Skocz do zawartości

"Co Jest Źle z" - seria na Youtubie


Szonszczyk

Recommended Posts

Witam wszystkich! Poszukuję osób gotowych pomóc mi w tworzeniu żartów do serii "Co Jest Źle z" (parodia, uwaga są przekleństwa!) co jest polskim odbiciem angielskiej serii "Everything Wrong With" LittleShy'ia. W ciągu ostatnich 5 miesiący sam zrobiłem 3 odcinki serii lecz teraz potrzebuję waszej pomocy by robić lepsze filmiki z lepszymi żartami. Wszystkich chętnych zapraszam na mój kanał: Youtube, fanpage: Facebook, można mnie także złapać na Steamie pod nickiem Szonszczyk. Spotkania "projektowe" będą się odbywały na teamspeaku w czasie podanym na fanpagu i na tej stronie w terminie który będzie pasował i mi i wam. Dziękuję za uwagę! :)

 

Poprzednie filmiki z serii:

Co Jest Źle z Castle, Sweet Castle

Co Jest Źle z Make New Friends But Keep Discord

Co Jest Źle z Brotherhooves Social

Następny odcinek: Co Jest Źle z Hearthbreakers

 

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się do takich żartów nie nadaję, ale mam poradę. Otóż...jeśli to ma być polska wersja "Everything Wrong With" to powinieneś znajdować tam błędy i rzeczy nie mające sensu, a nie byle co, gdzie można zarzucić żartem jak te naleśniki czy maskotka Rarity w odcinku o Sweet Castle :squee:

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Uszatka said:

Ja się do takich żartów nie nadaję, ale mam poradę. Otóż...jeśli to ma być polska wersja "Everything Wrong With" to powinieneś znajdować tam błędy i rzeczy nie mające sensu, a nie byle co, gdzie można zarzucić żartem jak te naleśniki czy maskotka Rarity w odcinku o Sweet Castle :squee:

Ok, dzięki. Feedback zawsze się przyda :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, Bury said:
  Reveal hidden contents

 

 

Polecam się zapoznać, LittleshyFiM jest idealnym przykładem, jak robić "Everything Wrong with" w świecie MLP :)

No i generalnie, życzę powodzenia, mam nadzieję, iż stworzysz coś dobrego.

Mam małe pytanie odnośnie Littleshy'ia. Czy ktoś tłumaczy jego filmiki? Jak tak to proszę o link :) (jeśli nie to sam przetłumaczę). I jeszcze jedno: to nie będzie jedyna seria filmików na moim kanale. Właśnie wziąłem się za robienie animowanych napisów do jednej takiej piosenki i na razie zrobiłem tyle: https://youtu.be/01kZyqAk39A  (Wiem, że mało ale zrobienie czegokolwiek w After Effects jest strasznie czasochłonne, a ja dopiero zaczynam ogarniać ten program).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: sam myślałem nad tłumaczeniem filmów Littleshy'a (napisy polskie na jego kanale), a także nad własnym EWW z innego serialu.

IMO pomysł na polskie EWW nie jest zły, tylko dałbym jakiś inny tytuł, np. Wszystkie Wady <odcinek/seria/film>.
A skoro już o żartach mówimy - nie wklejaj ich na siłę! EWW nie jest filmem głównie z żarcikami, ale błędy można w żartobliwy sposób pokazać (film dot. błędów w Too Many Pinkie Pies - scena z twarzą Pinkie z G3 jest genialna)

 

Aha, zajrzałem na Twój kanał. EWW robi się ZAWSZE po kolei odcinkami serii/sezonów. Nigdy wybiórczo, wtedy to naprawdę nie ma sensu.

Gdzieś na polskiej tubie już jest zresztą odpowiednik Littleshy'owego EWW :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 13/11/2015, 17:39:26, Kuracyja said:

Powiem tak: sam myślałem nad tłumaczeniem filmów Littleshy'a (napisy polskie na jego kanale), a także nad własnym EWW z innego serialu.

IMO pomysł na polskie EWW nie jest zły, tylko dałbym jakiś inny tytuł, np. Wszystkie Wady <odcinek/seria/film>.
A skoro już o żartach mówimy - nie wklejaj ich na siłę! EWW nie jest filmem głównie z żarcikami, ale błędy można w żartobliwy sposób pokazać (film dot. błędów w Too Many Pinkie Pies - scena z twarzą Pinkie z G3 jest genialna)

 

Aha, zajrzałem na Twój kanał. EWW robi się ZAWSZE po kolei odcinkami serii/sezonów. Nigdy wybiórczo, wtedy to naprawdę nie ma sensu.

Gdzieś na polskiej tubie już jest zresztą odpowiednik Littleshy'owego EWW :v 

Ok, fajnie. Dzięki za komentarz, ale ... po pierwsze nie ma co myśleć tylko trzeba było zrobić, po drugie to tytuł "Wszystkie Wady" nie pozwala na wstawianie randomowych sucharów i/lub żartów, po trzecie staram się, po czwarte "EWW robi się ZAWSZE po kolei odcinkami serii/sezonów. Nigdy wybiórczo, wtedy to naprawdę nie ma sensu." nie zauważyłem tego u Littleshy'ia, po piąte "Gdzieś na polskiej tubie już jest zresztą odpowiednik Littleshy'owego EWW" yhy, gdzieś jest, szkoda że tylko 2 pierwszych odcinków (+ błędy). Dobra, ale powracając po co tutaj napisałem post (jest u samej góry jakby ktoś nie zauważył). ŻEBY NIE MUSIEĆ WSTAWIAĆ ŻARTÓW NA SIŁĘ, dlatego zwróciłem się o pomoc do Was, moi koledzy i koleżanki. Lecz na chwilę obecną dostałem tak: błędy o których wiem, filmiki które dobrze znam i 3 nowych subskrybentów (pozdro dla nich). Liczyłem na coś więcej, ale ok. Sam sobie poradzę, ale potem proszę mi nie wytykać, że żarty słabe :) Mam nadzieję, że wyjaśniłem o co mi chodzi.

Pozdrawiam,

Master

Ps. Sorry za przydługi tekst, ale musiałem się trochę rozpisać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu MasterOfRainbows napisał:

[...] po drugie to tytuł "Wszystkie Wady" nie pozwala na wstawianie randomowych sucharów i/lub żartów, [...] po czwarte "EWW robi się ZAWSZE po kolei odcinkami serii/sezonów. Nigdy wybiórczo, wtedy to naprawdę nie ma sensu." nie zauważyłem tego u Littleshy'ia, po piąte "Gdzieś na polskiej tubie już jest zresztą odpowiednik Littleshy'owego EWW" yhy, gdzieś jest, szkoda że tylko 2 pierwszych odcinków (+ błędy).

Polecę numerkami odpowiedzi:

2. Oczywiście, że pozwala. Tytuł nie musi definiować gatunku. Przykład? "Epic Rap Battles of History". Mamy słówko historia, ale nie mówi ono "seria dotyczy tylko pojedynków z historii ludzkości żadnego S-F etc., koniec kropka".

(Pewnie niektórzy się zaraz rzucą za przykład, ale co tam :v)

4.

3d47f37765.png

Od dołu do góry na screenie masz EWW odcinków od S01E01 do S01E06 plus do tego EQG poza kolejką. Littleshy NIE WYCHODZI do przodu z EWW, co widać, po tym, że w chwili obecnej ostatnim filmikiem z serii jest EWW z S03E05. (Jeżeli się pomyliłem w odcinkach, proszę o wytknięcie tego niżej)

5. Nie no, spróbuj się odezwać do autorów tamtego odpowiednika, po co robić dubla? :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Kuracyja said:

Polecę numerkami odpowiedzi:

[...]

Ehh, widzę, że nam się dobrze numerkami rozmawia :D Dobra co do 2. ok zgadzam się, co do 4. to też zwracam honor, mój błąd (ale i tak nie zmienię tego, że robie tylko niektóre filmiki o niektórych odcinkach), ale co do 5 to: po pierwsze ... no dobra nie, pewnie ta osoba co zrobiła te dwa odcinki dawno już sobie darowała robienie więcej (jeśli nie mam racji proszę o link).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu MasterOfRainbows napisał:

Ehh, widzę, że nam się dobrze numerkami rozmawia :D Dobra co do 2. ok zgadzam się, co do 4. to też zwracam honor, mój błąd (ale i tak nie zmienię tego, że robie tylko niektóre filmiki o niektórych odcinkach), ale co do 5 to: po pierwsze ... no dobra nie, pewnie ta osoba co zrobiła te dwa odcinki dawno już sobie darowała robienie więcej (jeśli nie mam racji proszę o link).

 

To jest ten kanał https://www.youtube.com/user/ponytubepolska/, ale autorzy od 4 miesięcy nic nie wrzucili.

 

Also, jakbyś potrzebował pomocy, to zgłoś się do mnie :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Kuracyja said:

 

To jest ten kanał https://www.youtube.com/user/ponytubepolska/, ale autorzy od 4 miesięcy nic nie wrzucili.

 

Also, jakbyś potrzebował pomocy, to zgłoś się do mnie :) 

Już się do cb zgłosiłem jakbyś nie widział :) Na steamie wysłałem ci zaproszenie (nick: Szonszczyk), ale je odrzuciłeś :D A tak a propos tamtego kanału to oglądnąłem te (aż) dwa odcinki "nie ma sensu" i taka jest moja konkluzja: żarty na poziomie gimbusów (w sumie nie mam nic przeciwko), błędy w wykonaniu i czasami same żarty nie mające sensu więc nie ma co się na nich wzorować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...