Skocz do zawartości

Overwatch


The Silver Cheese

Recommended Posts

Jak tam się podobają eventowe przedmioty i nowy tryb? Moim zdaniem najciekawszego i najładniejszego skina dostała Sombra, ten dla Hanzo też jest ok. Chciałbym dostać jeszcze emotkę dla Orisy, Sombra wypadła mi z pierwszej otwartej skrzynki, więc jest spoko. Natomiast co do nowego trybu to sądzę, że Winston w formie Yeti jest nieco zbyt OP, bo w sumie mięso jest jakoś szczególnie oddalone od siebie i wystarczy chwila, żeby zdobyć wymagane 5 zabójstw Mei

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie podoba, że z coraz kolejniejszym eventem robią je coraz bardziej na odpierdziel. Wystarczy porównać itemki z tego eventu a itemki z zeszłego roku. Teraz dostaliśmy same legendarne skiny, dwie emotki, jeden potg (jak się mylę to niech ktoś poprawi). No wtf? Jak dla mnie to żałosne. Blizzard nakręcił hajpa na swoje "oczko w głowie" robiąc pierwsze animatici bardzo często (co miesiąc, co trzy miesiące, a potem co pół roku, co rok), teraz z eventami się opierdzielają. Niby nic, ale moim zdaniem to aż za wyraźnie widać.

 

A co do skórek to podoba mi się Ana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt skinów i itemków jest w tym evencie bardzo mało i większość z nich mi się nie podoba. Hog wygląda jak Mors na dwóch nogach i z hakiem, Złomiarza to chyba pomylili z letnim eventem, Soldat dostał w sumie za wszystkie eventy tylko jednego fajnego skina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choćby dlatego, że większość nowych skinów jest bardziej zimowa niż świąteczna, jak to było w zeszłym roku i dlatego Złomiarz mocno odstaje? :v Ale jak już mówiłem to tylko i wyłącznie moja opinia :dunno:

Edytowano przez Sosna
  • Nie lubię 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wot? Mogę się zgodzić że w tym roku WIĘKSZOŚĆ dalej nie wszystkie, są bardziej zimowe, ale w zeszłym roku na pewno nie :v Są pół na pół, a że w większości krajów świąteczny = zimowy to ciężko nazwać to stricte zimowym albo stricte świątecznym. 

Opinia, opinią, tak szczerze w tej dyskysji jest zbędna, podaje rozsądne argumenty dlaczego tak zrobili, a nie inaczej a Ty je zwyczajnie odrzucasz "bo Tobie się nie podoba". Tutaj nie ma nic do podobania się.

Edytowano przez PervKapitan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny się zawiodłam na evencie. Mam wrażenie, że z każdym kolejnym dostajemy coraz mniej :/ Kilka skinów, dwie emotki, kilka póz i po jednej kwestii dla każdego. No, poza Moirą i Doomfistem. 

Żadnych potg'ów, żadnych graffiti (?!), żadnych epickich skinów. Apogeum. 

 

A co ze skinami legendarnymi? Są ładne, ale po raz kolejny to jedynie recykling starych modeli. No, poza Wieprzem. Co mam na myśli? Spójrzcie na Sombrę. Na pierwszy rzut oka jej skin wygląda zajebiście, ale tak naprawdę jedynie zmieniono jej fryzurę, odrobinkę kształt ubrania (brak kołnierza i przerwa pomiędzy kawałkami spódnicy) oraz dodano kilka kolców na ręce i zmieniono tekstury żeby była lodowa. 

 

I tak z niemal każdą postacią. Najlepiej to widać w przypadku McCree. Większość jego skinów, gdzie nie ma ponczo ma jego zamiennik. Bo przecież model jest z ponczo więc łatwiej je przerobić niż robić coś zupełnie nowego. Przykład? Skin z Halloween. Jego "płaszcz" kończy się w taki sposób jak ponczo. Nawet nie pokusili się zrobić normalnego płaszcza! 

  • +1 1
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się dlaczego Blizzard nie posili się sugestiami fanów. Gracze mający talent tworzą naprawdę niesamowite skiny, czy skorzystanie z nich byłoby aż tak niemożliwe? Blizzard mógłby zapłacić za użycie ich (na pewno dałoby się wymyślić dobry system określający wysokość ceny), artyści byliby docenieni, a gracze wniebowzięci. No i takie zachowanie Blizzarda na pewno zachęciłoby fanów do tworzenia jeszcze większej ilości skinów, potgów i czegokolwiek co nadawałoby się do gry (oczywiście po odsianiu jakichś badziewnych czy wręcz trollowych pomysłów) ^^

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Paplok napisał:

Zastanawiam się dlaczego Blizzard nie posili się sugestiami fanów. Gracze mający talent tworzą naprawdę niesamowite skiny, czy skorzystanie z nich byłoby aż tak niemożliwe? Blizzard mógłby zapłacić za użycie ich (na pewno dałoby się wymyślić dobry system określający wysokość ceny), artyści byliby docenieni, a gracze wniebowzięci. No i takie zachowanie Blizzarda na pewno zachęciłoby fanów do tworzenia jeszcze większej ilości skinów, potgów i czegokolwiek co nadawałoby się do gry (oczywiście po odsianiu jakichś badziewnych czy wręcz trollowych pomysłów) ^^

 

Pewnie się boją, że jakieś problemy z prawami autorskimi z tego wyjdą. Ale z drugiej strony to taka firma jak Blizzard vs szary człowieczek z talentem...raczej zwycięzca oczywisty. 

No i koniec końców wystarczyłoby jakby zaczęli do przerobionych modeli dodawać nowe elementy. Nowy rodzaj ubrania (np. płaszcz zamiast kurtki) + nowa fryzura/nakrycie głowy + jakieś dodatki i od razu wygląda to na coś kreatywnego, zupełnie nowego. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Uszatka napisał:

 

Pewnie się boją, że jakieś problemy z prawami autorskimi z tego wyjdą. Ale z drugiej strony to taka firma jak Blizzard vs szary człowieczek z talentem...raczej zwycięzca oczywisty. 

 

Niby można by się bawić w dogadywanie się z tym artystą, ale nie wiem czy Blizzard w jakiejkolwiek swojej grze wprowadzał coś fanowskiego i potencjalnie płatnego, więc nie wiadomo jakie mają nastawienie do takich spraw. Cóż, zostaje pomarzyć że kiedyś zmienią nastawienie zarówno jeśli chodzi o wykorzystywanie cacuszek fanów jak i rozwijanie własnej kreatywności itemkowo-kosmetycznej :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście zwisa czy będą wykorzystywać twórczość fanów czy nie. Ja po prostu czekam aż skończą z tą fuszerką, którą odstawiają w tej chwili. Skoro robią takie mało kreatywne skiny to niech chociaż nie zmniejszają co event ilości itemków jakie dodają :/ 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

miało być mniej duplikatów, a tymczasem znów w co 15 skrzynce pojawia mi się coś, co nie jest duplikatem :v Jedynie gdzieś tak do połowy eventów mi nie lecą duplikaty :v

 

A tymczasem news o nerfe Mercy numer 1500100900, przy okazji nerfią też Junkrata https://overwatch.pl/news/ogromny-nerf-laski-zlomiarza

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Sosna napisał:

miało być mniej duplikatów, a tymczasem znów w co 15 skrzynce pojawia mi się coś, co nie jest duplikatem :v Jedynie gdzieś tak do połowy eventów mi nie lecą duplikaty :v

 

A ile ci brakuje białych/niebieskich itemów? Bo jeśli masz ich znakomitą większość to chyba nie liczysz, że gra będzie cię obsypywała fioletami i legendami, co? Ma być mniej duplikatów, ale to nie znaczy, że priorytet nad dropem duplikatu ma drop rzadki/b. rzadki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to nie wiem ile mam niebieskich/szarych w sumie nie liczyłem na to, że będzie mi sypać legendami/epikami ale liczyłem na to, że chociaż częściej niż z co 15 skrzynki nie będą mi wypadać duplikaty :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 5.01.2018 o 17:52, Sosna napisał:

szczerze to nie wiem ile mam niebieskich/szarych w sumie nie liczyłem na to, że będzie mi sypać legendami/epikami ale liczyłem na to, że chociaż częściej niż z co 15 skrzynki nie będą mi wypadać duplikaty :v

 

Pewnie masz już wszystko co białe i niebieskie. Zatem po prostu nie ma co ci lecieć. Cudów nie oczekuj :v 

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...