Skocz do zawartości

Dokument o bronies - poszukiwane osoby do wywiadów


SPIDIvonMARDER

Recommended Posts

38 minuty temu The Silver napisał:

Dostałem też potwierdzone info, że film, który ma być kręcony w przyszłości (nie wiem kiedy) będzie dostępny tylko dla nas oraz dla redakcji Medion Art Studio, więc ten materiał nie będzie upubliczniony.  

Chyba właśnie mnie przekonałeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu The Silver napisał:

Swoje już powiedziałem przez Skype. Czas minął dość szybko oraz przyjemnie się na pytania odpowiadało. Ja powiedziałem wszystko co trzeba było powiedzieć - właściwie nie musiałem nic ukrywać, gdyż miła pani redaktor już się dowiedziała o Rule34 i w końcu się do tego tematu zeszło. Największy nacisk jednak nałożyła na tą dobrą stronę fandomu - gadaliśmy o twórczości/ o nas/ o forum/grupach... nie zamierzam wymieniać wszystkiego, gdyż kolejność podejmowanych wątków była różna, a tak żadne pytanie nie sprawiło mi problemów. Dostałem też potwierdzone info, że film, który ma być kręcony w przyszłości (nie wiem kiedy) będzie dostępny tylko dla nas oraz dla redakcji Medion Art Studio, więc ten materiał nie będzie upubliczniony.  

I ja również jestem po wywiadzie. Było bardzo miło i przyjemnie. Były pytania, moje odpowiedzi i trochę śmiechu. Nic nie ukrywałem, nie musiałem się nawet bawić słowem, bo Sisi, co by nie mówić, miała dobry kontakt i zrobiła wrażenie kogoś pogodnego, kto wie co robi. Oczywiście pytanie o 34 zasadę padło:

Spoiler

- Czy 34 zasada ominęła fandom?

- Przy tak dużej społeczności i takim boomie zwyczajnie nie mogła. 

- A czy uważasz, że dlatego ludzie oglądają serial?

- Nie. Z resztą kuce i tak cały czas biegają gołe i nikt nie robi problemu. Było to nawet ciekawie wykorzystane w jednym fanfiku.... (crisis)

Więcej tematu nie drążyła.

Oczywiście były pytania co kuce zmieniły w twoim życiu, jak sie z tym czujesz, co jest najgorsze w byciu bronym i sporo innych pytań. Ogólnie fajna sprawa, taki wywiad. Chętnie zobaczę co z tego wyjdzie. 

Spokojnie można brać udział (zwłaszcza pegasis i humaniści, bo podobno ich mało w fandomie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
23.11.2015 at 14:19 Littlepip napisał:

Po jakości i treści komentarzy pod poprzednim tego typu filmem, występ w w czymś takim to czysta kompromitacja.

A ja bym się "skompromitowała" dla dobrej sprawy jeżeli ten dokument ma być lepszy os tego ktory widzałam, to z chęcią bym w nim wystąpiła :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...