Skocz do zawartości

Michu_MLP_jest_super

Recommended Posts

48 minuty temu TalkativeCloud napisał:

to zapraszam na wikipedie. dziewczyna ogladajaca mlp nazywa sie pegasis, a chlopcy sa glownie okreslani bronym

To by znaczyło, że moja mała kuzynka jest pegasis :P Prawdziwa pegasister jest dojrzałą kobietą (rzadko nastolatką), ma własnego OCtka, przynajmniej jeden gadżecik nie ze Smyka czy innego ToysRUs'a, jeździ na meety lub przynajmniej chce i ma deviantarta ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Silicius napisał:

Ja bym powiedział, że brony to człowiek płci męskiej który rozumie czym jest fandom MLP i chcę do niego należeć.

Sam miałem 13 lat jak tu dołączyłem(teraz 14) i nie widzę powodu, żeby nie nazywać mnie bronym,,,

No dobra, ty i parę innych facetów jesteście wyjątkami ^^

PS Przepraszam za post pod postem ^^

Edytowano przez Velvie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu Silicius napisał:

Ja bym powiedział, że brony to człowiek płci męskiej który rozumie czym jest fandom MLP i chcę do niego należeć.

Sam miałem 13 lat jak tu dołączyłem(teraz 14) i nie widzę powodu, żeby nie nazywać mnie bronym...

Dobrze! Już! Bez kłótni proszę. Każdy powiedział to co chciał ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gównoburza bardzo pomocna. Z chęcią się przyłączę. Jest różnica między fanem serialu a bronym (bronisławem ) a pegasis.

Można lubić serial jak każdy inny ale określenie brony bardziej odnosi się do człowieka w fandomie tj. społeczność fanów, czyli też wszystkie fanficki, fan arty, dyskusje z ludźmi. Tak z grubsza to tyle. Dlatego np. 8 latek, 30 latek oglądając serię może ale nie musi być bronym. Inny przykład?

S.t.a.l.k.e.r

Można grać jak we wszystko inne, ale są fani zagorzali. (w tym ja )

Mamy ,,fandomowe" zajęcia, (zona nysa, forum, przysposobienie obronne, zainteresowanie militariami, ochroną przeciw radio/chemiczną,

Są arty, opowiadania, kolekcje... To nie reguła ) Choć tu brakuje trochę organizacji i ogarnięcia.

Przykład mam nadzieję dobry.

A do autora: poznawaj ludzi, odkrywaj ,,dzieła" fandomu, dyskutuj, nwm jak masz talent to rysuj, pisz, a może muzyka? Możliwości jest wiele. Ale przede wszystkim: trzymaj poziom wypowiedzi i nie zwariuj w żaden sposób. Pozdrawiam

Leszy.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...