Skocz do zawartości

The Rise Of Equestria Project [NZ][Seria][Adventure][Dark][Shipping][Violence][Mystery]


D.E.F.S

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Rozdzial 15 wlasnie zostal dodany. Tymczasowo w spoilerze. Wkrotce zostanie dodany do google dock i zkorektowany. Dziekuje wam ze wciaz jestescie. Wielokrotnie chcialem juz porzucic pisanie RoE ale dzieki wam i pewnym osobom mam sile aby doprowadzic ficka do przyslowiowej ostatniej deski. To juz przed ostatni rozdzial "jedynki", a "dwójka" ukaze sie zaraz po zakonczeniu gdyz wlasnie jest gotowych kilkam pierwszych rozdzialow Jeszcze raz dziekuje

Edytowano przez Darth Evill (Fire Sky)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga bracio forumowa, dla mnie jest już zbyt późno, by odwrócić los, ale wy macie jeszcze szansę... jedną, jedyną na milion szansę... RUN!!

 

 

 

 

 

 

Czytanie tego... czegoś, grozi nieodwracalnym uszkodzeniem mózgu. Shippingi z wszystkim, dialogi na poziomie sześciolatka, Human in Equestria, fabuła nie trzymająca się kupy i durny główny bohater. Do tego błędy w składni i ortografii, nie wspominając już o wykrzyknikach, próbujących wyjść z ekranu i przeszyć na wylot czytającego. Może trochę zbyt pochopnie wydaję opinię (przeczytałem tylko 3 rozdziały i prolog, tak, poświęciłem się dla ludzkości niczym Winklierd).

 

Rada ode mnie dla autora: Pozdro i poćwicz, ale nie zapomnij uspokoić uprzednio horomormonów.

Hehe powiem dosc specyficzna opinia. Od czasu rozpoczecia do chwili obecnej minelo juz 1,5 rokui mysle ze nieco zmienilem styl i skladnie Jakbys czytal dalej dowiedzialbys sie o tym ze ze "Slodkich Shippingów" wpadamy m odrobinke mroku krok po kroku poznajac tajemnice pewnej wojny...Pozdrawiam i zapraszam do dalszej lektury ^^

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja muszę to powiedzieć

 

- Applebloom! - Podniosła glos - Co Ty tu robisz? - Spytała.

- Ja... Ja spaceruję, tak jak ty - To była Applebloom, jej młodsza siostra.

No ku&@a nie zgadłbym! 

 

Sorki ja mam taki swój mały zmuszacz w czaszce który każe mi to pisać.

 

Ale jak fanfic niezły

Edytowano przez Blazing Heart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu to przeczytałem...czas na OPR-obrona przeciwlotnicza rakiet,czytaj OPIERD#L

 

 

Fabuła:ty jesteś koksem który ma ocalić przeszłość,co z tego,że nie jesteś stąd,nic nie wiesz o tym świecie i istnieje pierdyliardy kuców,które lepiej się do tego nadadzą.

Dialogi:Zmasakrowane jak lewak przez JKM.

Gramatyka:

grammar-nazis-start-crying-when-they-see

Shippingi:JEB 2-3 dni i już Derpy gotowa zrobić dla niego/mu wszystko.

Postacie:pogubiłem się w połowie...

Formatowanie tekstu: spacja i od razu przeniesienia akcji,przez to nieczytelne,a wystarczyły chociaż 3 kropki na środku

Tempo akcji:Zapierdziela szybciej niż wehrmacht we Francji/chytra baba z Radomia na wigilię 

Błędy logiczne:Cała masa np. skąd wiadomo,że to oni byli elementami?

 

Pominę już pomieszane imiona i fragmenty(roz. 10)

 

Podczas czytanie tego fica miałem ochotę popełnić seppuku za pomocą plastikowego widelca z pobliskiej budki z kebabami.

 

 

OCENA KOŃCOWA

( w spoilu bo mogę dostać warna)

Ciesz się, że jest świąteczny czas. Tylko usuwam - jak krytykować to z kulturą~Dolar84

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu to przeczytałem...czas na OPR-obrona przeciwlotnicza rakiet,czytaj OPIERD#L

 

 

Fabuła:ty jesteś koksem który ma ocalić przeszłość,co z tego,że nie jesteś stąd,nic nie wiesz o tym świecie i istnieje pierdyliardy kuców,które lepiej się do tego nadadzą.

Dialogi:Zmasakrowane jak lewak przez JKM.

Gramatyka:

grammar-nazis-start-crying-when-they-see

Shippingi:JEB 2-3 dni i już Derpy gotowa zrobić dla niego/mu wszystko.

Postacie:pogubiłem się w połowie...

Formatowanie tekstu: spacja i od razu przeniesienia akcji,przez to nieczytelne,a wystarczyły chociaż 3 kropki na środku

Tempo akcji:Zapierdziela szybciej niż wehrmacht we Francji/chytra baba z Radomia na wigilię 

Błędy logiczne:Cała masa np. skąd wiadomo,że to oni byli elementami?

 

Pominę już pomieszane imiona i fragmenty(roz. 10)

 

Podczas czytanie tego fica miałem ochotę popełnić seppuku za pomocą plastikowego widelca z pobliskiej budki z kebabami.

 

 

OCENA KOŃCOWA

( w spoilu bo mogę dostać warna)

Ciesz się, że jest świąteczny czas. Tylko usuwam - jak krytykować to z kulturą~Dolar84

Jesli chodzi o bledy to owszem sa i beda.W koncu jestem tylko czlowiekiem. Wydaje mi sie ze zrozumialbys podane przez ciebie przyklady jesli czytal bys ze zrozumieniem. PS w rozdziale 10 owszem sa bledy ale tylko w otografii. Nie ma przekrecania imion i pomieszania fragmentów. Wszystko jest tak jak powinno. Dziekuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przeczytałem, tekst jest moim zdaniem nawet dobry. Od cholery blenduw, ale gdzieś tam napisałeś, że to przez brak klawiatury polskiej. (Nie rozumiem tego, przecież to tylko problem z oprogramowaniem, wystarczy odpowiednie sterowniki wgrać.) Mimo wszystko - akcja leci ciut za szybko, mogło być trochę wolniej. Trochę błędów logicznych, fabularnych, z niektórymi postaciami... Bym tak ocenił w skali dziesiętnej na "7". Aha, prośba, znajdź sobie korektora, kogokolwiek, bo jeśli nie zamierzasz nic z klawiaturą robić, to ci się oni przydadzą. I nam też.

 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Temps pour la grande finale! 

 

Czyli Pillster postanowił sprawdzić, o co tyle krzyku i kto śmie zakłócać jego spokój. Jedni krzyczą że dobre, inni że złe, nadszedł jednak czas rozstrzygnięcia. Oczekujcie na edita, panie i panowie! Niech się zacznie koniec! 

 

Edito numero uno, czyli prolog + rozdziały 1-3 (jakby nie były takie przykrótkie to bym na nich zakończył. Poprawka - wywołały u mnie taki niesmak, że na nich zakończyłem).

 

Po pierwsze - brak polskich znaków, co mocno wali po oczach. Ortografia kuli się z przerażenie w najdalszych kątach pokoju bez klamek, w którym ją zamknąłeś. TO ma być tekst po korekcie? Na 30 stronach mojego fika bez żadnej korekty nie znalazłby tyle errorów co tutaj na pięciu. 

 

Po drugie - akcja zapieprza jak T-34 pod Kurskiem. Infantylne dialogi, fabuła idzie do przodu na złamanie karku i NIE, nie podaruję zrobienia z AJ i w ogóle rodziny Apple takich idiotów! Jakby mi wpadła ognista kula do stodoły to bym się z nią nie przyjaźnił, ale przycisnął, a najlepiej widłami przydusił do ziemi, oczekując wyjaśnień. A tu? Jakiś burak wpada i od razu - "znalazłam ogiera swoich marzeń na całe życie, źrebaczki, małżeństwo, sratatata".

 

...spokojnie, Pill. Wdech i wydech. Rozumiem szybkie shippingi, raz taki u siebie zrobiłem, i choć szło sporo wolniej, to i tak było mooooocno naciągnięte, zaś tu... Jak to powiedział Drzewiec - "Nie ma w języku Elfow, Entów i Ludzi słów zdolnych wyrazić tę zgrozę". Za szybko! O - wiele - za - szybko! Tak, że całość wzbudza całą gamę uczuć - od żalu aż po niesmak. 

 

Po trzecie - ostatnia szpila. Viper pisze się nie przez "W" ale przez "V". Red Viper, Dodge Viper i tak dalej. 

 

Panowie i panie - jestem szanującym się pisarzem i czytelnikiem, dla was przetrwałem cale to... obrzydzenie, jakie zafundowały mi trzy pierwsze rozdziały z prologiem. Jeden z gorszych fików jakie czytałem, niestety. Ocena - 0,7/10. Tak na zachętę. Omijać z daleka. 

Edytowano przez Pillster
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet w Sodomie i Gomorze nie działo się tak źle jak tutaj. Ortografia leży, szybkość akcji jest zabójcza i do tego leci jak pijany messerschmitt. Do tego nieoznaczone zmiany miejsc akcji np.: jesteśmy w lesie z całą grupką, a zaraz nie wiadomo kiedy przenosimy się do zamku. No i jeszcze jedna rzecz. Przeczytałem koniec 3 razy ale dalej nie wiem KTO JEST NA KOŃCU bo na pewno nie Celestia.

Ale nawet w Sodomie znalazło się pięciu sprawiedliwych. Fabuła, gdyby nie zapierdzielała jak durna i ją dopracować to mogłaby być dobrym materiałem.

Podsumowując jeśli chcesz to przeczytać, wyłącz myślenie, bo ci mózg zeżre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mala informacja dla czytelników. Tekst owszem jest z bledami mimo iz przechodzil przez 3 korektorów. Dopiero trzeci korektor (rozdzialy 11 -17) zrobil to dobrze. Drogi Pillsterze, po piersze primo nigdy nie zrobil bym idiotów z rodziny Apple. Zbyt bardzo ja cenie, po drugie primo, w pierwszych trzech rozdzialach nie dowiesz sie niczego konkretnego. Wlasciwa fabulka rozpoczyna sie nieco pózniej. Takze jak juz oceniac to calosc a nie tylko fragment i to pisany w czasie kiedy nie mialem jeszcze zbytnio pomyslu na reszte fabulki. Drogi Add, Postac której szukasz narobila sporo szumu w ostatnich czterech rozdzialach. jesli przypatrzysz sie szczegolom, to bez trudu znajdziesz odpowiedz. A teraz do rzeczy. RoE trafilo do nowej korektorki, majacej poprawic caly fik. Juz niedugo bedzie mozna zobaczyc efekty Mozliwie ze owa pegasi zajmnie sie tez kolejnymi czesciami RoE. Poki co powstala fabula na dwie kolejne czesci i dwa opowiadania dodatkowe.Zachecam tez do lektury "Winter Apple" i "List do Ariany" Dziekuje wam za komenty, zarówno te zle jak i dobre..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...