Skocz do zawartości

Najpiękniejsza


Recommended Posts

  • 3 months later...

To przecierz oczywiste że najpiękniejszą klaczą zarówno z wyglądu i charakteru jest Księżniczka Luna.

 

Jej charakter jest wyjątkowo ciekawy np. z powodu jej wcześniej przemiany w Nightmare moon wywołanej niedocenianiem przez kucyki jej pięknej nocy wywołuje współczucie jak i chęć pomocy, również fakt że po powrocie do pierwotnej postaci starała się zaadaptować do społeczeństwem z czego wynikło kilka zabawnych sytuacj (wielkie pająki) czyni ją bardziej uroczą, posiada również dusze artystki z powodu kształtowania na niebie gwiazd w piękne wzory.

 

Również jej historia to ukazuje: razem z swoją siostrą Celestią ukształtowa Equestrie na obecny kształt obdarowując kucyki piękną nocą jednak z powodu ignorancji ze strony kucyków i braku empati  Celesti stała się Nigtmare moon w poszukiwaniu uwagi jak  i uwielbienia ze strony podanych przez co zostaje ukarana co właśnie wywołuje współczucie. W końcu jak wiemy wszystko dobrze się skończyło i noc Luny jest wreszcie doceniana a jej osoba kochana przez podanych co wywołuje w każdym razie u mie radośc.

 

Jestem Lunaholikiem i nie wstydzę się tego :enjoy:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Luna, Fleur de Lis i Rarity.

Moim zdaniem Luna jest ładniejsza od Celestii - ma piękne, duże pomalowane oczy, genialny kształt skrzydeł, oryginalną grzywę, charakterystyczną sylwetkę i nie ma takiej małej głowy.

Dorzucę jeszcze Octavię i Twilight.

A ze źrebiąt Sweetie Belle i Silver Spoon.

 

Topka.

1.Luna

2.Rarity

3.Fleur de Lis

3.Octavia

5.Amber Leaf

6.Maud Pie

Edytowano przez Hidoi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się już tutaj wypowiadałam. Ale na pewno zmieniło mi się podejście także przedstawiam swoje TOP10 najpiękniejszych klaczy w MLP. Kolejność nieprzypadkowa. 

 

1. Celestia

2. Amira

3. Fluttershy

4. Nurse Readheart

5. Rarity

6. Lyra

7. Octavia

8. AJ

9. Fleur de Lis

10. Luna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 4 months later...

Szczerze wybieranie tej jednej jest zupełnie daremne. Poza tym zastawianie się, która jest ładniejsza od drugiej, tym bardziej. Muszę powiedzieć, że te kucyki to bardzo piękne stworzenia, chodząca krasa, dosłownie. Mi się zarówno podobają księżniczki, kucyki normalnej kategorii, czyli pegazy, jednorożce, kucyki ziemne, a także źrebaki. Technicznie kucyki mają ten sam kształt pyszczka i kopyt, nie licząc pewnych wyjątków, tylko różnią się kolorami, kształtem grzyw i ogonów.

Z księżniczek największą sympatię czuję do Celestii, po prostu też ogólnie jako do postaci, bo budzi mój respekt i lubię dzień, słońce. U Twilight Sparkle strasznie podoba mi się grzywa z pasemkami, Rainbow Dash jest taka kolorowa i miła dla oka, fajnie, że jest też chłopczycą, bo i tak zachwyca. Rarity też bardzo lubię, choć z założenia miała być damą, najbardziej kobieca obok księżniczek. Z kolei u Pinkie Pie bardzo lubię oczy:pinkiehug: Poboczne postaci też mi się bardzo podobają, czy to Trixie, czy Spitfire. Z tej drugiej, to taki fajny typ twardzielki, która innym razem uraczy niewinnym, urokliwym uśmiechem. Nawet taka Diamond Tiara jest dla mnie urokliwa, choć to zołza totalna. Derpy też jest ekstra i ten jej zez jest boski :D

Cholera, każdą lubię, każda jest szczególna na swój sposób i chętnie każdej bym poświęcił czas.

Christalis nie należy do normalnego gatunku kucyków, jeśli w ogóle nim jest. Akurat dla mnie to szkarada w tym pozytywnym wydźwięku słów, choć jako postać nie pałam do niej jakąś szczególną sympatią.

Zarówno podoba mi się typ urody umalowanej damy typu Rarity, jak i prostota urody u Applejack.

 

Z dnia 3 września:

Tak się trochę zastanawiam, czy postrzeganie kucyków w takich kategoriach też ludzkich, czyli że na równi, nie jako zwierzęta jest "normalne". Np. Applejack w moim oczach jest niczym piękna ludzka dziewczyna (chodzi mi tutaj o platonizm), czyli postrzegam ją jako ładną w tym samych kategoriach, co ludzkie dziewczyny, nie jako zwierzak. Czy takie coś jest "normalne". Wiem, że tak dziwnie wyrwałem się z tym pytaniem.

Edytowano przez SebastianRichCountryOwner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zgadzam się w kwestii syren i Sunset Shimmer, ale ze Starlight Glimmer już niezbyt. Jakkolwiek SS jest dla mnie zbyt jaskrawa, a syreny...są kiczowate (Sonata byłaby całkiem całkiem gdyby miała bardziej dopasowane kolorystycznie ubranie i bledsze kolory) to Starlight mi się podoba. Pasemko rzeczywiście razi w oczy. Mogłoby być bledsze, ale to tyle. Moim zdaniem. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...