Skocz do zawartości

Najpiękniejsza


Recommended Posts

Dla mnie najpiękniejszą jest Chrysalis, ale ponieważ ona nie jest kucykiem to zaszczytne miejsce przypada księżniczce Nocy. Tytuł wicemiss niech łapie Cadance.

Celly i RD (tą drugą uwielbiam) z wyglądu są dla mnie lekko kiczowate.

 

Czy ktoś może mi wyjaśnić skąd wzięła się ta fascynacja Chrysalis!

 

Przecież to jest podmieniec, czyli szkaradna wersja kucyka na widok której chce się zwymiotować!

 

Najgorsze jest to że w temacie sny o kucykach to właśnie Chrysalis zwykle gra główna rolę w snach od 18 lat!

 

Wciąż nie kumam tych ludzi którzy uważają Chrysalis za piękną. Może ktoś mi powie na czym polega ten punkt widzenia.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię czarny kolor, zielone oczy, pionowe źrenice, chude i wysokie kucyki. Mi się podoba, ale ja jestem osobą, która nad puchate króliczki (błee :lyra3: ) przedkłada słodkie węże i jaszczureczki <3. Podoba mi się jej róg, jej dziurawe nogi. Skrzydła i grzywę, bym co prawda zmieniła, ale te pasują. No i te urocze kły i uszka jak u diabełka :lunahug2: . Dodatkowo ona jest oryginalna, nie to co większość kucyków (to samo, tylko przemalowane). Pięknie śpiewa, ma super charakter- wojownicza, królowa z kompleksem na punkcie swojej płci- moja krew. 

W życiu nie miałam snu o kucykach +18...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lubię czarny kolor, zielone oczy, pionowe źrenice, chude i wysokie kucyki. Mi się podoba, ale ja jestem osobą, która nad puchate króliczki (błee  ) przedkłada słodkie węże i jaszczureczki <3. Podoba mi się jej róg, jej dziurawe nogi. Skrzydła i grzywę, bym co prawda zmieniła, ale te pasują. No i te urocze kły i uszka jak u diabełka  . Dodatkowo ona jest oryginalna, nie to co większość kucyków (to samo, tylko przemalowane). Pięknie śpiewa, ma super charakter- wojownicza, królowa z kompleksem na punkcie swojej płci- moja krew. 

Jak tak to przedstawia to rzeczywiście urocze stworzenie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak to przedstawia to rzeczywiście urocze stworzenie.

 

Sorki, ale ja wciąż nie kumam tego fenomenu. Jakoś jaszczureczki i takie podobne rzeczy nie są według mnie w żaden sposób pociągające. Po za tym Chrysalis obrzydza mnie też wewnętrzną stroną. 

 

 

Lubię czarny kolor, zielone oczy, pionowe źrenice, chude i wysokie kucyki. Mi się podoba, ale ja jestem osobą, która nad puchate króliczki (błee :lyra3: ) przedkłada słodkie węże i jaszczureczki <3. Podoba mi się jej róg, jej dziurawe nogi. Skrzydła i grzywę, bym co prawda zmieniła, ale te pasują. No i te urocze kły i uszka jak u diabełka :lunahug2: . Dodatkowo ona jest oryginalna, nie to co większość kucyków (to samo, tylko przemalowane). Pięknie śpiewa, ma super charakter- wojownicza, królowa z kompleksem na punkcie swojej płci- moja krew. 

W życiu nie miałam snu o kucykach +18...

 

Po pierwsze chciałbym zauważyć że ona śpiewa głosem Cadence.

Po drugie muszę przyznać że kręcą cię dziwne rzeczy.

Po trzecie, ja nie sugeruję że masz takie sny, tylko twierdzę że w innym temacie ludzie często piszą o takich imaginacjach sennych.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W "This day aria reprise" śpiewa swoim głosem. Nie to ładne co ładne, ale to co się komu podoba. Ja jako fanka gadów, płazów i tego typu stworków uważam Krysię za piękną. Ale mówi ci to kobieta, która ma łysego kota.

Chrysalis przypomina mi z wyglądu trochę mojego ulubionego konia (bez skojarzeń), więc może dlatego tak ją lubię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale oczy ma świetne. Niestety nie można tego samego powiedzieć o reszcie ciała(przynajmniej według mnie).

Queen-Chrysalis-mlp-fim-queen-chrysalis-

 

Do ludzi którzy nie lubią jaszczurek, zobaczcie Gekony Lamparcie/Felsumy/Gekony Fałdoskóre.

 

Ps. Cahan, opiekujesz się czymś z tego typu zwierzątek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety miałam wybór rybki albo lancetogłów mleczny i wybrałam to pierwsze. Ale kiedyś sobie sprawę anolisa zielonego i boa psiogłowego <3. Miałam traszkę i żabę.

 

Właśnie reszta ciała Krysi też jest ładna. Ma bardzo zgrabną figurę i uroczą mordkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą LD to racja,szkoda że jest tylko postacią epizodyczną i nie można być jej avatarem :_____:

 

Prócz wyżej wymienionych,uważam  że na miano tej najpiękniejszej zasługuje Granny Smith - a ściśle mówiąc,jej młoda wersja,prawdopodobnie Apple Smith :rainderp:

Czyż ona nie jest urocza ?

Te oczy <3

Te oryginalne włosy <3 

Ten czepek <3

Nie wiesz o czym mówię ? Otwieraj spoiler <3

young_granny_smith_vector_by_marco23p-d5

Edytowano przez Tamara
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się zdecydować między Luną, a Celestią.

 

Celestia jest wysoka, bardzo szczupła, kojarzy się każdemu z bielą, czystością, słońcem.

 

Luna piękna, granatowa (jeden z moich ulubionych kolorów), gwieździsta grzywa i  cutie mark, oraz aura tajemniczości...

 

Chyba jednak Luna. :enjoy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się LD nie podoba. Za to Sunset Shimmer jest śliczna. Młoda Granny Smith ładna, ale fryzura jej nie pasuje. I sądzę, że zawsze miała tak na imię, bo "Granny Smith" to własna nazwa takich pysznych zielonych jabłek, więc imię pasuje do rodziny Apple.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z tą LD to racja,szkoda że jest tylko postacią epizodyczną i nie można być jej avatarem :_____:

 

Prócz wyżej wymienionych,uważam  że na miano tej najpiękniejszej zasługuje Granny Smith - a ściśle mówiąc,jej młoda wersja,prawdopodobnie Apple Smith :rainderp:

Czyż ona nie jest urocza ?

Te oczy <3

Te oryginalne włosy <3 

Ten czepek <3

Nie wiesz o czym mówię ? Otwieraj spoiler <3

young_granny_smith_vector_by_marco23p-d5

 

Tak, młoda wersja Granny Smith też jest zaczepista...>D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...