Skocz do zawartości

Najpiękniejsza


Recommended Posts

8/12/2012 at 23:06 El Sadzonka napisał:

Ehhh, nie zrozumiem nigdy czemu tak lansujecie tu Rarity. Może by i wygrała, ale equestriański odpowiednik Miss Tapety :D Naturalne piękno to coś innego niż tony pudru, makijażu i tipsów. Coś więcej niż ciuszki i nieustanny pokaz mody. Coś ponad okrągłe słówka, wielkopańskie zwroty i pensjonarskie marzenia.

Tapeta tapecie nierówna. Ta u Rarity jest naprawdę urokliwa i z klasą, jest wspaniałym dodatkiem. Bez niej też Rarity jest piękna, a nie o każdej dziewczynie można tak powiedzieć. Poza tym Rarity ma też fajną osobowość, więc na makijażu się nie kończy. Uwielbiam ją za wszystko. Ale czy jest najładniejsza, to nie mam zamiaru ustalać, ale w swojej klasie jest najlepsza. Jest taka, jak być powinna.

Edytowano przez SebastianRichCountryOwner
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
8/28/2012 at 13:25 Airlick napisał:

Niektórzy fani innych kucyków mieli wystarczająco przyzwoitości, żeby przyznać, że najurodziwszą i najwspanialszą klaczą w Equestrii i okolicach jest Rarcia. Więc twój argument jest inwalidą. Ale że z każdego tematu tego typu robi się konkurs popularności, a nie obiektywnej oceny, to żadna nowość.

 

"Hurr durr Twilight jest najszybszym pegazem w Equestrii, bo ją lubię najbardziej!" - ot i cała filozofia co poniektórych.

Oczywiście, że w pewnym sensie masz całkowitą rację. Rarity jest naprawdę piękna i z pewnego punktu widzenia wygrywa konkurs piękności. Wygrywa w dziedzinie raritywości, czyli w byciu damą, posiadaniu pięknych, błękitnych powiek, rzęs, pięknego, fioletowego kręconego ogona i grzywy, znaniu się na modzie, posiadaniu swoistego stylu i fajnego charakteru. Jest też inteligentna. Właśnie w byciu Rarity wygrywa Rarity i to jest zrozumiałe, że uważasz i stwierdzasz, iż jest najpiękniejsza w całej Equestrii.

I tak samo podoba mi się Applejack, za bycie piękną blond wieśniaczką, Pinkie Pie za tą różowość, humor, ładne oczka, temperament. Rainbow Dash za tęczowość i zadziorność. Celestia, iż jest tak dostojną władczynią, jest najwyższa (dosłownie), za skrzydła. Każda z tych postaci jest w pewnym sensie najpiękniejsza, bo każda ma swój własny styl.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

1-:fluttershy2:

2-:rarity:

3- :rbd:

 

Każda klacz ma własny styl, charakter i ciężko jest wybrać. Ale jak miałbym wybierać w takim konkursie to stawiałbym na Flutterkę, która była już modelką i podobała się innym kucykom w tej roli. Ale bycie modelką to nie dla niej :flutterblush:. Rarity ma dobry gust, projektuje sobie stroje  i świetnie dała by sobie radę w takim kucykowym konkursie piękności. Rainbow Dash jest naprawdę ładną klaczą, podoba mi się jej tęczowa grzywa i ogon, ale na pewno nie dałaby się namówić na udział w takim konkursie:ziew:.

Edytowano przez fluttershypony
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. RD- ulubiony i najładniejszy wg mnie kucyk. Oczy piękne (żałuję, że nie są unikalne), grzywa taka urocza, kolorowa, sierść w moim ulubionym kolorze. Jeżeli chodzi o design włosów, to we wszystkim jej ładnie, wiem, bo kiedyś sama rysowałam każdą z Mane6 i trzech księżniczek (wtedy jeszcze Twi była jednorożcem) i zmieniałam im kolory.

2. Luna- drugi ulubiony kucyk, ogólnie jest ładna. Wzorowo dobrana kolorystyka, szczególnie bardzo ładny kolor oczu i jeszcze powieki ładnie komponujące się z granatową sierścią.

3. Cadance- druga w rankingu samych księżniczek, piękna, pełna uroku księżniczka, zwłaszcza podobał mi się fragment, gdzie z Armorem pokonała Chrysalis (tak się pisze?) i tak ślicznie powiewała jej grzywa, jeszcze ten otulający ich blask w kolorze fuksji!

4. Rarity- w rankingu samych Mane6, zajmuje trzecie miejsce- z wyglądu ogólnie jest śliczna, zwłaszcza, gdy górny lok jej grzywy kieruje w stronę widzów.

5. Fluttershy- mimo ostatniego miejsca w samych Mane6 (lubię ją, ale najmniej w ich zestawieniu), uważam ją za bardzo ładną klacz, szczególnie uroczo wygląda, gdy opiekuje się zwierzątkami.

6. Celestia- mimo, że z tercetu księżniczek (w rankingach Twi wliczam tylko do Mane6) mam ją na ostatku, to sądzę, że jest śliczną klaczą, a sam wygląd mówi o jej łagodnym i dobrotliwym usposobieniu.

7. Sweetie Belle- mimo ostatniego miejsca w CMC, myślę, że już teraz jest wyjątkowo ładna, a gdybym brała pod uwagę jej wygląd w przyszłości, to bez wątpienia miała by first'a w tej odpowiedzi, ale cóż, na razie zajmujemy się teraźniejszością.

8. Octavia Melody- jest śliczna, w dodatku dzierży jeden z moich ulubionych instrumentów- wiolonczelę.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

1. zdecydowanie Luna <3 

Spoiler

Luna2PNG_arnparp.png

2. Na drugim ląduje :rwink: sorry Rarity  

3. Twilight Sparkle, nie lubię jej :dry: ale muszę przyznać, jest jedną z najładniejszych klaczy

4. Celestia 

5. Sweetie Belle 

6. Applejack

7. Starlight Glimmer 

8. Fluttershy 

 

9. :D

Spoiler

tfpng_arnpaes.png

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...