Skocz do zawartości

The Rise Of Equestria Project [NZ][Seria][Adventure][Dark][Shipping][Violence][Mystery]


D.E.F.S

Recommended Posts

Jest szansa żebyś dodał dzisiaj coś jeszcze ?

Przepraszam bardzo ale sam nie wiem. Wybieram sie na spotkanie z pewna dziewczyna i pewnie wroce poznym wieczorem.

Powiem tak, wszysko zalezy od wyniku spotkania.

W najgorszym przypadku dokonczenie R2 i rozpoczecie R3 pojawi sie jutro

Jeszcze raz przepraszam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ISIS Chan

Świetnie to się czyta, aż męką jest czekać na kolejne części :). I o ile się nie mylę to zakochanie Applejack jest widoczne z tego samego powodu z jakiego było widoczne u Shining Armor'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że piszesz w wordzie lub innym programie i wrzucasz potem na dysk google. Nie jest to może jakiś błąd, ale uniemożliwia komentowanie. Co jeszcze? Rażąco duża czcionka sztucznie zwiększa ilość stron. Brak polskich znaków jest... irytujący. No i do akapitów używaj tabulatora, bo kilka spacji nie załatwia sprawy należycie. To tyle odnośnie stylu. A historia dość ciekawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna historia nie mogę doczekać się więcej, a tak w ogóle to skąd Twili pomyślała, że Fire to Changerling, bo przecież Fire naprawdę lubił AppleJack nie tak jak Chrysalis Shinning Armora i teraz z tego powodu Fire nie ufa nikomu oprócz Derpy, która jako jedyna wyciągneła do niego kopyto gdy był w dołku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna historia nie mogę doczekać się więcej, a tak w ogóle to skąd Twili pomyślała, że Fire to Changerling, bo przecież Fire naprawdę lubił AppleJack nie tak jak Chrysalis Shinning Armora i teraz z tego powodu Fire nie ufa nikomu oprócz Derpy, która jako jedyna wyciągneła do niego kopyto gdy był w dołku

A wiec po pierwsze Fire nie ma CM a jest doroslym pegazem, po drugie znalazla w starych ksiegach postac sprzed tysiecy lat o takim samym wygladzie i imieniu. Fakt Derpy jako jedyna wyciagnela kopytko. Nie zapomnijmy jednak o Dash ktora bronila pegaza na imprezie.

Dziekuje za uwage

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm ale brak CM jeszcze o niczym nie świadczy, a to że kiedyś istniał pewien Changerliing o podobnym wyglądzie i imeniiu nie oznacza, że to ten sam, bo w końcu ile musiałby mieć lat ? w tym momencie Twi zachowała się jakby należała do FOL albo jak kompletna idiotka co mi nie do końca pasuje, bo wiem że jest inteligentna w sprawach wiedzy i że potrafi zbierać info i dopiero potem wydać osąd (czyż nie zrobiła tego próbując rozgryźć "Tiki" Pinkie), a tu po prostu uwierzyła w tekst w książce zamiast sprawdzić czy to co tam pisze jest prawdą

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Twi jest az nad to inteligentna. Jednak spojrz na Jej zachowanie od poczatku pojawienia sie w "RoE". Jest cyniczna i niezbyt chetna do pomocy. W czwartym rozdziale zostanie wyjasnione dlaczego. ps. Nie ma mowy o zadnym Changelingu. Twi myslala ze Fire jest changelingiem, ktory przybral ksztalt kucyka z ksiegi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...