Skocz do zawartości

The Rise Of Equestria Project [NZ][Seria][Adventure][Dark][Shipping][Violence][Mystery]


D.E.F.S

Recommended Posts

Potwierdzam, chcemy więcej, zaglądam tu codziennie by sprawdzić czy jest aktualizacja :fluttershy4:

P.S.

Szkoda mi tej biednej Applejack :twiblush2:

Owszem szkoda AJ. Bardzo lubie te postac. W "dwójce" wszytko jej wynagrodze. Do zakonczenia "RoE" zostaly 2-3 rozdzialy. Mysle ze uporam sie z tym w dwa tygodnie. Najblizsza aktualizacja pojawi sie jutro wieczorem. Bedzie to dokonczenie roz 4 i byc moze poczatek roz 5. No to tyle z ogloszen.

Zachecam do komentowania fabuly. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna, to jest trochę dziwne.. W drodze do szkoły 3 rozdziały przeczytałem do tej pory (telefon), no i jak przeglądając 4chana czasem nawet nazwijmy to 'cloparty' widzę (uwierzcie, mimowolnie :D) i nie wywołują one na mnie żadnego wrażenia, to czytając o czułościach Rainbow x Pinkie jakoś dziwnie zniesmaczony się czuję ;p Ale całościowo fanfic mi się podoba, będę czytał na bierząco jak wyjdą nowe chapterki :fluttershy5:

@EDIT

Wiem już dlaczego tak jest :yay: Arty takie czy inne przedstawiają postacie bajkowe, a jak czytam to wyobrażam sobie to wszystko bardziej realistycznie. No nie powiem wam że wyobrażam sobie konie, ale takie bardziej realistyczne kucowe-kuce :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie Roe jest świetne. Nigdy bym się nie spodziewał że Twi może się tak zachować i to tylko z powodu "miłości". Wysuwanie niepopartych niczym oskarżeń to jedno, ale to co Twi zrobiła w najnowszym rozdziale jest już kompletnym szokiem dla mnie - to nie jest "moja" Twi, którą lubię ,jakby zwariowała i to gorzej niż w "Lesson Zero". Ten brat Rainbow - Shadow Storm musi być Changelingiem, bo gdyby tak nie było, to Twi nie zrobiłaby takiej głupoty. Co do reszty wątków to podobała mi się reakcja Fire'a na Dinky - na początku lekki szok, ale potem naprawdę ładnie się zachował, po za tym naprawdę słodko wygląda z Derpy w parze. Co prawda nie lubię gdy w Ficach jest dużo lukru, ale tu, mi to nie przeszkadza, a nawet zachęca aby danej czytać. Trochę mi tylko żal Applejack, ale mam nadzieję, że wszytko się dla niej dobrze skończy i czekam na kolejny rozdział

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm powiem jedno, zaczyna się robić interesująco. Człowiek musi ocalić Equestrię, ciekawe przed jakim złem i wyjaśniła się sprawa tej pielęgniarki, która mnie trochę nurtowała.Celestia mogła jednak w inny sposób Fire'a do Canterlotu sprowadzić - mogła powiedzieć przecież Twi o tym wszystkim, wtedy Fire Sky nie byłby narażony na tyle smutnych zdarzeń, ale to tylko potwierdza moją tezę, że Celsetia jest co Prawda miła, ale w stosunku do poddanych jest raczej mało otwarta i sztywna w przeciwieństwie do Luny, która z zewnątrz może się wydawać wyniosła i sztywna, ale tak naprawdę jest bardzo otwarta i z każdym się dogada

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy rozdzial niezły;p Twi dostała troche za swoje wygłupy, teraz mam nadzieję że pozbędą się Shadowa (changelinga), a Twi wróci do swojego normalnego sposobu bycia;p

Idziecie zlym tropem. Nie pozbede sie Shadowa gdyz to jedna z postaci kluczowych. Twi wroci do swoich dawnych zachowan. Jednak zanim do tego dojdzie pojawi sie jeden bardzo wazny watek.

Dziekuje wszystkim za madre komentarze. Zapraszam do dalszego komentowania.

PS Bylbym zapomnial kolejny updata 5 chaptera... :lyra2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i teraz się zaczyna akcja. W sumie nie dziwię się, że Celestia się wkurzyła na Twi, bo ja sam bym się tak zachował , ale Shadow też dostał niezłą karę w iście Gandalfowskim stylu [właściwie to dużego wyboru nie miał , albo pomoc Firerowi w misji,albo life ala Discord ], a jego zachowanie gdy widzi naszą technologię po prostu bezcenne, a niby uważa się za kozaka, jestem zaiste ciekaw czy może pomóc Firerowi czy raczej będzie kulą u nogi i marudą , bo na to się zanosi i czekam na końcówkę rozdziału

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...