Skocz do zawartości

Overwatch


The Silver Cheese

Recommended Posts

2 godziny temu GoForGold napisał:

Gracze Derp.Vy powinni wziąć przykład z graczy Any. "Never stop fighting for what you believe in". :spike:

 

I walczą. Do dziś powstało multum tematów o T.rzy, i osiem już megawątków skupiających te najlepsze tematy o niej. Jak na razie główny designer gry, Geoff Goodman, wciąż nie rozumie, o co proszą fani.

 

godzinę temu EmSki napisał:

No i wywalczyli. Buff matrycy obronnej C:

 

No nie do końca, bo choć widziałem wiele tematów o D.vie, nikt w nich o to nie prosił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się niezbyt podoba. Oglądałam 3 minuty z pokerfejsem na twarzy, a ja jestem raczej osobą, którą dość łatwo rozbawić albo wywołać jakiekolwiek emocje. Animacja ani nie wzrusza, ani nie smuci, ani nie bawi, ani też nie pokazuje w jakiś sposób czegoś co dzieje się w meczach. Sama w sobie animacja ciekawie zrobiona i bardziej wygląda na wypróbowanie skilla w tej dziedzinie niż nadaje się na filmik

Edytowano przez PervKapitan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26.02.2017 at 19:39 Uszatka napisał:

Postacie z najciekawszym (póki co) lore? Taaa, jasne :burned:


Say what?
Serio, Gengu i Sake pasują mi do OW jak pięść do nosa. Wokół biegają postacie z futurystycznymi technologiami, strzelają laserami, rakietami, sublimują lodowe ściany i wsiadają do mechów, a panowie Shimada sp. z o. o. co?
MAGIA
Marvel wprowadzając doktora Strange'a przynajmniej pokazał, że na Ziemi magia jest niszową, ale praktykowaną przez ludzi dziedziną wiedzy, w czasie gdy Blizz rzucił dwie spokrewnione postacie, machnął patetyczną przemowę o liniach krwi i... Tyle. Żadnych wyjaśnień, nikt się nawet nie dziwi, że po świecie rozbija się azjata strzelający smokami z łuku.
Więc jeśli Kaplan nie zdecyduje się w najbliższym czasie dać jakiejś innej praktykującej magię postaci, to zamierzam podtrzymywać tezę, że Shimady nie pasują zarówno do lore, jak i klimatu OW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Ever3Tree napisał:

Więc jeśli Kaplan nie zdecyduje się w najbliższym czasie dać jakiejś innej praktykującej magię postaci, to zamierzam podtrzymywać tezę, że Shimady nie pasują zarówno do lore, jak i klimatu OW.

Klimat jest już zrobiony więc w sumie te zdanie jest...dziwne. Skoro według Ciebie nie pasuja takie rzeczy to nagle mają pasować, bo pojawi się jeszcze jedna postać taka?

Genjiego i Hanzo nie nazwałabym kogoś, kto posługuje się magia a raczej siłą wewnętrzną? Czy potęga Ze-nya-tty nie jest podoba? Nie korzysta on z technologii, a ze swoich "buddyjskich" nauk. Nie każdy musi się posługiwać technologią, żeby być potężny. Jeśli twórcy dali od samego początku takie postacie to ciężko powiedzieć, że one nie pasują. To Twoje zdanie, spoko, ale zwyczajnie dla mnie jest dziwne. Lore Overwatch głównie opiera się na kryzysie omnicznym, a Genji jako cyborg bardzo wiele w tym temacie daje. Często spotkałam się z opiniami, że Orisa nie pasuje do uniwersum Overwatch i cóż... chyba nie wszystkim się dogodzi, jak dla mnie nie ma żadnej pojedynczej postaci, która nie pasuje do tego uniwersum, bo głównie na tych postaciach opiera się właśnie klimat. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu PervKapitan napisał:

Klimat jest już zrobiony więc w sumie te zdanie jest...dziwne. Skoro według Ciebie nie pasuja takie rzeczy to nagle mają pasować, bo pojawi się jeszcze jedna postać taka?

 

Już tłumaczę - przeszkadza mi, że są oni tymi niepowtarzalnymi płatkami śniegu, mającymi dostęp do mistycznej mocy materializowania smoków. Fakt, że wszyscy inni polegają na technologii (no bo to sci-fi) a oni posługują się magią łamie konwencję z powodu zbyt małej ilości informacji na temat owej magii. Dla przykładu - Marvel posiada osoby o podobnych talentach, jednak jest to tłumaczone mutacją (X-men) lub przedstawione jest jako talent, coś, czego można się nauczyć, a przez to mniej zgrzyta w połączeniu z resztą uniwersum (choć jak dla mnie Strange nadal odrobinę zgrzyta i nie jestem jego wielkim fanem). Gdyby prócz Genjiego i Hanza pojawiła się postać, która posługuje się magią, to uwiarygodniłoby to te postaci. Przestaliby wyglądać jak swego rodzaju Mary Sue (tu w kontekście absolutnej niepowtarzalnej i wrodzonej wyjątkowości "bo tak").
Pod każdym innym względem ich lubię. Genji jako osoba odbudowana od podstaw to klasyka (Ghost in the shell, proszę państwa) i faktycznie pasuje idealnie. Hanzo czerpie z Hawkeye'a, ale ma sporo własnych rysów. Są w porządku. Tylko ta magia wrzucona tak, jak gdyby chcieli zrobić coś fajnego i azjatyckiego, a nie mieli pomysłu co to może być.

Zen jest akurat bardzo dwuznaczną postacią i jestem zwolennikiem teorii, że posługuję się po prostu urządzeniami pozwalającymi mu na manipulację między innmi polem magnetycznym w celu unoszenia się nad ziemią i atakowania wrogów metalowymi kulami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie chętnie bym "przyjęła" taką postać z "magią". Może nawet coś wpadające pod byciem medium, moce medium :rainderp: nie, to raczej odpada, to by musiał chyba Kojima tę postać zaproponować.

Ale ogólnie to myślałam że mogliby ujawnić jakiegoś członka, członkinie Blackwatch, bo póki co tylko dwójkę mamy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie widać, że z lorem mocno zwolnili po premierze. Stworzyli sobie ogromne uniwersum, ale powoli zaczyna wychodzić na jaw, że wyszło im to nieco jak wydmuszka - rozległe na zewnątrz, ale puste w środku. Przez pół roku taki Talon, który przecież miał być głównym antagonistą, składał się wyłącznie z dwóch znanych osób, zaś o Blackwatch było wiadomo tyle, że nikt nie chce nawet o nich mówić. Mam nadzieję, że faktycznie to zaludnią (zarobocą? zagorylują?), bo miło by było znać nieco nazwisk. Blizz chyba wychodzi z założenia, że każda postać o której teraz przebąknie musi być grywalna albo bezpośrednio zaangażowana w życie obecnego w grze bohatera... A to trochę nudne.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...