Skocz do zawartości

Recommended Posts

25 minuty temu Fugas napisał:

Ten fandom nie tyle co umiera co stracił swoje pierwotne wartości.

Stracił pierwotne wartości ? Czemu tak uważasz? Może nie jestem na tym forum tak dużo czasu ale w fandomie jestem od dawna. I uważam ze zachowanie się nie zmieniło. Jesteśmy bronies i pegasis, ale jesteśmy też ludźmi, a nie maszynami które podążają ze określonymi zasadami.  fandom się nie zmienia ale nie którzy ludzie tak, może trafiłeś na takich którzy nie specjalnie idą za takimi wartościami. ale fandom to nie tylko wartości i zasady. Kazdy ma indywidualne podejscie, ma pewne, moze nie kompletne wartosci ale to nie jest wazne. Wazne jest to co myslimy o mlp i to ze jestesmy razem w fandomie. To moje zdanie ^.^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu Fugas napisał:

Ten fandom nie tyle co umiera co stracił swoje pierwotne wartości.

Jakie wartości? "Love & Tolerate" to żart/mem, nie przesłanie serialu, a "friendship is magic" jakoś się gdzieś tam uchowało.

Edytowano przez Ylthin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Cahan napisał:

Ok, przekonaliście mnie. Idę nieść szczęście, radość, miłość, przyjaźń i tolerancję. Ktoś chętny :crazytwi:?

Po tym co widziałem z twojej strony, to za żadne skarby tego świata, bo innego to i owszem. :forgiveme:

Edytowano przez Fugas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywność fandomu jest w dużej mierze zależna od serialu, pikująca w dół jakość odcinków przekłada się na spadającą popularność kucyków. Mnie do fandomu przyciągnął sezon pierwszy i twórczość z nim związana. Sezon piąty nie jest może tragiczny, ale to już nie to samo. Przykładowo, Starlight Glimmer nie jest źle zrobioną postacią, ale ciężko ją porównywać z Nightmare moon czy z Discordem. Fandom inspiruje się serialem, a nowe sezony nie dostarczają odpowiednio dużej ilości dobrego materiału do wykorzystania. Takie są fakty i nic na to nie poradzimy. Możemy być aktywni, tworzyć, spotykać się i dyskutować, ale to nie zmieni ogólnej tendencji. 

Edytowano przez Phoenix13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ratujcie Norwegów to też są ludzie!( kto zajarzy skąd ten tekst?) Pamiętam że gdy twi została cebulakiem, eeee....znaczy księżniczką/A...Alicornem to na pewnej fajnej stronie, w dziale mlp, leciała muzyczka jak na straganie w Stambule. Gromy leciały że to koniec, a niewiasty płakały, normalnie armagedon i apokalipsa w jednym. Niestety faktem jest że sporą rolę w aktywności fandomu odgrywa serial... zły sezon? fandom idzie na dno jak Titanic, dobry sezon? hip hip hura uratowani!... serio nie do końca ogarniam jak to działa, ale jakoś działa. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...