Skocz do zawartości

Overwatch


The Silver Cheese

Recommended Posts

Aktualizacja PST: 7.02.2017

ZMIANY OGÓLNE:

- Przeglądarka serwerów! Udostępniaj swoje serwery znajomym i całemu światu!

- Złap kurczaka (Capture The Flag) zostaje z nami na dłużej. Tym razem na Nepalu, Lijang Tower, Ilios i Oazie, co w sumie nam daje 12 map. Są dostępne z poziomu Własnej gry.

ZMIANY WŚRÓD BOHATERÓW:

  • Bastion
    • Konfiguracja: Wartownik
      • Czas rozstawienia zmniejszony z 1.5 sekundy do 1 sekundy
      • Rozrzut zwiększony o 50 procent
      • Rozrzut pozostaje taki sam (nie zwiększa się przy wystrzale)
      • Zwiększony magazynek z 200 do 300
      • Mnożnik obrażeń w głowę został usunięty
      • Nie zadaje trafień krytycznych
    • Konfiguracja: Zwiadowca
      • Rozrzut zwiększony o 25 procent

      • Magazynek zwiększony z 20 do 25

    • Naprawa

      • Może zostać użyta podczas ruchu

      • Teraz związane drugim wystrzałem (formalnie umiejętność 2)

      • Dodano nowy miernik zasobów, który wyładowuje się, kiedy naprawa jest aktywna i doładowuje się, kiedy nie jest w użyciu.

    • Konfiguracja: Czołg

      • Nie daje dodatkowego pancerza

    • Nowa umiejętność pasywna: Ironclad 

      • Bastion otrzymuje 35% mniejsze obrażenia, kiedy jest w konfiguracji Wartownika i Czołgu.

  • D.Va

    • Matryca Obronna

      • Pociski, takie jak hak Wieprza czy bomba pulsacyjna Smugi nie muszą już przybyć minimalnego dystansu, zanim zostaną zablokowane

  • Mei

    • Kriostaza

      • Mei może zostać namierzona przez sojuszników, kiedy jest w kriostazie
  • Łaska
    • Wskrzeszenie
      • Na czas wskrzeszania sojuszników, Łaska staje się nieśmiertelna
    • Kaduceusz
      • Zenyatta nie może zostać namierzony,gdy Transcendencja jest aktywna
    • Nowa opcja: Czułość Anioła Stróża

Przepraszam, że nie skończyłem, lecz padł mi net, a później nie miałem czasu dokończyć. :v

Edytowano przez Lucas
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nerfią bastiona?
 Czy nie nerfią?

2 minuty temu Lucas napisał:

Bastion otrzymuje 35% mniejsze obrażenia, kiedy jest w konfiguracji Wartownika i Czołgu.

Zobaczymy jak to się sprawdzi w boju ...

Trza będzie ściągnąć tego PST i sprawdzić ...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu Lucas napisał:

 

  • D.Va

    • Matryca Obronna

      • Pociski, takie jak hak Wieprza czy bomba pulsacyjna Smugi nie muszą już przybyć minimalnego dystansu, zanim zostaną zablokowane

 

Że co niby z hakiem Roadhoga? Przecież to nie jest blokowane przez matrix xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczegółowo o nadchodzących zmianach tutaj: http://overwatchgame.pl/wlasne-serwery-gry-ogromne-zmiany-u-bastiona-capture-the-flag-stale-oto-zmiany-ptr/

 

***

 

9 godzin temu Lucas napisał:
  • Teraz związane drugim wystrzałem (formalnie umiejętność 2)

  • Dodano nowy miernik zasobów, który wyładowuje się, kiedy naprawa jest aktywna i doładowuje się, kiedy nie jest w użyciu.

 

Po prostu jest teraz pod PPM i działa to tak jak matryca D.vy.

Kilka szczegółów tutaj:

Spoiler

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Mercy dostanie chwilową nieśmiertelność na czas wskrzeszania. Tego mi w sumie brakowało. W sumie to nadal nie kumam na czym ma polegać zmiana w kriostazie Mei. Mógłby ktoś hmmm... bardziej objaśnić? :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu MasterOfRainbows napisał:

Nerfią bastiona?
 Czy nie nerfią?

Chyba zwiększają jego przydatność na krótkim dystansie kosztem skuteczności na odległość. Czyli ma być bardziej dopasiony w obronie.

 

godzinę temu Sosna napisał:

W sumie to nadal nie kumam na czym ma polegać zmiana w kriostazie Mei. Mógłby ktoś hmmm... bardziej objaśnić? :v

W czasie zamrożenia Mei nie może być namierzana przez członków drużyny. Dajmy Łaska nie może jej leczyć albo dolecieć do niej (chyba :P ), bo jej nie widzi jako celu do leczenia. Może o to chodzi.

Nanowzmocnienie dla Mei w lodzie to marnotrawstwo, to samo z bańką Zarii. Wydaje mi się, że Lucio nie może dać bariery dźwiękowej Mei w lodzie (nie wiem jak ze zwykłym leczeniem). Może to też się zmieni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu Sosna napisał:

W sumie to nadal nie kumam na czym ma polegać zmiana w kriostazie Mei. Mógłby ktoś hmmm... bardziej objaśnić? :v

Polega na tym, że teraz Mei może zostać namierzona przez swoich sojuszników, kiedy jest lodzie. Wcześniej np. Łaska nie mogła do niej podlecieć.

 

Czekam na ogarnięcie tych serwerów...

Dokonano zmian 136 elementów, w tym rękawica na Numbani została skradziona. Szyba ładunku jest rozbita.  

https://overwatch.pl/news/zmiany-pst-zdradzaja-nadejscie-nowego-bohatera-doomfist

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wcześniejszych filmikach i porażkach to myślę że raczej oni razem współpracowali, dlatego Reaper z Wdową zakradli się do muzeum, ale jako że imnie wyszło to w końcu musi przyjść sam xD 

 

W sumie nic o przywódcy Talonu nie wiemy, może jest nim Doomfist? Wtedy by był jak szef Zespołu R, bo wiadomo, że Ripa, Wdowa i Sombra to Zespół R :wow: 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu PervKapitan napisał:

W sumie nic o przywódcy Talonu nie wiemy, może jest nim Doomfist? Wtedy by był jak szef Zespołu R, bo wiadomo, że Ripa, Wdowa i Sombra to Zespół R

Czyli po każdym wpierdzielu Żniwiarz dostaje opierdziel od Pięściarza, a jak im się uda, to on ich zdradzi i znowu dostaną wpierdziel. Szpon znowu błysnął.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction.pl/news-48529/jak-wygladaliby-bohaterowie-overwatcha-w-ciuchach-z-warcrafta-lub-diablo.html powiem szczerze, że całkiem ciekawa koncepcja... skórki do Overwatch inspirowane innymi uniwersami od Blizzarda... wiele bym dał, żeby zdobyć skórki Auriel Mercy, Demon Hunter Tracer i Firelord Rinhardt :v

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...