Skocz do zawartości

Happy Tree Friends


SebastianRichCountryOwner

Recommended Posts

  • 6 months later...
  • 2 months later...

Nowy odcinek: Blood Donor / Still Alive - Blood Donor.

 

Jest też kanał na YT z fanowskimi odcinkami na bardzo dobrym poziomie. Pozwolę sobie wstawić jeden film z tego kanału:

Spoiler
Spoiler

Niestety nie ma podstaw do warna za gore:fluttersad:

 

 

Odcinki z serii Still Alive można kupić na stronie Mondo Medii przed premierą. Powyższy kanał też zamieszcza "Still Alive" w nazwach odcinków, ale to na pewno nie są te same.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Haha, no to grubo. Nie spodziewalem sie znalezc tematu poswieconego HTF. Dawno temu tez ogladalem ten serial w opór. Kiedys istniało nawet oficjalne, polskie forum poswiecone tym animacją. Mozna powiedziec iz to w przypadku tej produkcji mialem pierwszy raz stycznosc z czyms co obecnie nazywa się "fandomem", ale wtedy nikt z nas nie umial nazwać spolecznosci jaką stworzylismy. A bylo nas niewielu. ;)

Nie wiem co sie dzieje z serialem teraz. Chyba nie bardzo chcialbym do niego wracac, bo kiedy przestawalem ogladac to odcinki robily sie na sile przeciagane, brakowało "puenty" i klimat zanikał.

Moje ulubione postacie to zawsze byli Russell, Splendid i Nutty. Przy czym bardzo lubilem prawie wszystkich. Za wyjątkiem Flippy'iego, z tym ze to juz dosyc rozwlekły temat.

I nie pamietam tytułów odcinków, stad tez nie moge wymienic tych ktore najbardziej mi sie podobały. :P

Edytowano przez ByczekPazerny
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wspominając o bajkach dla dorosłych przypomniałam sobie znów Happy Tree Friends... jejku, to naprawdę jest jedna z lepszych kreskówek, w której fabuła jako taka nie istnieje i odcinek nie łączy się z odcinkiem. Cały ten klimat, mimo że można by pomyśleć że to bezmyślne zabijanie tych kolorowych stworków, ale to...wciąga! I to jak. 

Jakiś czas temu powtórzyłam sobie parę odcinków i ah...dalej ta sama miłość do ich mordowania <3 

Oczywiście zaczynając to ogladać miałam 10-12 lat :rainderp: 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 2 years later...

Twórcy HTF odpisali komuś na wpis na Instagramie, że planują nowe odcinki na platformie strimingowej VRV. Sytuacja miała miejsce rok temu, co jak na mondomedię nie jest dużym odstępem czasu i może być dalej aktualne. VRV podobno jest czymś w rodzaju Netlflixa dla fanów anime, ale nie mogę tego sprawdzić, bo strona informuje mnie, że serwis jest niedostępny w moim rejonie.

https://happytreefriends.fandom.com/wiki/Thread:106400

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...