Skocz do zawartości

Urocze znaczki


Artis25

Recommended Posts

Znów się spotykamy ;). "Urocze" znaczki o idealne tłumaczenie z angielskiego. Ogólnie mówimy na nie po prostu: znaczki. Są one małymi obrazkami na bokach kucyków koło ogona, które odzwierciedlają najlepiej wykonywaną czynność przez kucyka. Kucyk musi lubić to zajęcie, a także często jest przyszłością, czyli np. Pinkie Pie ma znaczek balonów, i zajmuje się właśnie nimi oraz imprezami. Uwaga- jeśli cały czas robisz różne rzeczy, żeby TYLKO zdobyć znaczek, to go nie zdobędziesz. Musi to być sytuacja, taka po prostu- Applebloom, Scootaloo i SwettieBelle dostały znaczki ""odmieniając"" Diamond Tiarę, i wcale nie starały się o to tylko dla znaczka- ale je dostały. Moim zdaniem gdy kucyk zrobi coś, co będzie jego przeznaczeniem, wyzwala się w nim jakaś moc i wytwarza przedstawiający "przeznaczenie" obrazek. Mam nadzieję że coś pomogłam ;)

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło ci tylko o kanoniczne informacje, czy także o nasze teorie i spekulacje?

Jeśli także opcja nr.2, to mam tutaj całkiem duże pole do popisu.

  • teoria "znaczkowej księżniczki": jakiegoś alikorna nie pokazującego się ludowi Equestrii, na tyle nieznanego, że kuce są nieświadome jego istnienia bądź ewentualnie najstarsze z nich znają jakąś legendę. Owa istota jest spokrewniona z Celstią i Luną (a: ich siostra, b: córka którejś z nich lub ogólnie rzecz biorąc daleka krewna z młodszego pokolenia), albo jest po prostu jakimś skrzydłorogiem znalezionym pomiędzy pospólstwem. Jej zadaniem jest projektowanie znaczków dla kuców, bowiem jest wszechwidząca (ale nie zna przyszłości - to za bardzo op nawet dla właściwie boskiej istoty). Na jej zadku widnieje cm, który właśnie tworzy/jakiś symbol malarstwa bądź projektowania, a na nim właśnie kreowany cm/cała jest pokryta cmkami, à la cutie pox :rainpriest:
  • znaczek zdobywany w częściach, co polecałabym dla cmc. Znaczyłoby to, że np. Kurczak dostałby środkową część swojego znaczka po wykonaniu jakiejś trudnej ewolucji na skuterze, a tarczkę razem z resztą kompanii przy pomocy Dimond Tiarze.
  • znaczek pojawiający się stopniowo, w trakcie robienia jakiejś czynności, np. mały źrebak zaczyna się uczyć tańczyć-pojawia się bardzo blady rysunek. W każdy czwartek, po lekcji baletu staje się coraz wyraźniejszy, a po pierwszym występie błyszczy pełnią blasku.
  • znaczki maskujące: dla złodziei, szpiegów, zabójców... Wersja 1: znaczek zwyczajnie i po prostu dwuznaczny. Wersja 2: cm widoczny na co dzień obrazuje jakąś inną umiejętność, dopiero po zgoleniu sierści ukazuje się prawdziwy.
  • znaczek "rozlewający się" na całą nogę". Np. kuc z cm przedstawiającym dzbanek z rozlanym mlekiem ma całe tylne nogi białe (Z resztą cały jest łaciaty, więc za dużo mu to nie szkodzi).
  • uroczy znaczek przedstawiający specjalną umiejętność, a nie zawód, tzn. np. pocieszanie, pomoc innym, tworzenie czegoś z niczego, samotna wędrówka, opowiadanie historii. Z resztą jest to częściowo pokazane w serialu.
  • cm zmieniający się w ciągu życia.
Edytowano przez Efei
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Ahhh szkoda że ludzie nie mogą mieć takich znaczków, nie siedziałbym wtedy beznadziejnie przy kompie tylko robił to do czego mam talent a tak to się on marnuje bo go nawet jeszcze nie odkryłem. Mam 15lat i myślę że człowiek może mieć talent coś w stylu znaczka tylko że nie wyskoczy mu na boczku. Poprostu będzie miał do tego smykałkę :D 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...