

Rozumiem Twoje myślenie, jednak Overwatch przez skille i różnorodność postaci, jest częściowo grą strategiczną, podobnie jak MOBY, które zresztą z RTSów pochodzą. A przez to, że jest grą strategiczną to strategiczne myślenie jest wymagane. A meta to nic innego jak strategiczne dobranie najefektywniejszego grania. Jednym się spodoba, jednym nie, ale nie ma co się dziwić, że ludzie, szczególnie na rankedach, będą grać w to najefektywniej :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PervKapitan napisał:

A przez to, że jest grą strategiczną to strategiczne myślenie jest wymagane. A meta to nic innego jak strategiczne dobranie najefektywniejszego grania. Jednym się spodoba, jednym nie, ale nie ma co się dziwić, że ludzie, szczególnie na rankedach, będą grać w to najefektywniej :v 

 

Rozumiem to, ale po prostu nie potrafię pojąć dlaczego jak ktoś lubi grać inną postacią, która też się sprawdzi, ale po prostu słabiej niż ta w mecie, to jest wielkie larum, że nie picknął tego, co jest w mecie. 

Dla mnie takie zmuszanie do wybierania z puli konkretnych postaci w każdym jednym rankedzie całkowicie zabija zabawę. Chyba, że mam fazę na granie jedną z tych postaci. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Uszatka napisał:

która też się sprawdzi, ale po prostu słabiej niż ta w mecie, to jest wielkie larum, że nie picknął tego, co jest w mecie.

To są skrajne przypadki. Rzadko coś takiego widzę, bo sama gram w sumie takimi postaciami co nie są top w mecie, a co zwyczajnie działają

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, PervKapitan napisał:

To są skrajne przypadki. Rzadko coś takiego widzę, bo sama gram w sumie takimi postaciami co nie są top w mecie, a co zwyczajnie działają

 

To najwyraźniej zdawało mi się, że to się dzieje częściej niż w rzeczywistości. Sama nie bardzo miałam okazję zauważyć, bo akurat traf chciał, że najlepiej gram Mercy i D.Vą więc je wybierałam na rankedy, bo chciałam wygrać xD Czasami Junka, ale to rzadko. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu zdobędę Nihona <3 

A skórki? Mercy jest boska *-* nie wiedziałam że może coś przebić Insurekcyjną Mercy, a jednak...

Wdowa też dostała cudowną skórkę. Podoba mi się ogólnie, że parę postaci dostało takie każulowe skiny, ot zwyczajne wakacyjne stroje, a ten od Wdowy jest ultra seksi, śliczne kolorki i jarają mnie jej tatuaże... 

Junkrat? Szczerze to jest taka sobie, nie jest najgorsza, ale dupy nie urywa, krótko mówiąc.

Soldier moim zdaniem boski xD dużo osób już widzi polskość w nim przez skarpety i sandały, ale w sumie to też strasznie pasuje do takiego "amerykańskiego tatusia". Klimatyczna jest. A widzieliście jak wygląda jego lecząca puszka? ^^

McCree...cóż, też jest cudowny na swój kiczowaty sposób. Chociaż moim zdaniem i tak tutaj Blizzard nie popisał się. Zamiast na siłę robić coś by było ponczo to mogli mu dać hawajską, odpiętą koszulę. W dodatku średnio podoba mi się fakt, że Jesse ma figurę...no taką przeciętną. To nie tak, że był najpierw w gangu, a potem w Overwatchu :v Jego nogi są chudsze od moich, na brzuchu też nie ma ani trochę mięśni. Już nie mówiąc o jego historii, ale moim zdaniem to dość chamskie że laseczki takie seksi ciałka, a tutaj zrobili w końcu nagi tors mężczyzny i jest dość meh. Ale generalnie najbardziej mi się nie podoba to, że po raz kolejny Blizzard na siłę daje mu zamiennik ponczo, co psuje mocno skórkę. Zabawne jest, że na jego rewolwerze pisze Desert Seagull, co ma dwa śmieszki w jednym, po pierwsze parodia Desert Eagla (który jest pistoletem na nabój rewolwerowy), a po drugie chyba trochę ukłon w stronę gracza nickiem Seagull ^^

Reaper dostał kolejną świetną legendarkę. To jest postać chyba z największą ilością zajebistych legendarek. Chociaż wiadomo, kwestia gustu, ale jeśli ktoś uwielbia takie mroczne klimaty jak ja to na pewno będzie jarał się kolejną ciekawą skórką <3

Sombra. Nie powiem, ciekawie ją zobaczyć w takiej zwykłej fryzurze, fajnie też pooglądać jej nogi ^^ nie urywa tyłka jak skórka Łaski czy Wdowy, ale ładna jest.

 

A co do reszty itemków to chociażby tekst Zarii, który jest dość popularnym tekstem...

 

 

Na tę chwilę więcej mi do głowy nie wpada do skomentowania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się, że można kupić stare igrzyskowe itemki po normalnych cenach ^^ Kolekcjonerzy itemków mają szansę uzupełnić kolekcje, a i ci, którym jakiś item się podobał, a np. kupili grę później to mają szansę to dostać. 

 

Co do skinów... 

  • Mercy - jest cudowna *-* Podobnie jak Pervi, nie sądziłam, że jakiś skin przebije insurekcyjną, a tu taka niespodzianka. Muszę tego skina zdobyć choć nie wiem jak to zrobię skoro nie mogę grać ;_; 
  • Wdowa - zaraz po Mercy najpiękniej wyszła <3 Jest taka seksowna i taka...zwyczajna. Ot piękna kobieta w stroju plażowym, a jaki efekt! 
  • Soldier 76 - no spadłam z krzesła jak go zobaczyłam XD Właśnie miałam nadzieję, że coś w takim stylu się kiedyś pojawi i oto jest! Nie narzekałabym gdyby mi wypadł ^^ 
  • Junkrat - meh... 
  • Reaper - kolejny świetny skin, który bym chciała mieć i ponownie muszę się zgodzić z Pervi, że Reaper ma mnóstwo pięknych skinów. Jeśli o mnie chodzi to bardzo podobają mi się jego wszystkie legandarki. 
  • McCree - ładny skin i zabawnie, że Jesse dostał tlenione włoski XD
  • Sombra - też ładny skin. Taki zwyczajny, ale miły dla oka, ot co. 
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skiny dla Mercy i Wdowy są skinami, dla których warto było cebulić kredyty i musiałem je mieć. Co do pozostałych miło by było gdyby mi wpadły skiny dla żołnierza i Sombry. I poluję jeszcze na jedyną eventową legendarkę dla Tracer, której nie mam, czyli tę nazwaną po polsku Sprinterka. Reszta skinów jak wpadnie to będzie

swoją drogą... ciekawie prezentuje się połączenie haloweenowej zwycięskiej pozy z tą nową skórką dla Wdowy

Spoiler

dbuv6X9.jpg

 

Edytowano przez Sosna
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Lucas napisał:

"Grillmistrz-76" na "Janusz-76"

Wątpię by zmienili, bo na świecie stereotyp skarpet i sandałów dotyczy różnych ludzi, dużo uznaje to za typowego niemieckiego turystę, Czesi myślą, że to właśnie czeska rzecz. No a my, że to nasze Januszowe. 

Myślę, że Blizzard mu tak zrobił by dalej robił za siarowego, amerykańskiego tatusia, dlatego mu to dali i raczej nie zmienią nazwy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wam się gierczy w Lulciopiłkę? Lekka to odskocznia od normalnych gier, acz całkowicie nie była pozbawiona soli :v Mieliśmy z Amolem jednego gościa co niby streamował. Wpierw wygrał i się cieszył mocno, a drugi mecz przegrał i zaczął solić i spamić chat linkami do kanału... No ale, zawsze się trafi coś jeden gałgan.

 

A i po meczu wyszło nam to:

 

Spoiler

duYe9Sq.jpg

 

:wow: 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, PervKapitan napisał:

Mi ten tryb w ogóle nie podszedł. Zagrałam parę, ale ssę jak komar. Zdobyłam jeden aczik, ale i tak dość słabo mi szło :v Nie dla mnie taka gra.

Bo to próba zrobienia z gry FPS - Rocket League. To jest może możliwe, ale trudne i może co najwyżej lizać pięty wcześniej wymienionej grze :v

Aczkolwiek jest to moja opinia, po 400h+ w RL i 1-2h w tym dziwie w OW :fluttershy4: Gra się dobrze, ale jest parę problemów: jak bramkarze odbijają piłkę między sobą to reszta się patrzy i czeka aż się któryś z nich pomyli, drużyna agresywna nie zyskuje przewagi, a każde wyjście bramkarza z pola karnego jest cholernie ryzykowne, lucie (czy jak ich tam się odmienia) są po prostu zbyt wolni normalnie, zbyt szybcy na ulcie, a mapka jest zbyt mała.

No dobra, jest to trochę marudzenie z mojej strony ... no i próbuję porównać dwie gry które nie mają zbyt dużo ze sobą wspólnego, ale ... NICE TRY BLIZZ xD

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie lubię tego trybu. Jakoś nie pasuje do całej idei gry i najlepiej do OV pasują tryby arcade jak Insurekcja i Zemsta Dr Złomensteina. Jest w tym okraszona historia, poziom te tryby prezentowały i wyzwanie przy tym jest no i najwięcej ludzi te tryby polubiło. Najgorszy był event na Boże Narodzenie. Lucioball cóż ... niektórzy go lubią, więc pewnie się będzie pojawiał co każde Letnia Igrzyska, ale dla mnie to raz wygrać dla skrzynki i cześć.   

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja popieram pomysły Szonszczyka i Perv, a od siebie dodam coś o opóźnieniu. Już normalnie w OW widać "wewnątrzgrowy" lag, który dołożony do standardowego 50-60 pinga potrafi zdenerwować (Pobiegłeś za róg i jesteś bezpieczny? Nope, dla wrogów jesteś jeszcze doskonale widoczny... i martwy! Giniesz w połowie skoku jako Winston? Nope, w kill-cam nawet nie zacząłeś skakać.), a co dopiero w Lucioball, gdzie głównym elementem jest śmigająca piłka. Dalej staram się przyzwyczaić, że piłka na moim ekranie to jej obraz sprzed jakichś 0,3 sekundy, co denerwuje zwłaszcza przy obronie wysokich strzałów :/ O, i boop ma chyba różny zasięg od tego z normalnej gry (niesamowicie krótki), strasznie trudno przerzucić się z nim na piłkę D:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...