Zena92

I.F Baltimare [oneshot] [tragedy]

Recommended Posts

Kowal Shoesmith wiedzie normalne życie w Baltimare. Po ciężkim dniu jego rodzina kładzie się spać. Nikt nie wie co wydarzy się tej nocy. Fanfik inspirowany prawdziwymi wydarzeniami.

I.F Baltimare

Edited by Zena92

28.11.2015, 08:09:14 Sukite napisał:

Opowiadanie jest fajne, ale nie sądzisz, że trochę za dużo tych krótkich zdań? Sprawiają, że źle się czyta. :ohmy:

Cóż, takie było założenie. Mają budować sytuację. Wyrażają gonitwę myśli i chaos jaki dzieje się w świadomości bohatera. 

No. Nie przeczę, że przecztałem go wiedząc, że warto. Ponieważ było warto.

Domyślam się, że może Ci chodzić o wtdarzemia kiedy to Londyn truł się smogiem i pewne miasto w USA. Chociaż może miałeś co innego na myśli.

Fik krótki, co mnie zdziwiło, że tak szybko przeleciał, to pewnie przez zdania.

Ogólnie dobry fik, bez zarzutu 6.9/10 z większymi ambicjami.

Poza tematem muszę Ci podziękować. Nie znasz mnie i vice versa i zastanawiasz się za co jestem wdzięczny.

Za Belief! Oczywiście! Świetna robota! Nawet jako tłumacz, ale bez bicia przyznam, że oryginału nie czytałem.

Czułem się wtedy jakbym oglądał scenę z 'Imię Róży'. Piękny fik, piękne tłumaczenie, choć kilka literówek. Dla mnie ten 9.1/10.

2 godziny temu Świeży rekrut napisał:

Domyślam się, że może Ci chodzić o wtdarzemia kiedy to Londyn truł się smogiem i pewne miasto w USA. Chociaż może miałeś co innego na myśli.

Chodziło mi o uwolnienie do atmosfery silnie toksycznego izocyjanianu metylu w mieście Bhopal 3 grudnia 1984. 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Katastrofa_w_Bhopalu

3 godziny temu Świeży rekrut napisał:

Za Belief! Oczywiście! Świetna robota! Nawet jako tłumacz, ale bez bicia przyznam, że oryginału nie czytałem.

Czułem się wtedy jakbym oglądał scenę z 'Imię Róży'. Piękny fik, piękne tłumaczenie, choć kilka literówek. Dla mnie ten 9.1/10.

Dziękuję. Przetłumaczyłem tamten fanfik ponieważ bardzo mnie poruszył. Lubię takie romantyczne fiki.

Otóż, hehe śmieszna sprawa. Widzisz. Akuratnie w swoim fiku 'Numer 730' zawarłem związek, który przeistoczyłem właśnie z Beliefu.

Nie zerżnąłem chamsko, co pewnie teraz myślisz. Tylko wziąłem go za przykład. Nie namawiam, ale jeśli lubisz romanse to zapraszam.

Oby Cię nie zwiodło, że nie czytałem innych Twoich opowiadań.

'Wirtualna prawda' nieco szybkie, ale wzruszające. 7.8/10 :)

2 godziny temu Świeży rekrut napisał:

'Wirtualna prawda' nieco szybkie, ale wzruszające. 7.8/10 :)

Dziękuję za przeczytanie :) Jednak jeśli chcesz wystawić ocenę innym moim fikom to proszę abyś umieszczał je pod odpowiednimi fanfikami, ponieważ tutaj robi się małe zamieszanie i jeszcze Dolar pośle nas na Księżyc za spamowanie.