Skocz do zawartości

Sam Synthis - Into the Everfree | [LPMV] Lyrics Pony Music Video


Szonszczyk

Recommended Posts

Witam wszystkich! Jest to mój drugi zaczęty temat na tym pięknym forum także proszę o wyrozumiałość. Ostatnio bawię się w Adobe After Effects i zrobiłem ten oto filmik: Sam Synthis - Into the Everfree | [LPMV] Lyrics Pony Music Video. Nie jest to może profesjonalny filmik, ale jest to moje pierwsze porządne spotkanie z AE (po vegasie). Tworzenie tego filmika zajęło mi około 12h, w vegasie było by to 3-4, ale efekt byłby niczym w porównaniu z tym na co pozwala AE. Bardzo proszę: jeśli się wam spodoba dajcie like, a jeśli nie to przynajmniej nabijcie trochę oglądnięć :D Komentarze BARDZO mile widziane, także te negatywne (tylko bez niepotrzebnego hejtu proszę).

Mam nadzieję, że jednak wam się spodoba i będę mógł jeszcze jakiś tego typu filmik dla was zrobić.

Pozdrowienia,

MasterOfRainbows (w grach Szonszczyk).

 

Ps. Nie miałem pomysłu na nazwę więc wymyśliłem to coś: LPMV - Lyrics Pony Music Video, bo dlaczego nie? :)

Edytowano przez MasterOfRainbows
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie - prześwietna robota!

Oprócz tego, że muzyka jest świetna (choć nie twojego autorstwa) to tutaj zasługujesz na pochwałę za płynności oraz same dodatki, które wtapiają się w tło i pozwalają zachować klimat otoczenia. Właściwie nie mogę się do niczego zbytnio przyczepić, także czekam na jakieś inne produkcje tego typu. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 hours ago, CalevaN said:

Jak dla mnie - prześwietna robota!

Oprócz tego, że muzyka jest świetna (choć nie twojego autorstwa) to tutaj zasługujesz na pochwałę za płynności oraz same dodatki, które wtapiają się w tło i pozwalają zachować klimat otoczenia. Właściwie nie mogę się do niczego zbytnio przyczepić, także czekam na jakieś inne produkcje tego typu. Pozdrawiam.

Dzięki :D Nowe będą jak mnie wena jakaś dopadnie (i czas się znajdzie, a z tym ostatnio słabo) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
On 25/11/2015 at 11:46 PM, MasterOfRainbows said:

Dzięki :D Nowe będą jak mnie wena jakaś dopadnie (i czas się znajdzie, a z tym ostatnio słabo) :D

Czasu nie mam, ochoty nie mam, całki mam, ale i tak coś tam w After Effects robię: Aviators ft. 4everfreebrony - Reach (All Along) | [LPMV] Lyrics Pony Music Video

NIE JEST DOKOŃCZONE :) Robię ten filmik od tygodnia i to jest dopiero początek, dopiero część tego co chcę w tym filmiku zrobić. Jest to remake mojego starego filmiku z mojego drugiego konta na yt: Nieznane Melodie #3: Aviators - Reach(All Along) (feat. 4everfreeBrony) który to zrobiłem około 15 miesięcy temu i nie zadowala mnie w pełni jego przezemnie wykonanie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...