Skocz do zawartości

Overwatch


The Silver Cheese

Recommended Posts

Zasłuży na niego ktoś, kto będzie musiał rozwinąć/dopełnić istniejące wątki, jak myślę.

"Pobudka" uzupełniła braki w fabule Ekopunktu i historia tego miejsca nie musi być dalej rozwijana.

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skopiuję mój komentarz z portalu, bo widzę, że muszę powtórzyć.

Spoiler

Czego dowiedzieliśmy się z mapy Ekopunkt Antarktyda?
- istnienie takiego miejsca jak Ekopunkt na Antarktydzie
- pracowali tam naukowcy badający głównie warunki klimatyczne
- byli pod wpływem hibernacji, tylko jednej osobie udało się obudzić, reszta zginęła
- znamy prawdziwe dane pięciu z nich, szóstego już nie (kapsuły)
- szóstym naukowcem jest prawdopodobnie Mei (rysunki)

Czego dowiedzieliśmy się z animacji "Pobudka"?
- potwierdzenie, że Mei przebywała w Ekopunkcie
- wygląd pozostałych pięciu naukowców (zdjęcie)
- głos jednego z nich
- codzienne życie w Ekopunkcie
- jak wyglądał Ekopunkt przed burzą
- jak Mei ze Śnieżką poradziły sobie w trudnych warunkach
- co spowodowało przebudzenie Mei
- można się łatwo domyślić, co spowodowało śmierć pozostałych naukowców
- potencjalna nowa skórka dla Mei

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

Skopiuję mój komentarz z portalu, bo widzę, że muszę powtórzyć.

  Ukryj treść

Czego dowiedzieliśmy się z mapy Ekopunkt Antarktyda?
- istnienie takiego miejsca jak Ekopunkt na Antarktydzie
- pracowali tam naukowcy badający głównie warunki klimatyczne
- byli pod wpływem hibernacji, tylko jednej osobie udało się obudzić, reszta zginęła
- znamy prawdziwe dane pięciu z nich, szóstego już nie (kapsuły)
- szóstym naukowcem jest prawdopodobnie Mei (rysunki)

Czego dowiedzieliśmy się z animacji "Pobudka"?
- potwierdzenie, że Mei przebywała w Ekopunkcie
- wygląd pozostałych pięciu naukowców (zdjęcie)
- głos jednego z nich
- codzienne życie w Ekopunkcie
- jak wyglądał Ekopunkt przed burzą
- jak Mei ze Śnieżką poradziły sobie w trudnych warunkach
- co spowodowało przebudzenie Mei
- można się łatwo domyślić, co spowodowało śmierć pozostałych naukowców
- potencjalna nowa skórka dla Mei

 

Ta, i większość z tych rzeczy można było wyczytać przy wyjściu samej postaci, ponieważ ma to wypisane w swoim lore. Jedynie szczegóły jak "jak sobie poradziły" "jak wyglądało życie" nie było wcześniej podane, ale no litości. To szczegóły. Nic fabularnego nowego nie dodał ten animatic.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym przy wiadomości o wprowadzeniu mapy pod tytułem Echopunkt Jeff mówił, że jest to mapa powiązana z Mei, której jako jedynej spośród naukowców udało się wybudzić z kriostazy właśnie na Echopunkcie

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Sosna napisał:

Poza tym przy wiadomości o wprowadzeniu mapycpod tytułem Echopunkt Jeff mówił, że jest to mapa powiązana z Mei, której jako jedynej spośród naukowców udało się wybudzić z kriostazy właśnie na Echopunkcie

Przed wprowadzeniem mapy Mei miała to napisane na stronie swojej postaci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interesująca zmiana nie powiem. Zmiana ulta na zwykłą umiejkę i dodanie całkowicie nowego ulta to nie jest coś, czego bym się spodziewał. Interesujący jest też nowy Ult, który pozwala na latanie po mapie, jak ptak czy cuś. zaiste ciekawią mnie te zmiany i muszę je przetestować

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, PervKapitan napisał:

Jak dla mnie ciekawa dość zmiana. Zastanawiam się jakiego stresa mają ludzie co grają tylko Łaską i ani trochę żadną inną postacią xD

 

I jak bardzo boli ich pewna część ciała, że nie będą mogli robić swoich PotG :kappa: No i cóż, skończy się kampienie i czekanie na padnięcie swoich sojuszników.

Pytanie tylko, jak teraz będzie się wykonywać achievement Huge Rez w grze? 

 

Macie też trochę rozgrywki Mercy 2.0 od EeveeA, uważanego za najlepszego gracza Łaską:

 

Spoiler

 

 

Edytowano przez Niklas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wskrześ 4 graczy podczas ulta nie ginąc? obstawiam to za najbardziej prawdopodobne rozwiązanie, acz nie wiem jak z czasem odnowienia reza podczas ulta. Albo zwyczajnie zmienią warunek otrzymania słodziaka

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i zauważyłem też, że podczas ulta nie działają na Mercy takie zdolności jak Hak Wieprza czy pułapka Junka.

 

Fajniej też działa podgląd sojuszników podczas respawna. Kamera płynnie przeskakuje od jednego do drugiego, zamiast brutalnie nas przenosić.

 

Ponadto weszła jeszcze drobna zmiana dla Reina. Teraz podczas trzymania tarczy kliknięcie LPM pozwala obrócić kamerę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknęłam sobie na gameplay nową Mercy i podoba mi się c: 

Też mnie denerwował styl grania Mercy, polegający na chowaniu się jak tylko się nabije ulta żeby wskrzesić jak najwięcej osób -.- Teraz w końcu Mercy skupią się na leczeniu. No...chyba, że nastąpi fala battle Merców. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, wszyscy oczekiwali nerfa dla Mercy, a tymczasem... Blizzard znerfił rakietki D.Vy, o co nikt nie prosił :v 

Wcześniej potrafiły zabić bohatera z 200HP, pod warunkiem, że wszystkie trafiły, teraz zdają raptem 160, jeśli wszystkie dosięgną celu.

Edytowano przez Niklas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, PervKapitan napisał:

Potrzebujemy tanków i supportów.

 

No i tego nie dostaniesz :v Bo teraz D.Va to kompletnie nie ma czym się popisać. Mercy zaś wciąż czeka na nerfa.

 

Rakiety i tak są w większości sytuacji trudne do nakierowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikro-pociski mają służyć do zabijania niedobitków. Użycie ich wraz z działkami nadal gwarantują zabójstwo, nawet więcej niż dwa. Zamieć znerfiła je przez zbyt mocne kombo.

 

Edytowano przez Lucas
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie się udały takie cuda?

Bo w moich grach to nie bardzo się to udawało. Choć ciekawe jest to, że może używać wszystkich zdolności na raz (boosterów, matrycy, rakiet i do tego strzela), ale w większości przypadków to 3/4 pocisków nikogo nie trafia, a jej działka to wciąż heheszka :v 

 

Śledzę też dyskusje na forumach. Póki co, większość jest zaskoczona zmianą rakiet, bo o tym mało kto w ogóle wspominał. Mówi się, że w kwestii D.Vy znowu Blizzard ma gdzieś zdanie graczy i robi zmiany na złość wszystkim :v A o Mercy przeważają dyskusje, że Blizzard popsu i większość opinii jest negatywna. Popularny jest pomysł, by miała reza jako ulta, ale również licznik energii jak u Zarii i tylko wartość 90-100% umożliwiałoby Łasce wskrzeszenie piątki sojuszników, a im niższy poziom, tym bardziej to miałoby spadać.

 

Ale nie wiem, jakby w ogóle się to miało sprawdzić, skoro i tak lwią część wskrzeszeń stanowi 2-3 osoby. 

Edytowano przez Niklas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 GB to sporo pobierania, więc najprawdopodobniej pobiorę dopiero jutro. Przy okazji jedno jest pewne... ze skrzynką za pierwszą wygraną w Deathmatchu mogę się chyba pożegnać :drurrp: choć Jeff mówił, że żeby otrzymać skrzynkę i zaliczyć wygraną do skrzynki trzeba się utrzymać w pierwszej piątce, więc może jakimś końskim spędem się tego uda dokonać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...