Skocz do zawartości

Overwatch


The Silver Cheese

Recommended Posts

Cieszy mnie, że Ana w końcu dostała legendarkę, bo pomimo tego, że była ona pierwszą wprowadzoną postacią jeszcze podczas żadnego eventu nie dostała, a taka Orisa dostała już w pierwszym evencie po wprowadzeniu jej do gry. Tym razem będę polował na skina dla Mercy, którego nie udało mi się zdobyć w zeszłym roku oraz skina Symmetry, bo jest fajny. Reszta będzie miło, jak wpadnie :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z owerwatch mam jeszcze dwa obrazki w sygnie, z D.Vą i gif z Wdową tylko trzeba na nie trafić, co biorąc pod uwagę fakt, że obrazek zmienia się po odświeżeniu strony może nie być łatwe :v Also wracając... Cieszę się, że event nastał, bo teraz dropią mi same prawie same przedmioty z eventu, przynajmniej jeśli chodzi o szare i niebieskie. Z legend póki co wypadły mi nowa dla Żniwiarza i zeszłoroczna dla Złomiarza. Dodatkowo wypadła jeszcze jedna legenda spoza eventu ale to taka, którą  też w sumie chciałem mieć, więc póki co na loot nie narzekam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jestem bardzo zadowolona z eventu i jedyne na co mogłabym narzekać to niedobór play of the game'ów. No bo serio? Tylko jedno? :sunburst4: 

Polować będę na skiny dla Złomka, Mei, Zenka i McCree, a poza tym emotkę dla Winstona i Mei. Reszta jak wpadnie to się ucieszę ^^ Do tej pory trafiła mi się legendarka Dyniarz, której nie miałam. Raczej nie będę używać, ale ładna więc się cieszę. I wpadła mi też Pharah mara, którą chciałam wydropić :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zakochałam w skórce dla Any. Nawet nie potrafię wyrazić jak się cieszę. Niedawno zaczęłam ją mainować i dostała TAK dobrą legendarkę PIRACKĄ <3 Nie mogę się nawet na siłę niczego doczepić xD 

A co do innych skinów to na pewno chce Reapera (starego!), Zenka nowego <3, potg dla Reapera, skin dla McCree też jest super, ale nie musi być must-have. Zobaczę ile mi kasy zostanie czy nie wypadnie też wcześniej ^^ Symmetra też jest super, Złomiarz ze starego tak samo. Póki co wypadły mi same białe i niebieskie ^^

 

A i emotkę dla Any z poprzedniego roku chcę

Edytowano przez The Sorrow
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótka prezentacja zmian dla Mercy i Lulcio na PTR:

 

Spoiler

 

 

Resetowanie resa po użyciu ulta zwykle dawało za dużą przewagę, a bez tego ult był za słaby. Poszli więc na pewien kompromis i obecnie Walkiria daje Mercy dwa ładunki wskrzeszenia (jeśli zdolność nie jest na cooldownie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jako, że event zbliża się ku końcowi to chciałem zapytać jak tam wasze łupy. Dostaliście to, co chieliście, czy niekoniecznie? Ja się pochwalę, że wypadły mi wszystkie tegoroczne skiny, emotki i inne, oraz zaległe zeszłoroczne skiny ze skrzynek, choć jak tak patrzę to brakuje mi chyba z dwóch, może trzech zwycięskich póz z zeszłego roku, aczkolwiek te nagrobki średnio mi się podobają, więc nie będę rozpaczał, jeśli nie wypadną :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem Makri, wypadła mi też Symmetra, więc całkiem nieźle. Za walutę dokupiłem sobie Mercy z poprzedniego eventu. I szkoda, że nie mam Wikinga dla Torba, bo skin genialny, ale szekli już brak :c

 

I jak pewno wiecie, weszły zmiany dla Mercy i Any na PTR. Res Łaski teraz trwa około 2 sekund, podczas których może otrzymywać obrażenia, tudzież może zostać zamrożona/ogłuszona/zhakowana/zhogowana itp.. Czy to było to, czego potrzebowaliśmy? Na pewno zakończy to res-fest, który sprawił, że Angela stała się must-pickiem w grze. Na razie grałem nią jedną grę, a to za mało, by wyrokować czy to dobrze, czy źle. Ale cóż, to kolejna zmiana wymuszająca PO RAZ KOLEJNY zmianę stylu gry Łaską, co powoduje niezadowolenie graczy. Ponadto wciąż uważam, że 20 sekund ulta to za dużo.

 

Ana z kolei otrzymała bardzo potrzebnego boosta do obrażeń - 70 dmg zamiast 60, co ponownie da jej szansę na eliminowanie wielu przeciwników 3 strzałami. 

 

Poza tym, zauważyłem, że zmieniony został progres przemieszczania ładunku. Jest on nieco mniejszy, zwłaszcza cyfry oznaczające odległość do punktu kontrolnego:

Spoiler

p0livud.jpg

 

Ponadto kolejny "aktywny" punkt jest teraz zaznaczony na czerwono.

Edytowano przez Niklas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi z eventu wypadło dość nic. Nie no, skin dla Roadhoga, którego w ogóle nie chce, bo po pierwsze nim nie gram, a po drugie ma o wiele lepsze, ładniejsze skiny...

Jedyne co chciałam by mi wypadło i wypadło (nie licząc białych i niebieskich) to potg dla Genjiego :v także tego. 

Za szekle kupiłam se  tylko skina dla Any i Zenka i jeszcze emotkę dla Any. Do dupy miałam eventa dość. Żeby było lepiej to jeszcze będąc w wysokiej platynie spadłam do niskiego golda. Trochę się boję o placementy, ale minęła mi złość/smutek więc zamierzam sobie je ograć. Najgorsze to, że już nie mam żadnych hajsów ;_; 

 

Co do zmian... cóż. Nie gram Mercy, mnie się ta postać nie podoba, nie potrafiłabym nią grać więc mi całkowicie obojętnie co z nią zrobią. Może skończy się skrzeczenie drużyny by przepickać na Mercy, kiedy gram sobie Aną, która moim zdaniem jest lepszym supportem nawet i przy poprzednim patchu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No problem był taki, że Ana wymagała dużych umiejętności, ale granie nią oznaczało niewielką nagrodę (w stosunku do wymagań), więc dlatego "can you pick Mercy instead?" było bardzo powszechne :P 

 

Kolejna zmiana, tym razem Szturm. Poszczególne trzy sekcje przejmowania są od siebie teraz wyraźnie oddzielone, ponadto punkt przejmowany przez przeciwników wypełnia teraz paski na czerwono.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile zwiększenie czasu rezowania jest jeszcze do przeżycia, tak zupełnie nie rozumiem po kigo grzyba zmniejszyli prędkość poruszania się postaci podczas korzystania z reza aż o 75%. Wygląda to tak, jakby gra łapała laga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Niklas napisał:

No problem był taki, że Ana wymagała dużych umiejętności, ale granie nią oznaczało niewielką nagrodę (w stosunku do wymagań), więc dlatego "can you pick Mercy instead?" było bardzo powszechne :P 

Czy ja wiem, czy dużych umiejętności? Parę godzin postaci i już się ogarnia. Od niedawna męczę Anę i widzę same plusy. Dla mnie ta postać jest przyjemna i dla mnie łatwiejsza niż Mercy. Nie muszę podchodzić ani do wrogów ani do sojuszników, by ich leczyć, w dodatku granat użyty na wrogach jest bardzo mocny, nie mówiąc o strzałce usypiającej. No i jaka niewielka nagroda? Jak wygrywam Aną dostaję dużo punktów, jak przegrywam Aną odejmuje mi mało punktów. Jak dla mnie to raczej kusząca nagroda. Po prostu bardziej co kto woli, sama lubię jak ktoś gra Mercy, reznie mnie fajnie, ale zwalanie winy na to, że przegrywamy bo nie mamy Mercy to gruba przesada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, PervKapitan napisał:

ale zwalanie winy na to, że przegrywamy bo nie mamy Mercy to gruba przesada.

 

No wiesz, całkowite negowanie twojego killa mocno tiltowało całą drużynę, stąd też taka, a nie inna opinia.

 

I dużego skilla jak na healera, bo HURR DURR trzeba celować™ :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Niklas napisał:

No wiesz, całkowite negowanie twojego killa mocno tiltowało całą drużynę, stąd też taka, a nie inna opinia.

*wstawia mema z murzynem*

Mercy nie może wskrzesić zabitą osobę, jeśli ona będzie zabita.

*koniec obrazka*

Sporo jest kontr na Mercy, więc niech mi nie mówią, że to wina Any, że przegrywamy xD Oczywiście jak mówię, że mogę się rolami zamienić to nieeee

 

17 minut temu, Niklas napisał:

I dużego skilla jak na healera, bo HURR DURR trzeba celować™ :v 

Zenkiem też trzeba potrafić celować

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozegrałam placementy i trafiłam (swoją drogą po raz pierwszy po placementach) do platyny ^^ Cieszę się, bo bałam się mocno, po tym jak pod koniec sezonu trafiłam do niskiego golda. 
No cóż. Mam nadzieję, że w tym sezonie uda się ten diament wbić, bo to jednak trochę siara przez 3 sezony być w jednej randze ;_;

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi więcej o siarze bycia w jednej randze przez trzy sezony :drurrp: ale mam nadzieje, że opuściłem brąz forevah i więcej tam nie wrócę. Następna ranga do wbicia to gold i następny cel to złota broń dla Mercy :v

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...