Skocz do zawartości

Piosenki o waszych OC (czy tam jego historii, życia)


ComingTrueMusic

Recommended Posts

Postanowiłem, że  wprawie się w komponowaniu muzyki i pisaniu tekstów piosenek. O swoim fanfiku i jego świecie powstaje parę kawałków ale muszę zrobić sobie od nich przerwę i pośpiewać o czymś innym, zatem wymyśliłem swej głowie, że skomponuje kilka piosenek o waszych oc'kach i ich przygodach, życiu itd. Ten kto jest zainteresowany niech pisze pod tematem o szczegóły, bądź do mnie na pw.

(już się boj... znaczy ciesze:rarity4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poproszę piosenkę o mojej oc :3

Skyline Drop

Wygląd: ( jeśli jest potrzebny) Jest to niebieska pegazica o różowych oczach w kształcie Twilight, pastelowo- różowych, prostych włosach z grzywką i spiętym z tyłu kucykiem. Ogon ma też prosty. Jej znaczek to chmurka otoczona trzema żółtymi gwiazdkami.

Charakter: Jej wielkim marzeniem jest mieć róg. Nie czuje się dobrze jako pegaz, mimo iż jest dobra w lataniu. Ma dar do wykonywania drobnych sztuczek skrzydłami ( lewitacja przedmiotów, niszczenie) ale nie zawsze umie władać swym darem. Nie ma prawie do niczego talentu, jej zdolności manualne przypominają szyjącą Applejack. Ma miły charakter. Jest introwertykiem. Jej wadą jest tchórzliwość i obżarstwo, najczęściej chipsami. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu Seleniumen napisał:

To poproszę piosenkę o mojej oc :3

Skyline Drop

Wygląd: ( jeśli jest potrzebny) Jest to niebieska pegazica o różowych oczach w kształcie Twilight, pastelowo- różowych, prostych włosach z grzywką i spiętym z tyłu kucykiem. Ogon ma też prosty. Jej znaczek to chmurka otoczona trzema żółtymi gwiazdkami.

Charakter: Jej wielkim marzeniem jest mieć róg. Nie czuje się dobrze jako pegaz, mimo iż jest dobra w lataniu. Ma dar do wykonywania drobnych sztuczek skrzydłami ( lewitacja przedmiotów, niszczenie) ale nie zawsze umie władać swym darem. Nie ma prawie do niczego talentu, jej zdolności manualne przypominają szyjącą Applejack. Ma miły charakter. Jest introwertykiem. Jej wadą jest tchórzliwość i obżarstwo, najczęściej chipsami. 

Podaj temat, wątek przewodni i klimat piosenki bo inaczej napisze piosenkę o torach na przykład.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Tu moja OC]

A raczej jej opis delikatny. Co do historii to powinna wyglądać inaczej. Ogółem jest dzieckiem które uciekło z domu (Tak jak 70% kiczowych OC) i wychowywało się w odosobnieniu aby nie ranić innych. Ma siostre Fektus z którą się nienawidzi w dzieciństwie (Fektus jest z romansu jej matki z jednorożcem i sama Fektus też jest jednorogiem). Bla bla bla. Nikt nie wie co robiła kiedy tam była (Bo nie chce mi się wymyślać). Po pewnym czasie wraca do Equestrii i spotyka ogiera w którym się zakochuje. Mają związek który rozpada się głównie z jej winy i później schodzą się znów razem. Tak z 8 razy xd (Wszystko oparte na rp). Miała też znajomych sporo ale z biegiem czasu zostawili ją. Nikt nie wie gdzie ona sama się teraz znajduje. (Bo nie gram nią rp. Nie mam z kim :I Po za tym była moją tulpą i ostatnio jej nie widuje ;-; )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku, to super!

Wygląd mojego OC chyba nie jest ci potrzebny, ale jakby co... mój av i tło na profilu

Historia: Emerald Shade jest synem kryształowego kucyka i jednorożca, w dawnych latach uczył się sztuki Czarnej Magii (magii króla Sombry), postanowił z tym zerwać, gdy zmienił się w okrutną i demoniczną wersję samego siebie  (mój av)  ale nadal czuje wpływ mroku w swojej psychice.

Jeśli chodzi o tematykę piosenki: Emerald Shade zakochany w Rarity, porywa ją (gdy zmienił się w tą demoniczną wersje) i śpiewa o tym, jak to Rarity zostanie jego królową zła, oraz że zostanie z nim już na wieki i że nie musi się niczego bać. 

A jeśli chodzi o jakieś uwagi, to chciałbym aby to była żywa piosenka, ale nie Disco polo- nie lubię tego gatunku. Może być to pop, rock. Możesz stworzyć coś na wzór Be Prepere  z Króla Lwa. Czekam na rezultaty :)

Edytowano przez Broch
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Zła wiadomość dla tych, którym komponuje piosenki a mianowicie wydłuży się czas z nagrywaniem wokalu gdyż muszę zarobić na porządniejszy mikrofon a kasę, którą obecnie mam wydaje na digital piano...

Sorry ludzie:fluttercry2:

(p.s.) Kto chce jeszcze jakąś piosenkę może śmiało tu pisać lub do mnie na pw:rarityexcited:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...