Skocz do zawartości

Overwatch


The Silver Cheese

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Weri kłaliti staf, nie często widzi się crossovery TF2 i OW, które w walce postaci są wyrówane, szanują obie gry, mechaniki oraz community i są tak...dobre i zabawne :D

A końcówka urocza <3 a chcecie bardziej bym wam ją zasłodziła? Sasza to zdrobnienie od Aleksandry w języku rosyjskim, czyli Heavy by miał dwie Saszki, bo jego broń też się tak nazywa :3 

 

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, przez dwa pierwsze dni wypadło mi 5 legendarek na 8 :rainderp: Lucio, Hanzo, Sombra, Winston, Mei. Bardzo chciałam Reapera i Moire, ale szczęście już mi się skończyło xD Dokupiłam sobie ich. Potem zaczęły mi dropić legendarki do eventu z poprzedniego roku :drurrp: PotG dla Zarii mi wypadł na pewno...hm... nie pamiętam jakie jeszcze tam były itemki tak szczerze, ale wiele fioletów z tego eventu mi wypadło, chyba wszystkie jakie tam były. Także dość szczęśliwie, nie powiem. Nawet jeśli musiałam wydać te 6000 golda to jednak nigdy nie miałam takiego miłego dropu. 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło mi się parokrotnie ale tylko w trybie dla wszystkich :v, a co do moich lootów to co chciałem to mam, a fakt, że trzy skiny kupiłem nie jest istotny i tak mam już prawie 12 tysięcy hajsu do kolejnego eventu

Edytowano przez Sosna
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eskortowa mapka Rialto już dostępna!

 

Spoiler

 

 

Ponadto zmiany SPAMZO (now more than even :evilshy:), Trejsa (słabsza bombka), Spamrat (rzekomo ma być słabszy, bo zmniejszony rozmiar pocisków ma sprawić, że będzie nimi trudniej trafić, czego nie zauważyłem na PTR), Baguette (kąt basha to teraz 60 stopni, a nie 90 [więcej nerfa w przyszłości]), MADAMADA (mniejszy Deflect, już po 2 latach od premiery :wow:).

 

I standardowo: NAPRAWIONO BŁĄD UMOŻLIWIAJĄCY GRACZOM DOSTANIE SIĘ DO MIEJSC NIE PRZEWIDZIANYCH PRZEZ TWÓRCÓW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mnie tylko Brigitte zaczyna wkurzać? Im więcej gram na nią, tym jestem bardziej przekonany, że jest to zbyt op support. 

 

1) Support, który spokojnie rozwala DPSy - szybciej niż Moira, nie wymaga skilla jak u Zenka przy zabijaniu. A i jeszcze się będzie leczyć z każdym atakiem.

2) Umiejki, których jest po prostu za dużo i mają zbyt duże value. Ogłuszenie z tarczy (czyli łatwo parę ultów można skontrować), odepchnięcie z korbacza, tarcza, aby się bronić i ult dający armor (a Torb nawet tyle nie wyrabia z wykuwaniem armora, nie mówiąc już o tym, że traci swój cały pancerz po swoim ulcie a Bagieta daje go na stałe) ...

3) 250 HP. Reszta supp ma tylko po 200 co jest w moim zdaniem fair, a te dodatkowe 50 hp tylko jej pomaga w przetrwaniu. A Symmetra czy Zen ma 200 i leczenia dla siebie nie mają w ogóle :v (mają odnawialną tarczę, dobra, ale i tak rzadko się zdarza, aby ktoś walczył tylko na tej tarczy bez jakiegoś leczenia, co skłania do odwrotu aby się uleczyć) .

4) Wszystko przekłada się na trudne jej pokonanie. W sumie to tylko Fara potrafi coś ugrać na Bagiecie.

 

DPSy się po prostu chowają bez swoich ultów, i jedynym sposobem na jej ubicie do zmasowany atak, a jak odpali ulta to zdjęcie jej to rzadkość, zwłaszcza jak jest pośród sojuszników.

 

A jak nowy Hanzo wszedł do gry to nowa meta weszła od razu - w każdym meczu Hanzo i Zaria (choć ta nie jest wymagana), dodatkowo dojdzie Bagieta. Co myślicie, Brigitte jest przesadzona czy nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...