Skocz do zawartości

Overwatch


The Silver Cheese

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Tak szczerze? Teraz wydaje mi się, że jak ktoś już picknie Mercy to przynajmniej potrafi nią grać. Potrafią leczyć, wiedzą kogo leczyć i potrafią dobrze się schować. Potrafią też się skomunikować z Zarią by dostać bąbla na czas jej reza, przez co jest bezpieczny.

Chociaż moim zdaniem i tak powinni reza zwyczajnie usunąć. Skoro widać gołym okiem jak bardzo ta umiejętność jest op, to po co ją trzymać? Nie obchodzi mnie że heroes never die to twarz Overwatcha. Ale jak z niej nie zrobią gówna tak bardzo dalej będzie OP ze względu na reza i nigdy nie dojdzie się do tego, by była dobrze zbalansowana. Moim zdaniem powinni jej zwyczajnie zmienić ten skill na coś innego.

Co prawda teraz mam spokój grając supportami, bo cieszą się, że nie pickam Mercy, ale jednak uważam, że to przesada co z nią robią i wiele osób lubi tą postacią grać, żaden inny support nie może sobie tak polatać fajnie, no i też sentyment do fajnie zdesignowanej postaci. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem tak: Blizzardowi zajęło tylko pół roku przyznanie, że nie będzie revert Mercy (aczkolwiek bez większych informacji, dlaczego ich zdaniem Mercy jest w dobrym miejscu [jeno "bo tak"]).

 

Poniżsi bohaterowie są w kolejce do zmian na PTR.

  • Mei
  • Sombra
  • Symmetra
  • Doomfist
  • Torbjorn (Jeff zapowiedział, że Torb na pewno się nie pojawi w najbliższym PTR, bo zajmie nieco czasu przygotowanie tego, co dla niego planują)
  • Hanzo

No i oczywiście najważniejsze: Blizzard popsu i "omyłkowo" wypuścił patch notes dotyczące dzisiejszego eventu z okazji Roku Psa. Oczywiście już je skasowali, ale Reddit nie śpi.

Spoiler

HW417bS.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Niklas napisał:

Jeff zapowiedział, że Torb na pewno się nie pojawi w najbliższym PTR, bo zajmie nieco czasu przygotowanie tego, co dla niego planują

 

Ja się nie dziwię, że trochę to potrwa. Dopieszczenie skomplikowanej mechaniki krasnoluda chodzącego po ścianie jest bardzo istotne :hmpf:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważono również zmiany u Sombry. Hakuje ona teraz szybciej, a przejęte apteczki przestały jej dawać ładunek ulta.

 

Geoff Goodman przyznał, że to są testowane przez nich zmiany, które - przypadkowo - znalazły się w najnowszym patchu.

Oto jego post:

Spoiler

AeNLq4P.png

 

 

Oraz jego słowa o dotychczasowych i odrzuconych zmianach dla SPAMZO:

Spoiler

e9Ce93R.png

 

Edytowano przez Niklas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Do końca Eventu jeszcze 10 dni ale w sumie ciekawi mnie jak tam wasze łupy po połowie eventu? Zadowoleni, czy niekoniecznie? Mnie z całego eventu brakuje tylko dwóch skinów: dla Genjiego i Wieprza. A poza nimi to wszystkie niebieskie, różowe i resztę legendarek już mam :v

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I trzymali do dziś. Taki bowiem obrazek pojawił się na oficjalnym Twitterze Overwatcha:

Spoiler

lZhYhMA.jpg

źródło: https://twitter.com/PlayOverwatch/status/968198992453451776

 

Przetłumaczone zapiski:

Cytat

Slaga = Flail

Micro burner

Titanium rod

3mm countersunk Screw

High nut

carriage bolt

 

Edytowano przez Niklas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby to jednak nie Emre a Brigitte miałaby zostać kolejnym bohaterem w OW? Znaczy w sumie dość dużo na to wskazuje. List Torba do żony, Tablet z zapisanymi po szwedzku słowami, a także fakt, że Blizzard coś przebąkiwał o tym, że 27 bohatera już znamy. W sumie ciekawi mnie, kto to będzie

  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tradycyjnie już zresztą, wszystkie zmiany z PTR przeszły live bez żadnych modyfikacji xd

 

https://us.forums.blizzard.com/en/overwatch/t/overwatch-patch-notes-february-27-2018/11078

 

* Doomfist: zmiana szybkości regeneracji strzału z 0.8 sekundy do 0.65 sekundy, ma to mu pomóc w lepszym wykorzystaniu broni przy combo.

 

* Mei: spowolnienie przy zamrażaniu wydłużono z 1 sekundy do 1.5 sekundy, co ma pomóc jej w starciach z mobilnymi bohaterami.

 

* Sombra: cała lista zmian.

  • EMP nie jest już blokowane przez zniszczalne obiekty (jak znaki drogowe)
  • Nie zyskuje już ładunku ulta za leczenie ze zhakowanych apteczek
  • Wyłącza dodatkowe zdolności innych bohaterów (Zwinność Genjiego, Wspinaczkę Hanzo, Plecak odrzutowy Fary, utwory i jazdę po ścianach Lucio, Zstąpienie Mercy)
  • Zmniejszony rozrzut broni.
  • Widzi teraz paski zdrowia przeciwników, gdy te są poniżej 100% (widzenie przez ściany działa jak do tej pory, przy posiadaniu 50% HP)
  • Translokator utrzymuje się teraz przez 20 sekund.

* Mercy: w Walkirii nie widzi już pasków zdrowia przeciwników, jeśli ci nie odnieśli obrażeń, ma to pomóc "oczyścić pole widzenia Łaski"/

 

* Blizzard World: zmiany wielkości apteczek, ich położenia, dodano nowe.

Edytowano przez Niklas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałam tych wszystkich "zapowiedzi" nowego bohatera, ale z tego, co mówią inni to póki co ślady wskazują na ludzi. Szkoda, liczyłam na jakiegoś omnika w typie Zenyatty :c Najlepiej kobiecego. Brakuje mi takiej postaci. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiecy omnik... hm... Orisa przestałaby się tym wyróżniać.

Dużo ludzi wskazuje na Brigitte.

Spoiler

281px-HoG_Brigitte.png.f6b63faf8a3ca199eb00a965440ea889.png

Tymczasem ja widzę co innego.

Spoiler

5a968c11a0fb1_Screenshot2018-02-2711-07-44.thumb.jpg.365fe8dc9db473f039fd703210f78ff0.jpg

Dwa ostatnie teasery wskazują, że następna postać będzie powiązana mechaniką z krzyżowcem z Diablo.

Spoiler

DW-Djv3W0AIeMOn.jpg

DXDCAdYW4AA2EOo.jpg:large

small_1801126965.jpg

27 postać powinna wyjść do 1 marca. 

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy już krzyżowca - Reinhardta. Plan młota jeszcze ok, jest to całkiem w porządku broń melee, idealna dla nowej postaci (plus nie wygląda zbytnio na już istniejący w OW młot rakietowy). Za to ta tarcza to w oczywisty sposób plan emitera bariery niemieckiego rycerza - lewek z czterema paskami, starczy spojrzeć na to co dzierży wojak (kończą mi się synonimy :spike:), poza tym zaraz pod jej planem jest coś o rakietowym uderzeniu, którym naturalnie jest jeden z ataków Reinhardta.

Swoją drogą albo rodzina Torbjorna ma 2 koty (bo ten z komiksu świątecznego miał białe "skarpetki"), albo grafik się lenił że zrobił tutaj rude łapki :kappa: 

  • +1 1
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...