Skocz do zawartości

Witajcie!


khawker

Recommended Posts

Hejka! Mam na imię Karol, mam prawie 18 lat i mieszkam w Warszawie.

MLP oglądam od ponad 3 lat, ale nie udzielałem się nigdzie w społeczności (z wyjątkiem czatu mlp wiki).
Ulubionym kucykiem została Rainbow Dash :D
I to chyba na tyle...pytania? -> pisać! 

Edytowano przez khawker
Dokładniejsze obliczenia :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć panie Karolu 

 

Spoiler

 

Nareszcie użyje pierwszy tej piosenki.

Miło cię poznać. Powiedz coś więcej o sobie. 

Jaką masz osobowość?

Jak zaczęła się twoja przygoda z MLP?

Napisałeś o sobie tak mało bo chciałeś żebyśmy zadawali ci pytania? 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BlackHawk
Pisanie o sobie idzie mi kiepsko...mogę napisać iż uczę się informatyki, lubię programowanie i gry komputerowe...
Osobowość mam...dziwną...ciężko to określić i często sam siebie nie rozumiem.
MLP zacząłem oglądać, bo rodzeństwo puszczało w TV...a mi się spodobał odcinek 5 pierwszego sezonu i tak się zaczęło...
TAK! Właśnie o to mi chodziło!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Seleniumen

1. Di$c0rd!

2. Bo....jest świetna! A tak serio to podoba mi się jej lekkość w podejmowaniu decyzji zawierających ryzyko...oraz to że jest lekko typem chłopczycy, co wychodzi naprawdę fajnie.

3. Rodzinie to nie przeszkadza...w sumie to część rodziny nawet do tego przyciągnąłem....ze szkołą...eee...troszkę gorzej :P

@White Moon
1. LOL, CS:GO, HS.

2. Świetna postać ze świata ludzkiego....w sumie to w tym świecie nawet wypada lepiej od RD, co czyni ją tamtejszym nr 1!!!
3. Nie mam ulubionego, każdy sezon ma lepsze i gorsze odcinki, a każdy odcinek ma lepsze i gorsze sceny.

4. JESZCZE nie :P

@Świeży rekrut

1. Uwielbiam rock i metal!!! Sabaton uważam za świetny zespół ze względu na tematykę utworów, ale osobiście to niewiele ich utworów wpada mi do ucha.

2. W maju mam praktyki zawodowe....potem podejmę decyzję :D

3. Średnio mi się to podoba...chyba że można pod to podciągnąć Flutterbat! To inna sprawa.

4. Nope.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Karolu i bawcie się dobrze na naszym forum.Pozwolicie że was przesłuchamy eee znaczy zadam kilka pytanek to nie przesłuchanie FSB :lie:

1.Czerwony czy biały?

2.Ak47 czy m16

3.Wschód czy Zachód

4.Putin czy Merkel

5.SŁOWIANIE czy germanie 

6.Wódka czy piwo

7.Dresy czy Dżinsy 

I pare o kucach

1.Co sądzisz o wonderbolt?

2.Lubisz Spitfire?

Dziękuje za odpowiedzi i baw się dobrze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponuję Ci także zespół Raubtier. Głównie Achtung Panzer! Potężne uderzenie stalowego sztormu! Leviatan! Potwór z Starego Testamentu w dzisiejszym świecie jako podstępy władca świata! Jaga hart! Co się stanie, gdy będziesz zmuszony walczyć o życie!
Dla mnie idealne. Ale wiadomo, że może Ci się nie spodobać.
Swoją drogą, (mam nadzieję, że nikt tu mi łba nie odkręci, a martwego ciała nie da na pożarcie dzikim psom) to jaki jest Twój stosunek do religii?
Równie dobrze możesz nie odpowiadać, a mnie opieprzyć, bo to jest Twoja prywatna sprawa.
Serio? Nie znasz polskiej gry o przyszłości ludzkości, gdy nie będzie Ziemii? Trudno się mówi i żyje się dalej :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Major Degtyarev

1. Raczej czerwony....białego nie ma w grzywie RD :D

2. Zależnie od sytuacji!
3. Słońca czy jako miejsce? Słońca wolę wschód...a miejsce...eee...wolę tutaj, Polskę!

4. Wolę nie wybierać między złem a złem. :D

5. Słowianie!

6. Nie piję :v

7. Dżinsy

 

1. Fajne jako grupa, ale czasem przesadzają/

2. Czasem wydaje się fajna, ale jakoś szczególnie jej nie lubię.

@Świeży rekrut

Kiedyś może przesłucham, dzięki!

Ja Ci łba nie odkręcę - jestem katolikiem, wiara mi nie przeszkadza, ale nie lubię gdy ktoś ją narzuca jakąkolwiek przemocą (durni muzłumanie).

Znam bardzo niewiele gier...w sumie to lubię grać, ale zasiadam przy jednej, multiplayer często na dłużej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy :) muzyka rzecz indywidualna, ale miło zawsze coś zaproponować.
Dzięki, od razu mi lepiej. Również jestem katolikiem :) (Piątka!) Ale mam też innych znajomych, którzy nie podzielają mojego zdania. Czy to zasługuje na to, abym powiedział "OK to się walcie!" Oczywiście, że nie!
Jeśli chodzi o jej narzucanie to zgadzam się i popieram całkowicie. W Anglii Polacy uratowali Araba, którego chcieli zabić muzułmanie, ponieważ przeszedł na chrześcijaństwo. No przecież tak nie można ... widać co chore pojmowanie religii robi z ludźmi.
Spoko, jeśli chodzi o gry. Też grałem w niewiele, ale najbardziej spodobał mi się Blitzkrieg! Normalnie jak byłem mniejszy to po prostu Atak! Atak! Atak! Po mimo iż są już lepsze gry to pozostawiła ona we mnie fenomenalne wrażenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...