Skocz do zawartości

Uśpiony Płomień [Z][Normal][Adventure]


Argaris

Recommended Posts

Witam. Jestem nowy na forum i konto założyłem głównie dla opublikowania fanfica (choć to może się zmienić) tak więc bez zbędnych ceregieli:
Główną bohaterką jest moje OC - Sheya'trith będąc pół-demonem zamiast wychowywać się wśród przedstawicieli własnej rasy, zostaje wysłana do Equestrii, bez wiedzy o rodzicach i swoim prawdziwym pochodzeniu. Po kilku latach wędrówki po Krainie na Powierzchni trafia do Ponyville, gdzie zaczynają dopadać ją dziwne sny, a czyny są częściowo kontrolowane przez kogoś innego. Przy okazji jej nowo zdobyta moc przykuwa uwagę odwiecznych wrogów rasy demonicznej, którzy nie ośmielili się do tej pory wychylić łbów z kryjówki. Bezpieczeństwo może zapewnić jedynie podziemna ojczyzna wypełniona ogniem i lawą.

Ponieważ ma to około 119 stroń i 10 rozdziałów (+Prolog) daje link do folderu na google docs, gdzie wszystko jest już uporządkowane. Uśpiony Płomień
Zaznaczam, że jest to mój pierwszy fanfic.
Poza tym zauważyłem problem po uploadzie plików, jednak nie jest on jakiś wielki - Część tekstu źle przechodzi do następnej strony, w dodatku gdy sprawdziłem folder na 3 przeglądarkach (Firefox, Chrome i Opera) tekst inaczej przechodzi do następnej strony na Firefoxie, a inaczej na Chrome i Operze, mam nadzieję, iż nie sprawi to większego kłopotu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Całkiem ciekawy fanfic, jednakże zakończenie pozostawia niedosyt. Zmiana bohatera z protagonistycznej na antagonistycznej i ponowna zmiana na protagonistyczną w tak krótkim odstępie czasowym psuje napięcie uzyskane wcześniej. I szczerze powiedziawszy po tym jak przeczytałem ostatni rozdział, miałem nadzieję na kontynuację tematu oraz na zakończenie z przytupem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
  • 7 years later...
×
×
  • Utwórz nowe...