Skocz do zawartości

The Rise Of Equestria Project [NZ][Seria][Adventure][Dark][Shipping][Violence][Mystery]


D.E.F.S

Recommended Posts

Trochę poprawiony wizerunek Shadowa bo myślałem, że tylko chciał wykoystać Twi do swoich celów, a jednak sie okazuje, że był gotów się sprzeciwić Celestii, aby z nią zostać.....troche poprawione, ale ciągle go nie lubie;p Twi dostała karę za to co zrobiła, trochę mi jej szkoda, ale może zrozumie co i jak(i oby zostawiła Shadowa;p to przez niego;p) Teraz misja...ciekawe czym jest TO co mają pokonać;p Może beda straty jakieś(nie powiem kto;p), ale i tak to pokonają na pewno;p Ogólnie bardzo fajnie;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle Darth miażdżysz pozytywnie fabułką., Ukazałaś/eś pozytywną stronkę Shadowa (okazuje się że nie jest takim chamem za jakiego go miałem). Co prawda nadal nie wiem na czym polega misja, ale podejrzewam, że ma związek z Celestią i Luną po wprowadzeniu "filly" Celestii do akcji. Okazuje się że Celestia potrafi być zazdrosna co mi się bardzo podoba,, bo bądźmy szczerzy, że "schematyczna" Celestia to po prostu nuda oblana " błękitnym sosem" (Etykieta i maniery są ważne ale bez przesady w większych dawkach to już jest niestrawne). Czekam na kolejny rozdział

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

chciałem to już przeczytać dawno, ale tak się zaczytałem w fanficach w świecie tcb, że aż zapomniałem co to jest prawdziwy shipping :-) ciekawa historyjka i czekam na ciąg dalszy, tylko szkoda że rozdziały są takie krótkie. ponadto zauważyłem kilka rzucających się w oko błędów ortograficznych, ale akurat mi to nie przeszkadza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie natury techniczne czy Fic może mieć więcej niż jednego korektora, bo jeśli tak to moje kopytko jest chętne do pomocy :twiblush:. 6 rozdział ciekawie się rozwija już tak dawno tu nie zaglądałem, ale widać, że poziom utrzymany pojawiła się już Rain Cloud czyli przodek Dashie i Storma,a to wróży interesujący ciąg dalszy. Trochę przeraził mnie ten rasizm królestw, ale miejmy nadzieję, że wszytko dobrze się skończy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Niezłe chodź przydało by się popracować nad polskimi znakami. Bardzo dużo ich brakuje. Trochę dziwne że Terra wypuszcza go od tak. Z tego co opisuje Shadow to trochę tortur by się jednak przydało :P Komandor Hurricane ma racje, tak właśnie powinno się szkolić przyszłego króla. Twardo i bezwzględnie. Pegazy są wojowniczą rasą więc muszą być twardzi. Nie chcemy przecież żeby twój imiennik wyrósł na drugiego Blueblooda. Na razie trochę zbyt często zmieniasz miejsce akcji przez co teks może być nieczytelny. Mam nadzieje że to ustabilizujesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe chodź przydało by się popracować nad polskimi znakami. Bardzo dużo ich brakuje.

Trochę dziwne że Terra wypuszcza go od tak. Z tego co opisuje Shadow to trochę tortur by się jednak przydało :P

Komandor Hurricane ma racje, tak właśnie powinno się szkolić przyszłego króla. Twardo i bezwzględnie. Pegazy są wojowniczą rasą więc muszą być twardzi. Nie chcemy przecież żeby twój imiennik wyrósł na drugiego Blueblooda.

Na razie trochę zbyt często zmieniasz miejsce akcji przez co teks może być nieczytelny. Mam nadzieje że to ustabilizujesz.

Pierwsza sprawa. Shadow znal fakty o Terze z punktu widzenia pegazów. Niemcy tez zaraz po wojnie uczyli dzieci ze to Polacy zabijali niemców w obozach koncentracyjnych. Taki rodzaj zaklamania.

Druga rzecz od tej pory miejsca akcji beda dwa. Historia nieco sie rozwidli. Bedzie wiekszy nacisk na podobienstwa z serialu.

Polskich znaków nie mam na angielskim lapku. (Wyjatek stanowi ó)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...