Skocz do zawartości

Overwatch


The Silver Cheese

Recommended Posts

Ktoś na forum postanowił zapytać, jak tam idą prace nad reworkiem Symmetry. I choć wciąż nie mają jeszcze gotowych żadnych wizualiów do pokazania, to już mogliśmy dowiedzieć się czegoś ciekawego...

 

VDsbveH.png

 

Teleporter działający w dwie strony to ciekawa rzecz :lunathink: 

Tylko wciąż ani słowa o broni Symmetry, bo ta wciąż brzmi jak materiał na bycie OPAF.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwne przeczucie, że broń będzie OPAF, a zadawanie maksymalnych obrażeń będzie się ładować bardzo szybko, zwłaszcza podczas walki o punkt, gdzie większość supportów i dpsów, które znajdą się blisko nowej Symmetry zostanie ściągnięta na muśnięcie promienia, a także dodając do tego fakt, że nawalanie po barierach tylko odnawia amunicję i strzał alternatywny będzie trzykrotnie szybszy niż dotychczas to ta broń będzie bardzo mocna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

chomik kurwa.... jeszcze taki, którego trzeba całą drużyną fokusować, bo ma umiejkę, która zwiększa jego poziom tarcz im więcej wrogów jest dookoła niego, dodatkowo  jego ult to grupa bombek... To, że to jest tank to jedno, ale ten chomik jest takim złem, że Bagieta to przy tym jest w sumie znośna

Edytowano przez Sosna
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam kolejną zwierzęcą postać i dostałam :D Fajno. Chociaż też nie przepadam za chomikami, to jednak taki animowany w ołwerłoczowym stylu wygląda uroczo. Chociaż nie powiem, wolałabym kota XD albo królika chociaż bądź szczurka, skoro już takie laboratoryjne zwierzę. Cieszę się, że to jest kolejny tank, a nie dps, jego skille póki co wyglądają szalenie, ale jak to będzie okaże się w grze. Nie sądzę by był tak op jak większość płacze (skoro według nich Bagieta i Moira są OP to tym bardziej nie wierzę :spike: )

Ponoć ten chomik nie mówi, co mnie nie cieszy, bo skoro Winston, jako goryl, może mówić, to czemu chomikowi nie można było tego zrobić? Goryl może i człekokształtny jest, ale to dalej irl byłoby niemożliwe, tak samo jak i chomik, więc nie widzę sensu by nie dawać mu możliwości mowy. Chociaż popiskiwanie może być urocze, ale się zobaczy w grze, bo na PTRze nie gram.

 

Co jeszcze chciałam dodać? Nie wiem jak na zagranicznych forach/grupach, ale zauważyłam, że Polacy mają ogromny ból tyłka o tą postać, bo według nich jest "zbyt urocza na OW". Zbyt urocza na OW. A D.Va czy inne śliczne panienki już nie? XD OW nigdy nie był i nie będzie mroczny, a jak oni widzieli krew i flaki (autentyczne słowa) w cinematicu z Reinhardtem to niech przestaną brać grzybki...albo niech biorą dalej, to może w chomiku też zobaczą jak wypruwa wrogom flaki :spike: Od początku OW jest kolorowy i wesoły, mimo ciężkiej tematyki, jak chcą samych "badassowych żołnierzy" to niech idą pograć w jakieś BFy czy CoDy. Albo jakieś inne wojskowe gry, a nie OW, który od początku jest robiony kreskówkowym stylem. Jeden z powodów czemu OW jest taki ciekawy i fajny to różnorodność bohaterów, a postać chomik, w tym uniwersum bardzo mocno się wyróżnia.

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Właśnie wczoraj zakupiłem ten tytuł głownie po to by grać z kumplem i po meczach kfalfikacyjnych trochę sie na grze zawiodłem, w tym sensie, zę chyba ludzie myślą ze toCS GO bo w 9 na 10 meczy było zero współpracy najgorzej było w meczu gdzie były lącznie ze mną 3 postacie leczące, a tylko ja starałem się każdego leczyć i boostować  jako Mercy. Ranga po Qualimatch Bronze 1033 no i jak ktoś che dolączyć do naszej ekipy to oto mój śmiertelnik Bojowy

Zandi #2329

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 7.09.2018 o 13:10, Zandi napisał:

Właśnie wczoraj zakupiłem ten tytuł głownie po to by grać z kumplem i po meczach kfalfikacyjnych trochę sie na grze zawiodłem, w tym sensie, zę chyba ludzie myślą ze toCS GO bo w 9 na 10 meczy było zero współpracy najgorzej było w meczu gdzie były lącznie ze mną 3 postacie leczące, a tylko ja starałem się każdego leczyć i boostować  jako Mercy. Ranga po Qualimatch Bronze 1033 no i jak ktoś che dolączyć do naszej ekipy to oto mój śmiertelnik Bojowy

Zandi #2329

Dlatego gra się z własnymi ludźmi, a nie czekasz sprzyjający los.

 

19 czerwca miały być "Wiadomości od twórców", lecz tak się nie stało. Jeff wyjaśnił niedawno, że to wina niestabilności aktualizacji, i że zespół intensywnie pracuje nad jej naprawą. Wspomniał, że pojawi się w ten piątek, a jeśli nie się nie uporają, to gdzieś w ten weekend.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2018 o 21:15, Lucas napisał:

19 czerwca miały być "Wiadomości od twórców", lecz tak się nie stało.

 

Kurdebele, to faktycznie duże opóźnienie :kappa: 

 

***

Ale skoro nikt nie dał, to macie:

Spoiler

 

 

Plus opis patcha PTR:

https://us.forums.blizzard.com/en/overwatch/t/overwatch-ptr-patch-notes-september-21-2018/214168

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

No powiem, że ta gra wciąga bardziej niż BF1, który miał premierę w tym samym czasie. Na początku każdej rundy mówię se że to już ostatnia i lecę na inną grę, a pod koniec, że to jeszcze ta jedna itd... Gra tak mi przypadła do gustu, że aż sobie full wersję kupiłem ;)

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ojciec gry zapowiedział, że w następnym tygodniu na PST możemy zobaczyć aktualizację balansu bohaterów i małą niespodziankę.

 

Coś, co dzisiaj mnie rozbawiło:

5c31eeaf0759c_OverwatchScreenshot2019_01.06-12_38_05_88.png.142ed68a93c7f8c16328613a72607f19.png

Blizzard zapowiada, że 2019 zobaczymy powrót komiksów, właśnie nad kilkoma pracują i zapewnia, że Archiwa 2019 dostaną nową historię!

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Ta gra jest strasznie nie zbalansowana na brązach, ciągle dobiera mi i koledze albo jako przeciwników jakieś zbyt op drużyny a do nas totalnych nie ogarów którzy nic tylko by fragi zbierali choć ich się prosi angielskim o konstrukcji cepa by nie szli solo, ale nie bo po co i tym sposobem moja Ranga wynosi <500 Ru nie ruszy się nawet o milimetr. Nawet ta blokada ról nie pomogła bo tylko 2 dni było ok bo na 3 weszły smerfy, a jeden ranked szukało nam godzinę :(. Mój przyjaciel już się tak wkurwił że wydal 50 zl na 2 konto a zacząłem wątpić w Blizzard naprwdę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sobie pograłem...

z braku lepszego, mam internety z orange (reszta wszystko w okolicy to albo LTE albo radiowy od lokalnej firmy która liczy sobie 75zł za 1Mb/s), wszakże po kablu lecz daje to całe nic. Opóźnienia sukcesywnie wzrastają i o ile jeszcze 2 lata temu mogłem co nieco pograć, tak teraz jest to niemożliwe; nie wiem jak oni to robią - co aktualkę/prace konserwacyjne na serwkach mam tylko gorzej. Przeciętny ping na grach blizzardowskich u mnie to ok 130ms plus interpolacji 20 w porywach do 40. Dodatkowo dochodzą lost pakiety przeciętnie na poziomie 17% lub więcej. Ponadto ciągłe zrywki połączenia - w pierwszym tygodniu od zakupu gry zdążyłem się załapać na ostrzeżenia za wychodzenie z rozgrywki. Ciekawe że zrywa mi połączenie najczęściej gdy odpalone mam właśnie blizzardy. Palladinsów ani razu mi nie zerwało. Ktoś ma może podobne doświadczenia z orangem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...