Skocz do zawartości

Happy Tree Friends


SebastianRichCountryOwner

Recommended Posts

No właśnie, jakie macie podejście do tego tworu? Serial estetyką animacyjną przypominający całkiem nasze ukochane kucyki, ale chodzi w nim głównie o to, by słodkie zwierzątka ginęły w najbardziej niekonwencjonalny, widowiskowy sposób. Jesteście zdecydowanymi wrogami i nie chcecie tego kijem tykać, czy może uważacie, że estetyka radości, ślicznych zwierzątek i zabawnych widowiskowych zgonów została pokazana w nadzwyczaj genialny sposób? Ja należę do tej drugiej grupy :P Ogląda mi się to jak znakomitą, groteskową czarną komedię. I nawet ta krew i flaki nie robią na mnie wrażenia, ale śmieszą mnie :) Tu nawet nie chodzi o samo widowisko, ale sytuacje, które doprowadzają do masakry:woops:

Edytowano przez SebastianRichCountryOwner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu Artis25 napisał:

OMG nie wspominaj mi o tym i dość że to ledwie ma jakiś sens to wszędzie tylko krew i pełno wnętrzności porozrzucanych po całym kadrze

 

Po co doszukujesz się sensu w kreskówce dla dorosłych, której jedynym celem jest pokazanie się wzajemnie zabijających zwierzaków?
Trzeba mieć dość specyficzne poczucie humoru aby to docenić :bonbon2:
Albo być głupim, jak ja :shrug: 

Edytowano przez Aglet Treserka Smoków
  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18.11.2015, 22:34:26 Aglet Treserka Smoków napisał:

Trzeba mieć dość specyficzne poczucie humoru aby to docenić :bonbon2:
 

Ja należę do tej grupy :P

 

Moim ulubieńcem jest Lumpy (Niezdarek), czyli niebieski łoś. Bez niego serial straciłby bardzo dużo uroku.

 

18.11.2015, 22:27:09 GałoK napisał:

Nie oglądam kucykowego gore, alr lubiłaem sobie pooglądać, choć przestałem jakiś czas przed dołączeniem bronies. Może pora wrócić(o ile wciąż robią nowe odcinki)?

 

Przyznaję, że akurat w przypadku naszych kochanych kucyków jakoś bym nie chciał tego oglądać. Za co innego pokochałem te postacie i jakoś nie mam ochoty oglądać Applejack z flakami na wierzchu. Z kolei postaci z "Happy Tree Friends" kocha się za te widowiskowe, krwiste zgony. Jest w tym jakaś hipokryzja. A uroczych kucyków uczących o przyjaźni zdecydowanie nie chciałbym oglądać w tej roli. Krew do nich nie pasuje. Dlatego nigdy nie oglądałem obrazków tego typu w przypadku "My Little Pony: Przyjaźń to magia".

 

 

Nie piszemy dwóch postów pod rząd - używamy opcji "Edytuj" ~Decaded

Edytowano przez Decaded
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba. W dodatku jestem takim zjebem, że nawet se to na DVD kupiłam mimo, że wszystkie odcinki mam w necie :v Lubię animowane gore. Jest takie...fajne. Ale na przykład filmy typu Piła to mi się bardzo nie podobają. 

Poza tym te zwierzątka są słodkie. 

Flippy jest słodki. 

 

Najbardziej lubię Flippiego :YEtmX:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTF... przecie to jest esencja otaczającego nas świata. Wiem, pozornie nieuzasadniona przemoc po głębszej analizie okazuje się mieć sens(tak wiem bredzę)  Kurde, może to ja jestem nie normalny ale mnie to śmieszy XD, że niby HTF jest brutalne?... mało internetów widzieliście oj mało. Wszyscy jesteśmy Flippym! aaa nie... to Lumpy sorry,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to chyba przez to, że długo...heh, naprawdę baaaaardzo długo nie zaglądałam na ich stronę w poszukiwaniu nowych odcinków i jak zobaczyłam kilka nowych myślałam, że wychodziły rzadko. No nie wiem, ale mam nadzieję, że jednak robią nowe odcinki. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
58 minut temu Rapid napisał:

Achtung! achtung!- a co jeśli ktoś przebije balon obok Flippego? :P

 

Flippy próbował nad sobą pracować. Udało mu się to. Co prawda potem rozjechała go ciężarówka czy coś...ale wiadomo, że śmierci przyjaciół wesołego lasu nie można traktować poważnie xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11.12.2015 at 21:47 Uszatka napisał:

 

Flippy próbował nad sobą pracować. Udało mu się to. Co prawda potem rozjechała go ciężarówka czy coś...ale wiadomo, że śmierci przyjaciół wesołego lasu nie można traktować poważnie xD

Oczywiście bo tak naprawdę ciężarówka zginęła,a Flippy pojawi się w następnym odc :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Na serial kiedyś przez przypadek trafiłam i obczaiłam.

Najbardziej rozwalił mnie jednak opis wikipedialny, np. było coś takiego: "Ginie bardzo rzadko, ale jak już, to bardzo efektownie" (jakoś tak to szło, w każdym razie zdanie było sformuowane w tym sensie), mogło się zmienić, bo dawno czytałam, ale mówię, co pamiętam...

Nie wiem czemu, ale mnie to rozłożyło xD

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...