Skocz do zawartości

[Rozwiązane][Silnik Forum] Subskrypcja tematu


Chief

Recommended Posts

Część osób pewnie zauważyła że nie dostajemy części powiadomień o obserwowanym temacie, gdy pojawi się w nim nowy post.

Zauważyłem pewną zależność, że ja nie widzę, gdy coś napiszę jakiś kolorowy, natomiast gdy się dopytałem to kolorowy nie widzi postów zwykłych userów.

Możliwe, że problem istnieje z powodów grup, silnik wysyła powiadomienia jedynie w tedy gdy należysz do danej grupy, np moderatorów czy awatarów. ALe to można się z kimś umówić i przeprowadzić testy, by sprawdzić dokładnie.

Info o PW działa prawidłowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Chief napisał:

Zauważyłem pewną zależność, że ja nie widzę, gdy coś napiszę jakiś kolorowy, natomiast gdy się dopytałem to kolorowy nie widzi postów zwykłych userów. Możliwe, że problem istnieje z powodów grup, silnik wysyła powiadomienia jedynie w tedy gdy należysz do danej grupy, np moderatorów czy awatarów.

 

Kilka razy nie dostałem powiadomień o postach osób z mojej grupy, więc może coś innego jest przyczyną problemu.

Edytowano przez Phoenix13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Ostatnio zauważyłem, że na telefonie, nie można zaznaczyć tematu, aby otrzymywać powiadomienia o nowych postach.

Owszem jest opcja na dole każdego tematu  nVHn1.png ale po jej zaznaczeniu i odświeżeniu strony, nadal jest temat niezaznaczony i nie dostajemy powiadomienia o nowym poście.  Brakuje także tego okienka na górze każdego tematu  nVHoz.png, bardzo by się one przydało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...