Skocz do zawartości

The Rise Of Equestria Project [NZ][Seria][Adventure][Dark][Shipping][Violence][Mystery]


D.E.F.S

Recommended Posts

Nic nie ma od 2 tygodni.. Buuu ;( nie ma co czytać... Kiedy można oczekiwać następnych rozdziałów?

Juz Myslalem ze nikt sie tym juz nie interesuje. Kolejna czesc bedzie dzis wieczorem/jutro Rano ^^ Ciesze sie ze jescze ktos tu zaglada

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz Myslalem ze nikt sie tym juz nie interesuje. Kolejna czesc bedzie dzis wieczorem/jutro Rano ^^ Ciesze sie ze jescze ktos tu zaglada

Większość zainteresowanych czeka, aż napiszesz post o nowym rozdziale. Wtedy fic ląduje na początku działu, a te osoby które subskrybują temat dostają informacje na maila.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Fanfic doczekal sie kontynuacji. Pierwszy post zostal zaktualizowany. Dodalem aktualne Linki. Mamy juz 9 rozdzialów, w przeciagu miesiaca powinien pojawic sie ostatni rozdzial i epilog.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Kolejny rozdzial dodany jako spoiler. rozdzal 10 czeka na korekte i  umeszczenie w google dock. Mozecie przeczytac juz dzis.  kolejny rozdzial pojawi sie juz wkrótce. Zycze milego czytania i czekam na opinie pzdrawiam Darth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"towarzyszyla temu luna" - ona to się wepchnie do każdej historii... :P + literówka

Jest wiele literówek i braków w spacjach

Posealor niech się bardziej postara, bo w cale dużo tekstu niema i można było go poprawić trochę bardziej rzetelnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytałem ostatnie cztery rozdziały, to już miałem się pytać, czy korektor zdezerterował, ale widzę, że w poście wyżej wszystko wyjaśnia, więc się nie czepiam.

 

Zaoferowałem swoją korektę dopiero od najnowszej części, o trzech wcześniejszych nic nie wiem. Ale skoro tak mówisz, to może o nich też zerknę.

 

PS.

Najwidoczniej poprzedni korektor nie przykładał sie do pracy. :crazytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz cie, ale czy jestem jedynym, któremu ten fic się nie podoba? Akca dzieje się zdecydowanie za szybko, za mało opisów, no i Fire Sky jest przesadzony- nauczył się dobrze latać w jeden dzień, a w drugi (trzeci) umie już robić Sonic Boom. W dodatku cała masa błędów, brak polskich znaków, tego się nie da czytać. I ostatnia rzecz - stosuje się jedynie JEDEN wykrzyknik, zawsze. Nieoficjalnie kilka osób stosuje dwa, ale trzy to już przegięcie.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego sympatyczny, mój oce nauczę się latać pod wpływem emocji ale znana sztuczkę wykonał po około tygodniu

i to również było pod wpływem emocji

Hpoczątkowo akcja miała mieścić się w 6rozdziałac h a bł

ędy zostaną skorygowane w najbliższych dniach dziękuje za krytykę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Rozdzial XI tafil juz na Docka I zostala dokonana czesciowa korekta. Dalsze edycje tekstu pojawia sie juz wkrotce. Tymczasem mam dla was pytanie. Jak myslicie?? Czy powinienem rozwinac bardziej shipping Mary I Shadowa w rozdziale XII???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...