Skocz do zawartości

Najpiękniejsza


Recommended Posts

Przecież to oczywiste, że każdy poda swojego ulubionego kuca D:

Niektórzy fani innych kucyków mieli wystarczająco przyzwoitości, żeby przyznać, że najurodziwszą i najwspanialszą klaczą w Equestrii i okolicach jest Rarcia. Więc twój argument jest inwalidą. Ale że z każdego tematu tego typu robi się konkurs popularności, a nie obiektywnej oceny, to żadna nowość.

"Hurr durr Twilight jest najszybszym pegazem w Equestrii, bo ją lubię najbardziej!" - ot i cała filozofia co poniektórych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niektórym się podoba Rarcia ale mi przykładowo nie za bardzo, i są osoby które też mają podobne zdanie.

No i takiej Rarity to do Celesti (za którą nie przepadam..) spooro brakuje. Tak samo do Luny i Cadence.

p.s: Twilight pegazem :rainderp: ?

Porównuj zwykłego (powiedzmy, że zwykłego) jednorożca do magicznie upiększanych bogiń. Makes sense. Nie chce mi się wyliczać błędów takiego rozumowania.

Tak, Twilight pegazem. Want me to draw it for you?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi o najpiękniejszą klacz w Equestri więc porównywanie sens ma. No chyba że chodzi ci o podział księżniczki/ postacie drugoplanowe etc. Ale wtedy i tak nie wybiorę Rarity bo nie podoba mi się jej wygląd i tyle. Nie chodzi o charakter, bo ten ma dość zabawny, nie raz uśmiechnąłem się pod nosem przez jej pedantyczne nastawienie do świata ^^. Rarity nie jest złą postacią, ba nawet wręcz przeciwnie, to ciekawa postać ze swoimi zasadami i tyle. Ale nie oznacza to że musi mi się podobać jej wygląd, prawda ? Każdy ma inny gust jeśli chodzi o estetykę i to co twoim zdaniem może być nie za bardzo może być dla mnie czymś cudownym. Oczywiście możesz uważać że jest najpiękniejszą klaczą w całej Equestri ale nie wpychaj tego innym i nie wyśmiewaj ich z tego powodu. Może lepiej zakończyć ten spór bo tak jak napisała Trum rodzi się z tego kłótnia. Każda z nich ma w sobie coś pięknego i każda wygląda najlepiej jak może. :brohoof: + :hug: = pokój

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, jako fanatyk nie mogę zaakceptować, że ktoś odmawia Rarci należnego jej tytułu.

IT. IS. ON.

Przykro mi ale nie mogę przyznać ci racji, nic do ciebie i Rarci nie mam, ale ten temat nie ma absolutnie sensu. ja na prawdę nie chcę się kłócić ale fanatyzm mnie trochę obrzydza. Dlatego nie lubię paladynów ;).

Szanuję twoje zdanie dlatego ja proszę cię o uszanowanie mojego.

Koniec pisania bo tutaj się lekki offtop robi.

P.S: jestem fanatykiem Fluttershy a jakoś nie wciskam ci że jest najpiękniejszą klaczą :yay:

.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trum to się powinna cieszyć, jak dzieje się kłótnia. Poza tym, na razie to ani trochę nie przypomina kłótni... ktoś tu przewrażliwiony na punkcie flamewar. Rarity kanonicznie jest opisywana jako najpiękniejsza, ale nie musimy temu przytakiwać jako widzowie. Mnie np. nie podobają się te dzikie fryzury i make-up, wolę prostą jak cep grzywę i ogon Twilight z estetycznym fioletowym paskiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze, jak w takich tematach. Wystarczyło tutaj tylko wpisać np: Mane6: Rarity Background: Fleur Princess: Celestia I nic więcej. A jednak silniejsze jest dać swoje trzy grosze i niepotrzebnie dogryzać innym ( tym samym zmuszać mnie do ponownego wałkowanie tego co pisałem ). Do offtopu macie inne tematy. Niedługo skończy się tak jak " Aleja Sław ". Widać zbyt silne emocje wywołuje takie współzawodnictwa. ( mój ulubieniec nie został wybrany, dogryziemy innym ( będąc w przekonaniu, że ktoś drugiemu robi na złość. !!)) Prawdę mówiąc każdy kucyk jest piękny na swój sposób, no i jeszcze zależy jak go ktoś narysuje, w tym przypadku nawet Derpy może być cudem rzucających innych na kolana.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...