Skocz do zawartości

Najpiękniejsza


Recommended Posts

Według mnie do RD zdecydowanie nie pasuje miano "najpiękniejszej". Nie mówię tak dlatego, że za nią nie przepadam, tylko po prostu ona dla mnie nie jest i nie będzie taka ;3

Z M6 ładna jest Rarity, ale kojarzy mi się nieco z taką typową "tapeciarą" (patrz: odcinek 16 sezon 1). A jeśli chodzi o takie raczej naturalne piękno to zdecydowanie Fluttershy,a po niej (lub obok niej) Applejack <3

A z księżniczek to chyba Luna.

I zgodzę się z jedną z osób, która wypowiadała się nade mną (chyba to była Swahili), że Octavia jest bardzo ładna ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak, od początku mam ten temat na oku, widać u niektórych wzbudza mnóstwo emocji. Zaczynacie robić tu offtop, jak i dobieracie ciekawe słownictwo, zarazem musicie dodawać swoje 3 grosze.

Napiszę, tak : Zabawa polega na waszych ocenach, który kucyk jest najładniejszy, nic po za tym.

Jednak teraz widać, że przewalają tu się ładne słowa. Nie będę cytował. Dzięki wam jestem teraz coraz bardziej skory, aby podać propozycje , usunięcia tego tematu.

Poprawcie się ludzie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpiękniejsza? To pojęcie można by powiedzieć względne. Zależy na jakie piękno patrzymy. Myślę że każdy kuc ma w sobie coś pięknego. O to chyba chodziło. Przynajmniej mam takie odczucie.

A jeśli mam wybrać najpiękniejszą to Rarity :rainderp: muhahahahahahahah

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc mam powiedzieć, którą klacz z animowanego serialu dla dzieci uważam za najpiękniejszą, tak? Okay...

Jeśli chodzi o "wygląd" to wybrałbym Fluttershy. Choć może to nie tylko przez wygląd, a i przez zachowanie i przez to że jest so cute...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Zmieniam zdanie, teraz jak tak myślę to każda jest ładna na swój sposób. Nawet Rarcia, pomimo że czasami przesadza z makijażem. Ale chyba najbardziej słodka jest Fluttershy :3.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniam zdanie' date=' teraz jak tak myślę to każda jest ładna na swój sposób. Nawet Rarcia, pomimo że czasami przesadza z makijażem. Ale chyba najbardziej słodka jest Fluttershy :3.[/quote']

Of course, Fluttie jest najsłodsza z M6! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpiękniejsza? W pierwszej kolejności przychodzą mi na myśl Octavia, Rarity i Cheerilee. Chociaż niewykluczone że Sweetie Bell gdy dorośnie przebije w urodzie swoją starszą siostrę. :sweetie2::rarity5:

Kto poza tym... Twilight, maybe.:twilight4: W gruncie rzeczy jak na kucyka Derpy też wcale nie jest taka znowu brzydka.

Natomiast na pewno nie dodałbym do tego grona Luny. Nie bijcie.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nigdy nie patrze na dziewczynę ze względu na wygląd. Dla mnie o wiele ważniejsze jest to, czy jest inteligentna i wesoła. Ja jakbym żył w uniwersum MLP wybrałbym Pinkie Pie, bo cóż bardziej inteligentnego (na swój sposób) i wesołego biega/skacze po tamtym świecie :pinkie2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najpiękniejszymi kucykami są: Księżniczka Luna i Celestia (Moim zdaniem są równie piękne), potem Twilight, potem Fluttershy (Jest taka urocza :yay: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...