Skocz do zawartości

Overwatch


The Silver Cheese

Recommended Posts

W tej aktualizacji na PST:

Zmiany balansu:

- Buff Złomiarza

- Buff Orisy

- Buff Wieprza

- Buff Trupiej Wdowy

Nowe tryby:

- Deathmatch

- Team Deathmatch

Nowa mapa:

- Château Guillard

https://overwatch.pl/news/hot-nowe-tryby-gry-deathmatch-team-deathmatch-nowa-mapa-buff-trupiej-wdowy

Edytowano przez Lucas
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie na sb też wrzuciałaś. Zresztą mało istotne, ważne że ustaliliśmy, iż to ty ją pierwsza wrzuciłaś :drurrp: Also tak propo samego ow... Jakoś nie mogę się przekonać do Luciopiłki. Niby rozegrałem placemnty na rankedach w tej gierce, bo punkty, ale większość meczy w moim przypadku wyglądało tak, że najczęściej biegałem od bramki do bramki, jak jakiś przychlast, bo piłka sobie latała od bramki do bramki właśnie. Nie mogę też dobrze wyczuć zasięgu boopa i melaka, oraz mam wrażenie, że ta piłka zachowuje się mocno nieprzewidywanie.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez pliki dźwiękowe gry dowiedzieliśmy się, że następną mapą powinien być Junkertown. Baza Złomiarza i Wieprza. Ciekawe jak to przetłumaczą. Złomowisko/Wysypisko/Pustkowie?

Mamy informację, że na tegorocznym BlizzConie zostanie zaprezentowana nowa mapa i film animowany. Od 21 sierpnia, godz. 20:00 będziecie mogli to oglądać na oficjalnym kanale.

Przypominam, że w zeszłorocznym BlizzConie pokazano nam mapę Eichenwalde i nowe skórki do Reinhardta. A od niedawna wiadomo, że Blizzard pracuje nad nowymi skórkami dla Wieprza. Może to być powiązane.

Przypominam również o potwierdzonym komiksie o Zarii.

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpię, czy w ogóle przetłumaczą nazwę Junkertown na polski. Na skinach D.Vy Szmelc/Złomiara w krótkiej historii jest napisane, że walki mechów są popularną rozrywką w Junkertown w Australii. Nie sądzę zatem, żeby nazwa ta była przetłumaczona. Zresztą przekonamy się na GC

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tego jest już nowy filmik o Junkertown. tak mówiąc szczerze animacja jest jakby dziwna. Wolałem, jak wyglądała jak w Infiltracji, ale być może jest to kwestia przywyczajenia

Spoiler

 

 

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sosna napisał:

no i tego jest już nowy filmik o Junkertown. tak mówiąc szczerze animacja jest jakby dziwna. Wolałem, jak wyglądała jak w Infiltracji, ale być może jest to kwestia przywyczajenia

  Odkryj ukrytą treść

 

 

Bo to modele z gry, a nie animacja od zera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie spekuluję, że Królowej podkłada głos Anna Cieślak znana jako Sombra czy Ciri. Nadal nie ma potwierdzenia.

Z kolei ja sądzę, że głos z fortecy to Anusiak z Włatcy Móch, Krzysztof Kulesza. Jak sądzicie?

 

EDIT:

Czekają na nas słodkie i interesujące zmiany dla Łaski

rework D.Vy.

Spoiler

Matryca Obronna

Czas działania matrycy został zmniejszony o 50%. Osiągnięto to, zwiększając dwukrotnie zużycie energii.

Dopalacze

D.Va może teraz strzelać podczas lotu.

NOWA UMIEJĘTNOŚCI – MICRO MISSLES

D.Va wystrzeliwuje salwę małych pocisków, które eksplodują, zadając obrażenia na małym obszarze. Umiejętność może być używana razem z innymi, lub podczas strzelania z działek fuzyjnych.

Edytowano przez Lucas
  • +1 1
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słów kilka od Jeffa o nadchodzącym sezonie:

 

Spoiler

 

 

Najistotniejsze zmiany:

 

- Sezon będzie trwać 2 miesiące zamiast trzech.

- Placementy będą starały się przydzielać nas bliżej "naszej" rangi w grze, zamiast losować poniżej (np. 200 SR mniej), byśmy czuli progres grając później.

- Więcej SR za zwycięstwo.

- Od S6 maksymalnie 3 rundy na mapach Kontroli (jak w pozostałych trybach).

- Jeszcze dłuższy czas oczekiwania w wyższych rangach, żeby uniknąć gromienia lub bycia rozgromionym.

- Spadek rangi w wyższych rangach to teraz 25 SR zamiast 50.

- Wysokorangowi muszą rozegrać 5 meczów tygodniowo, by zapobiec spadkom (zamiast 7).

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sezon 5 mnie jakoś skutecznie wyleczył z rankedów... za często trafiałem na trolli, ludzi nie mających jakiegokolwiek pojęcia o grze zespołowej i ludzi wrzucających od najgorszych tylko z powodu tego, że nie wybrałem postaci, którą oni chcieli. może placemanty rozegram, ale czy będę coś działał w kierunku wbicia rangi to nie wiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu się doczekaliśmy ^^ Cieszę się, że chociaż 10 minut za to trwa skoro tyle czekać musieliśmy. Bardzo mi się podobał, jak poprzednie. Ciekawe czy Mei dostanie skina w tym stroju co wyszła albo w tym każulowym bardziej ^^ Czapa mi się jej tam podoba. 

Mei tam była cute af ;w;

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...