Skocz do zawartości

The Rise Of Equestria Project [NZ][Seria][Adventure][Dark][Shipping][Violence][Mystery]


D.E.F.S

Recommended Posts

 

 

 

Rise of Equestria na przestrzeni lat, zyskało tytuł "Zmora Polskiej Sceny Fanfikowej" Po części sie zgodzę z tą teorią. Fanfic miał trafić do lamusa, by tam został na zawsze zapomniany. Ale.. Pojawiło sie światełko w tunelu. Pomyślałem sobie "A może by tak jeszcze raz..." Tak właśnie narodził się pomysł Rise Of Equestria Project. Tym razem z porządną korektą i polskimi znakami. Wersja bardziej czytelna i przyjemniejsza dla oka. Wszelkie błędy fabularne, zostaną wyjaśnione w kolejnych częsciach. Zapraszam was na rewitalizację. :3

 

 

 

Fire Sky nie pochodzi z Equestrii. Został ściągnięty ze świata dwunożnych istot. Teraz musi się odnaleźć w zupełnie obcym świecie. Nie wie jeszcze, że zostanie wysłany w niebezpieczną podróż w czasie, pełną paradoksu. Od tej podróży zależy los całej Equestrii. Na szczęście nie jest sam. Towarzyszy mu pegaz imieniem Shadow Storm. A to nie jedyna opowieść...

 

 

 

Przed Koszmarem

 

Synowie Wiatru

 

Nowa Liga Znaczkowa

 

Shadow

 

Czarny Pegaz

 

Rise of Equestria 2014

 

Apple

 

Ostatnia Gorzka Łza

 

List do Ariany

 

Ostrze Wieczności Zapowiedź

 

Edytowano przez D.E.F.S
porządki
  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zaciekawiony twórczością zawitałem tutaj i mam pytanie:

To jest sen coś w rodzaju marzeń bohatera?

Powiem krotko i w tajemnicy ze to taki sam rodzaj ponifikacji jak ten uzyty w "Biurach Adaptacyjnych" wszystko wyjasni dokladnie Celestia. Dzis wieczorem jak wrocez pracy wrzuce kolejny fragment

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się nawet ciekawie, ale człowieku - poprawaj błędy ortograficzne bo aż oczy bolą od czytania.

Jesli chodzi tu o calkowity brak jakichkolwiek polskich liter, ktore zapewne sprawiaja problemy w czytaniu, to bardzo przepraszam. Dzialam na angielskim sprzecie gdzie nie moge ustawic polskich znakow na klawiaturze.

_______________________________________________

Pytanie do czytelnikow.

Czy chcielibyscie wiedziec co w nocy przytrafilo sie Pinkie i Rainbow?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak opowiadanie zapowiada się ciekawie i jest dość intrygujące. Ale mam jedną prośbę popraw błędy ,nie chodzi mi tyle o ortografie ale o to ,że w niektórych słowach brakuje liter. A i bym zapomniał w 1 rozdziale rozwaliłeś mnie totalnie wrzucając do opowiadania stereotyp związany z Pinkie Pie i Rainbow Dash. Pozdrawiam i czekam na więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne, trafiłem tu właśnie od miśka, bardzo mi się podoba , niecierpliwie czekam na ciąg dalszy :).

Przez ostatnie kilka dni okolicznosci przeszkodzily w pisaniu. Dzis w nocy napisze kolejny fragment i postaram sie robic to systematycznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...